Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HOCKEY KENT

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Gratulujem chalani k postupu do 2 kola. :oslava: Veril som,že to zvládnete a podarilo sa. :yahoo: :wawe: Prajem vám vela šťastia proti Falconíkom. :good:
Dean píše:Gratulujem chalani k postupu do 2 kola. :oslava: Veril som,že to zvládnete a podarilo sa. :yahoo: :wawe: Prajem vám vela šťastia proti Falconíkom. :good:
Dakujeme sefko za gratulaciu a aj za doveru v nas team......Diki,nech aj vam praje stastie v PO,kvlaitu mate,tak uz len to stesticko....

Dakujem vam kentaci moji za vyborne vykony a gratulujem vam k postupu.Samozrejme nebolo to bez chyb,ale v rozhodujucich chvilach sme zabrali,ako team.
Takze :cool: :cool: :cool: a v druhom kole vam zelam este viac uspesnych tipov a este viac stastia,ako doteraz.....

Go kents go go!!!!!
postupujeme :clap: :clap: :yahoo: :scare: :scare:
gratulujem chalani,vám sa vysnívané finále konferencie,na rozdiel od nás podarilo vybojovať.Zaslúžene ste vyhrali,držím palce nech sa prebojujete čo najdalej a snád i ....bude :oslava:
diky miloši :good:
este to stratene nemate, pozri napr my tahame uz 7 vyhier po sebe, vsetko sa da :good:
tak sme tam :clap: :clap: medzi top 4 timami sutaze :yahoo: som rad ze som aj ja mohol prispiet k tomuto fantastickemu a dufam ze nie konecnem umiestneniu,a chcem sa podakovat alexovi aj ostatnym chalanom ze ste si ma vybrali v drafte :yes: dufam ze nelutujete...a dotiahneme to az do finale...ved napokon ja som minulorocny finalista tak by som si to rad zopakoval :good:
urcite nelutujeme, paradne sme sa vsetci zohrali, ide to :clap: :wawe:
Nebýva často, aby som ľutoval súperov, ale teraz tomu tak je. Päť nula je hrozne kruté.
Dakujem chlapci za super vykony a gratulujem vam ku skvelemu uspechu.Som na vas hrdy!!!!
Dostali sme sa daleko,ale ked uz sme tu,tak preco neist aj dalej.SAmozrejme s pokorou a s respektom superovi.Nesmieme urazit stastenu.Este raz velka vdaka vsetkym!!!!
:clap: tak a sme prinajhorsom treti ak sa nemylim
švolco píše::clap: tak a sme prinajhorsom treti ak sa nemylim
Tak uspech to je,ale preco sa nepokusit skoncit este vyssie!!!Takze na tretie miesto nemyslime,myslime na prvenstvo!!!!
Tak chlapi,pome nato!!!Uspech je na dosah...Zelam vsetkym vela stastia a vela spravnych tipov!!!!!!!
kua chalani prepacte dnes som cely den bol prec a zabudol som dopredu natipovat :bitka3: :bitka3: :bitka3:
Sezóna skončená, trochu kruto, ale mali sme tri šance na postup do finále a mali sme ich využiť. Škoda. Ešte teraz mi napadá úvaha, že čo by sa dialo, ak by sme boli v druhej konferencii, ale je to zbytočné riešiť. Myslím si však, že ale do budúcnosti, by sa s týmm ohlo niečo riešiť, lebo tie konferencie sú dosť nevyrovnané, čo potvrdzovali nezápasové kolá.

Teraz k môjmu výkonu. Tímu som vôbec nepomohlo v play-off. Jednoznačne najnižšie percento mojich bodov na celkových tímových a menej ako 50% mojich bodov šlo prospech tímu. To je dosť zlé a preto všetko nechávam na Alexovi. Som pripravený na všetky alternatívy, aj na odchod, sám si dobre uvedomujem, že tento tím si zaslúži lepšieho tipér ako som ja.
chalani lucim sa s vami,nasa put v tohtorocnom PO je nakonci.Urcite najuspesnejsia pre tento klub a som skutocne rad ze som mohol pomoct aj ja a prilozit ruku k dielu...vyradili sme spolocne silnych superov ako Steleers ci Falcons,napokon sme ostali len krok pred branami finale ktore nam zabuchli Red Devils.Mozno sa este niekedy stretneme spolu v jednom time mozno nie,v kazdom pripade dakujem za sancu tipovat za Kent a prajem vela uspechov v buducnosti :good:
Chester dakujeme aj my za spolupracu :good:
TF keby sme v inej konferencii tak mozno prehrame finale s RD, to uz mi je jedno ci sme druhi, ci treti a v takejto konferncii vypadnut v konferecnom finale na 9 zapasov vobec nie je hanba :yes:
predsalen toto bola prva uplna sezona Hockey Kentu a zacali sme viac nez dobre :)
no a s tym ci si pomohol, s tym si hlavu nelam, kazdy sme tipovali tak, ako sme tomu verili, hocikto z nas mohol tie rozhodujuce bodiky dodat, no stastie nestalo pri nas, nevadi :)
dakujem vam vsetkym za sezonu a za spolupracu :good:
Hanba to nie je, ale pri všetkej úcte k finalistom konferencie Dark Riders, oni sa dostali do finále konferencie cez akých súperov a u nás my cez Falcons a Red Devils cez Blue Flyers a DD...
podla mna je uz dost trapne, ze stale sa vyhovarate na konferenciu DR a ponizujete ju. :beee:
Ja sa nevyhováram, pravidlá boli určené dopredu. Ale skrátka je to fakt, že DR bola tento rok celú sezónu slabšia. To nemôžeš poprieť. A tak je asi jasné, že by sa mohlo s tým niečo robiť. Preto aj ten môj návrh na zrušenie konferencií.
arek, konferencia sa ponizila sama svojimi vykonmi :yes:
arek píše:podla mna je uz dost trapne, ze stale sa vyhovarate na konferenciu DR a ponizujete ju. :beee:
to není trapné,ale holé konštatovanie faktov,minimálne z tejto sezony.Darmo sa hneváš arek :roll:
ale trapne je to, ze to dokola vsade pisu podaktori ludia.
arek píše:ale trapne je to, ze to dokola vsade pisu podaktori ludia.
jj to je fakt,už sa to stalo známou pesničkou ako to ludia opakujú,najmä ked sa sa vypadne,či nedarí.Ja som to nikdy moc neriešil,rovnako ako neriešim či je lepšia v NHL naša či vaša konferencia, pozeral som sa len na tu našu. :wink:


verím,že to cez leto úpravou pravidiel nová komisia zmení a kritikov umlčí. :wink:
ThrashersFan píše:Ja sa nevyhováram, pravidlá boli určené dopredu. Ale skrátka je to fakt, že DR bola tento rok celú sezónu slabšia. To nemôžeš poprieť. A tak je asi jasné, že by sa mohlo s tým niečo robiť. Preto aj ten môj návrh na zrušenie konferencií.
zrušenie konferencii neprejde,bola by to chyba podla mna,majú svôj zmysel.Zmeny sa dajú urobiť aj bez toho.Výmenou niektorých tímov v konferenciach ,nebo skrátka play off urobiť krížovým systémom medzi oboma konferenciami. :wink:
Dean píše:nebo skrátka play off urobiť krížovým systémom medzi oboma konferenciami. :wink:
tak toto by podla mna stalo za zamyslenie... :thumbsup:
1198 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES