Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SPIDERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

milos76 píše:Chcem oznámiť, že po tejto sezóne, v Spiders končím.Bolo mi tu s vami fajn, ste skvelý tipéri a verím ,že sa vám bude dariť bojovať, o najvyššie priečky KTL. :bye2: :gitara: :pivo:
TAk to je velká škoda, že odcházíš, ale přeju ti mnoho úspěchu, jenže náš tým přijde o jednoho z nejlepších tiperů soutěže, takže velká ztráta:-(
!!!!GO SPIDERS GO!!!!
milos :

No s tymi zapasmi co som dvakrat natipoval tak to som bol asik mimo lebo ked som si pozeral vysledky tak som bol prekvapeny že som to dvakrat natipoval...hehe proste cez den som dal prvykrat tipy a vecer som zabudol ze som už dal a som sa ponahlal dať tipy ale som uplne zabudol že už som natipoval takže tolko k tomu a skoda že už odchadzas :cry: ides do ineho teamu abo čo ? :shock:
coloradcan píše:milos :

a skoda že už odchadzas :cry: ides do ineho teamu abo čo ? :shock:
Ano odchadzam do ineho teamu a to konkrétne- Drexel Dragons.Ale aspoň nebudeme konkurentmi ,kedže tí sú vo východnej konferencii.
:wink:
novým členem do týmu je x-men
vítej :wink:
Dnes v noci se utkáme proti Mighty Bulls, na jejích "ledě"!
Jde o to kdo bude mít více bodů,tak makejte!


!!GO SPIDERS GO!!
Obrázek : Obrázek
:box: Mighty Bulls :bitka3: Spiders :cinka:
Mighty Bulls 6:6 Spiders

Tak jsme to aspon uhráli na remízu,chtěl bych moc pochválit coloradcana a x-mena,odvedli jste skvělý výkon :wink: , a moc jste mě překvapily :good: ,na opak mě nepotěšil BigPete,čekal jsem od něj víc, a pak jsem se sám sebe nepotěšil :( ,snad je v odvetě přehrajeme!
Nj to ti věřím, že jsem tě nepotěšil:D, ale tak já sázím většinou na domácí pokud nejsou outsideři, no a Edmontonu se moc nedaří, takže jsem prostě tipoval tak jak tipuju vždy jen to prostě tentokrát nevyšlo:-(
dneska nám to parádně vyšlo,konečně nějaký pěkný vysledek :wink:
FANYNKY:
ObrázekObrázek
NOVINKA:
Na na stránce http://www.spiders.estranky.cz přidán nový WALLPAPER ke stažení!
Heh tie fanynky su od nas len sme im vam pozicali na fotenie... :D
marek85 píše:Heh tie fanynky su od nas len sme im vam pozicali na fotenie... :D
to teda né,jsou jen naše! :twisted:
GRATULUJEME BigPetovi k tvoum umístěním v anketě:
Najlepsie zlepsenie 2.kola sezony 07-08 - kde se umístil na :winner2: 2.místě

a v anketě:
Najlepsi Tiper 2.kola sezony 07-08 - kde se umístil na :winner3: 3.místě
Děkuji všem, co pro mě hlasovali. Jen je škoda, že ted se mužu favorizovat s těma dosavadními vykony tak do největšího zklamání:-)
dobre lucim sa od vas pavuci nech sa vam dari ale teraz budeme konkurentmi mike v zapadnej konferencii :biglol: a prepac ak som to dakedy pokazil a taka bolo mi fajn u vas majte sa dobre je mi kus aj smutno za vami ale co sa da robit tak vela stastia :thumbsup:
KONEČNÉ POŘADÍ ČLENŮ TÝMU 3.KOLA:

1. BigPete 138b*
2. x-men 137b
3. .:Mike:. 130b
4. coloradcan 122b
Super kluci jsme na 1.místě, a to jsme ve 3 :clap: :good: snad nám to vydrží.. :)
diky..za moznost byt v tomto super teame...budem sa snažit tipovať čo najlepsie:) este raz Vdaka
Spiders - 16b
.:Mike:. - 8b
coloradcan - n
BigPete - 8b
Maky_MetalKickYourAS - 7b


celkom pekne oproti niektorym teamom myslim:) sme stale 1. dufam že som veľmi nesklamal..škoda že netipoval coloradcan:)
Maky_MetalKickYourAS píše:Spiders - 16b
.:Mike:. - 8b
coloradcan - n
BigPete - 8b
Maky_MetalKickYourAS - 7b


celkom pekne oproti niektorym teamom myslim:) sme stale 1. dufam že som veľmi nesklamal..škoda že netipoval coloradcan:)
no a my ties 16 b tak neni co riesit a po dnesnej noci vas obehneme a prve miesto bude patrit nam :biglol:
no super kluci,toto kolo se nám daří! :clap: :good:
Jo daří,a le neskutečně mě sere, že jsme jednou zapomněl tipovat, nebo kdyby zapomněl tipovat prostě se tipy neodeslaly a já to zapoměnl zkontrolovat...
dnes sme to zasa všetkym ukazali:) 3x 10bodov a 1x 8 to je myslim že vynikajuce:)
636 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES