Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

aj ja vam fandim a budem vam fandit ked sa nahodou nepodari nasmu timu postupit do PO potom fandim vam ved moje zaciatky boli v tomto time v ktorom mi bolo dobre tak pavuci do boja toto kolo bude finale medzi nami :D :wink:
x-men píše:aj ja vam fandim a budem vam fandit ked sa nahodou nepodari nasmu timu postupit do PO potom fandim vam ved moje zaciatky boli v tomto time v ktorom mi bolo dobre tak pavuci do boja toto kolo bude finale medzi nami :D :wink:
dík za věrnost :wink: :wink:
Dnes to bol vyborny vykon pani.Len tak dalej :clap: :clap: :clap:
Po dvoch dnoch sme prvy.Vyborny zaciatok dufam ze to nepokazime. :D
Afinogenov61 píše:Po dvoch dnoch sme prvy.Vyborny zaciatok dufam ze to nepokazime. :D
musíme se tam udržet...a bojovat :cinka:
Tak dnes v noci to bol katastrofalny vykon pani :thumbsdown: Sak az 3.clenovia teamu dnes nebodovali a ja medzi nimi.Mozme dakovat Budajovy1992 ze pre nas vybojoval 4body.Velka vdaka :!: Ale dnes je novy den a ine zapasi.Dnes je moznost napravit to.Tak zaberme ako team :cinka: :cinka: :cinka: YEAH
Afinogenov61 píše:Tak dnes v noci to bol katastrofalny vykon pani :thumbsdown: Sak az 3.clenovia teamu dnes nebodovali a ja medzi nimi.Mozme dakovat Budajovy1992 ze pre nas vybojoval 4body.Velka vdaka :!: Ale dnes je novy den a ine zapasi.Dnes je moznost napravit to.Tak zaberme ako team :cinka: :cinka: :cinka: YEAH
jo dnes to byla fakt katastrova hned 3x 0,a jediný "budy" nám vybojoval 4body!!!
:cinka: :box: :!: BOJOVAT HOŠI BOJOVAT :!: :box: :cinka:
Tak ani dnes to nebolo boh vie co :( Ak to pojde takto dalej mozme zabudnut na nejaky uspech.Aj ja mam podiel na tom ze sa nam nedari ale treba proste makat na sebe :cinka: :cinka: :cinka: Ato poriadne.GO SPIDERS GO
NEW BANNERY
.:Mike:.
Obrázek
Afinogenov61:
Obrázek
coloradcan:
Obrázek
Budaj1992:
Obrázek

tak si je pls přehodte! :wink:

.... snad nám přinesou štěstí!!!
tieto nove banneri su fakt supeeer..pacia sa mi:Dskvela praca
Afinogenov61 píše:tieto nove banneri su fakt supeeer..pacia sa mi:Dskvela praca
Thrasherova práce za kterou jsem mu moc vděčný :wink:
Ospravedlnujem sa za vcerajsok ze som nenatipova.Hrozne ma to mrzi.Myslel som si ze som natipoval kua.
TAK KLUCI POJDME DO TOHO NAPLNO!!!!
ROZDRTÍME FIRE BIRDS!!!! :bitka3:

!!! GO SPIDERS GO !!!
kdo nám fandí a nemá možnost si zahrát PLAY OFF tak si může dat tohle do podpisu:
Obrázek

Kód: Vybrat vše

[img]http://img511.imageshack.us/img511/2162/spidersfansqf8.png[/img]
děkuji všem kdo si to tam dá :wink: :wink:
DNES UDĚLÁME SVŮJ UKOL NA VÝBORNOU JASNÝ?TAK POJDME!!!
Obrázek
máme na to!!
:cinka:
No tak dneškem nám skončila sezóna :( sice nám to někdy nevyšlo ale potom nám to zase vyšlo....byla to moje první sezóna jak pro tipera tak i pro GM týmu....tak vám moc děkuju za spolupráci.
A ještě bych chtěl popřát mým klukům z týmu i klukům kteří za můj tým hráli hodně štěstí ve svém soukromém životě. :wink:
Snad se v příští sezóně sejdem ve stejném složením...

A hlavně x-menovi za super povzbuzování.... :good:

HOŠI DĚKUJEM!!!
Drzali ste sa velmi dobre a myslel som si,ze nakoniec postupite.No nestalo sa,ale vase vykony boli sympaticke :good:
.:Mike:. píše:
A hlavně x-menovi za super povzbuzování.... :good:
Mike ja som rad vas tim povzbudzoval ved moje zaciatky boli prave vo vasom time. :good: No tuto sezonu to nevyslo ani vasmu timu a ani nasmu tymu sa dostat do finale play-off, takze sa o to Mike pokusime na dalsiu sezonu ok? :P
x-men píše:
.:Mike:. píše:
A hlavně x-menovi za super povzbuzování.... :good:
takze sa o to Mike pokusime na dalsiu sezonu ok? :P

jasně kámo :wink:
NOVINKA:
V týmu nadále už nebude pokračovat člen jménem Afinogenov61 ...nahradí ho naše velká posila která minulou sezónu nenastoupila v žádném KTL týmu....a prováděla skvělé výkony v MS tipovačce ..... tak se nechte překvapit.
.:Mike:. píše:NOVINKA:
V týmu nadále už nebude pokračovat člen jménem Afinogenov61 ...nahradí ho naše velká posila která minulou sezónu nenastoupila v žádném KTL týmu....a prováděla skvělé výkony v MS tipovačce ..... tak se nechte překvapit.
Čooo??? Afi Vás opustil dobrovoĺne hmm...? Ani mi o tom nič nevravel, ale jedného času vravel, že by si rád vrátil k nám tak neviem, ako to je musím sa ho spýtať, ale mi už máme v tíme plno iba ak by od novej sézony zaviedlo 5 hráčov v tíme. :roll: On, ale asi pôjdem robiť, lebo teraz končí školu a ak ju dokončí tak pôjde pravdepodobne robiť a na HF už nebude mať čas. :? Tak držím palce mike, aby ti to s tou novou posilou vyšlo a aby to bola dobrá voľba pre Váš tím. :thumbsup:
Stavate sa pevnou sucastou tejto ligy..Mavate silne obdobia ale casto i vykivy..
Moja prognoza: miesto v PO by vam nemalo ujst.
NOVINKA:
Novou posilou která nahradí Afiho bude Jozzi.
NOVINKA:
Dalším novým členem se stavá Lukas33.
NOVINKA:
Jsme přihlášení do turnaje jménem Elite Trophy který se uskuteční 23.-28.9.08

a nastoupíme v tomto složení:
.:Mike:.
coloradcan
Jozzi
Lukas33
636 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS