Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HOCKEY KENT

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Nic sa nedeje. Po dvoch vyhrach prisla mierna kriza. To sa stava, stale budeme aj v pripade takehoto vysledku na dobrych miestach v hodnoteni sezony. Navyse, netreba hadzat flintu do zita. Na stvrte miesto to je desat bodov, co pri dnesnom a pozajtrajsom rozpise sa da stiahnut.
No.. Tohle kolo bych hodil za hlavu, v tom dalším to určitě bude lepší :thumbsup:
Chalani klud,mate dobre zlozeny tym,dobre sa doplnate ,ste komunikativny a kvalita sa prejavi uz dalsie kolo(kola),onedlho zacne dalsie kolo a verim tomu,ze opat budete mutit vody na opacnom pole tabulky. :wink: Mate nahrane,tak neprepadat panike pri prvej krize a hor sa za zbieramim dalsich bodikov. :klobuk:
Streetman píše:
pát 26. úno 2021 10:22
No.. Tohle kolo bych hodil za hlavu, v tom dalším to určitě bude lepší :thumbsup:
no určitě to už nebude horší 😁
No toto kolo ste trochu konkurenci nechali priblizit v bodovani celkovom ,nabrali sil do dalsieho kola,ako pisal mirah horsi to byt nemoze :-D uz jen lip a verim,ze opat budete mutit vodu na cele konferencie i ligy :) Good luck drzim palce :good:
No chalani tak sme skončili aj prvý od konca :-D ako hovorí streetman treba to hodiť za hlavu pred nami je nové kolo a začíname od začiatku. :clap: tak poďme nato :good:
Tak čtvrté kolo jsme začali celkem dobře. Jak se ale pořád dokola opakují ty samé zápasy, přijde mi to tipování čím dál těžší.
Ja som tusim az dnes po 1, x trefil duel Calgary:Ottawa vzdy presny opak akoby som to pritahoval smolu tomu na koho som dal :-D :-D Konecne taky rodak z Jihlavy ako ja David Rittich vychytal vyhru uz mu mna bolo zrejme luto :-D Taky mi to prijde slozitejsi,treba ten duel Edmonton:Toronto kto z vas tu tusil ten konecny stav tech 3 duelov?Ja som to tipol spravne,ale neveril som,ze by taku silu v utoku udrzeli na 1 gole :klobuk:

Vedel som,ze pojdete hore,krize se nevyhne nikomu ale ten tym mate velmi dobre zlozeny ,good luck do dalsich dni. :wink:
Mirah a streetman pekná robota dneska :clap: vďaka vám sa nám podarilo si spraviť celkom slušný náskok na čele :-D :) ostávajú tri dni tak dúfam že to už dotiahneme do úspešného konca :good:
Jo tak náskok máme docela slušný, ale hlavně v sobotu je ještě hodně zápasů, kdy se to může všechno ještě otočit.
Ale bylo by super po minulém kole kdy se nám vůbec nedařilo skončit zase první.
chrto85 píše:
pát 12. bře 2021 05:58
Mirah a streetman pekná robota dneska
Suhlas, excelentne vykony od Streetmana a miraha.

Zatial to vyzera slubne. Ale ako pise mirah, ta sobota este moze byt zradna, tam si musime dat pozor. Kazdopadne, stale to bude velmi slusne "bounceback" kolo. Taktiez ste, chrto a mirah, velmi vysoko v individualke, tak verim, ze aj tam si minimalne udrzite sucasne pozicie.
Tak ste ten zradny vcerajsok zvladli velmi pekne a zrazu ste uz jednou nohou na 1 mieste :) mirah a chrto opat super vykony v ramci celeho kola a ty Connor so Streetmanom ste zabrali dnes supr vykonom a aj celkovo kolegov pekne doplnali.Parada robota pani :klobuk: Toto je na tej tipovacke to super,ze kazdy jeden den moze byt uplne iny a nic sa neda naplanovat,drzi cloveka v napati od 1 dna az po ten 15. :)
Veru veru to je na tom to krasne :) :-D No chalani zdá sa že sme tu sobotu ustáli tak myslím že na 99,8%to už máme isté skvelá robota celého tímu klobúk dole :klobuk:
Chalani dneska môžem povedať že som neskutočne zvedavý kam to až ako tím dotiahneme lebo podľa môjho názoru to máme fakt super zložené a perfektne sa dopĺňame keď sa nedarí jednému veľmi dobre ho zastupy niekto iný a to je podľa mna fakt v tíme dôležité👏. Dneska do rana sme ukázali že tie naše prvé miesta z prvého a druhého kolá po tok treťom kole neboli náhodne a v štvrtom sme zase skončili prvý v celej lige. Fakt super práca celého tímu👌
Tak čtvrté kolo jsme zvládli perfektně :good: a pokud poslední dvě totálně nepoděláme, máme postup jistý.
Super práce od celého týmu a jedeme dál. :klobuk:
Tak koukám, že už zase jedeme naší klasiku, první nebo poslední. :-D
Tak nakoniec pekne 4 miesto ktoré nám už zaručuje účasť v playoff :clap: :cool: . Musím uznať že jednu chvíľku som sa obávali že skončíme toto kolo zase posledný ale nakoniec sme to zvládli.Connor blahoželám k prvému miestu v individualke :good:. Poďme si to posledné kolo užiť bez žiadnych obáv o playoff :lol2:
Connor gratulka k 1 miestu v individualke, :klobuk: i postupu do play off,velmi dobre ta doplnali i kolegovia mirah a chrto :) na bodoch i toto kolo Streetman dobre istil chrbat v dolezite dni :) ,zakladny ciel kazdeho timu v KTL splneny play off uz pred poslednym kolom mate v kapse. :oslava: :klobuk:
Začátek kola nebyl ideální, ale konečné čtvrté místo není špatné. Hlavní je, že máme zajištěn postup do play-off. :oslava:

Connor :klobuk:
Mirah, chrto, Chris, dakujem za gratulacie. Chris, taktiez blahozelam k postupu do PO, dalsia vyborna sezona v podani Ice Cats.

Ako ste uz spomenuli, uvod tohto kola sme nemali vobec dobry. V deviaty den sme dokonca na stvrte miesto stracali 14 bodov, ale zmobilizovali sme sily a nakoniec sme bojovali o podium, no Dragons ten posledny den zvladli na vybornu. Stvrte miesto je vsak v pohode a dava nam sancu sa este pobit s Firebirds o vitazstvo v konferencii.

Klucove vsak je, ako ste tiez uz spominali, ze sme definitvne vo vyradovacej casti a tam sa bude lamat chlieb bez ohladu na konecny vysledok v ZC. Nakoniec by som rad vyzdvihol mojich spoluhracov. Ta preseason bola taka chaoticka, narychlo som zhanal tim a trocha som sa obaval, ako to vsetko dopadne. Ale lepsie to skoncit nemohlo. Uz bez ohladu na to, ako tato sezona skonci, chrto, mirah a Streetman, vdaka za vase vykony, prispevky, fakt ma to vo vasej spolocnosti velmi bavi a to je v hre najdolezitejsie. Azda to dokazeme korunovat peknym vysledkom aj v playoff. :klobuk:
Dakujem Connor :) ,som rád,že tento tím tak šlape ako aj môj, lebo obaja sme Rangers fans kolegovci :) na poste GM a kedže tento váš tím som na mapu KTL spolu s petríkom založil ja tak rád vidím ako vám to super ide,bavíte sa doplnate sa a prináša to výsledky. :) Nebolo jednoduché postaviť úplne nový tím od základov,ale mali sme výborný cit na partákov ,baví nás to a to sa na výsledkoch hned prejaví.Takže o to viac gratulka,tento úspech pri výbere kolegov ide na tvoje konto,od miraha,chrta i Streetmana ako Flyersa ktorý má společnou minulosť s Kentem ako já :) :good: Toto posledné kolo je pre naše tímy posledná možnosť trochu vyladiť formu,v play off sa začína od 0 ,trochu trápenka zatím,ale dobrý pocit je,že vy i my máme nahrané a nemusíme propočítavať body,aby sme do play off prolezli s odretými ušami bojovať musia hlavne Knight,Drexel a Gremmlináci :klobuk:
Tak v PO jsme začali výhrou.

Ale kde je chrto85 ??? :-( Bez naše leadera to s námi nevidím vůbec růžově. Snad jen zapomněl a v dalším kole už bude tipovat a připíše nám důležitý body jako to dělal celou základní část.
:poklona: mirah za vcerajsok. No, ani dnes zatial nenatipoval. Nechapem, co sa deje.
Chalani prepáčte ja som bol v Tom že PO začína až 18 a teraz pozerám že už druhé kolo som nenatipoval si vravím do prdele tak som s malo dušičkou pozrela ako dopadol prvý deň ale našťastie ste to zvladli ospravedlňujem sa ešte raz :cry:
Stane se. Jak se říká: Když nejde o život, tak jde o ho....

Stav série je 1:1 a teď jsme v plný síle, tak jdeme na to. :clap:
1198 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS