Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE FLYERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Takže Vám všem oznamuji, že jsme vytvořili nový tým s názvem Blue Flyers.
Tento tým tvoří:
Baffy (3 kola)
Philly Forever ( 2 kola)
mt-svk (2 kola)
MartinFC (GM)

Zde jsou oblíbená čísla všech členů týmu: Baffy má 21, MartinFC 63, Philly Forever 8 a mt-svk 17.
Jinak přeji všem hodně štěstí a zábavy! :yahoo: :good:
uprimne, tesim sa z tohto noveho prirastku :clap: particka z nhlpro :thumbsup: v pripade ich zaradenia do Vychodnej konferencie (v co dufam) motivacia pre RD ako hrom :cert:
cepi píše:uprimne, tesim sa z tohto noveho prirastku :clap: particka z nhlpro :thumbsup: v pripade ich zaradenia do Vychodnej konferencie (v co dufam) motivacia pre RD ako hrom :cert:
tak cepi uvidime ci do vychodnej ale chcem najprv uvitat novy tim ktory ma dobru silu si myslim tak vela zdaru chlapi
vitam vas v sutazi :) . Zelam vela stastia.
Ale nezabudnite si spravit podpisy.
Všem přeji mnoho štěstí v tipování, ať nám to vychází a bodíky přibývaj. :clap: :)
Tak pojďme Modří Letci dnes nasbírat důležité body do tabulky, hraje se hodně zápasů, takže jde o hodně :cinka:
To je ono, výkon z 10.10. byl opravdu vynikající, všechny jsme přejeli na celé čáře, takže makejme dál ať nám to tipuje aspoň stejně dobře jako ve středu. :cinka: :good:
Tak,tak Martine,Ty jako GM jdes prikladem a Philly jede taky ve velkem stylu.K drtive ofenzive se nadechla i mt-svk a tak musim zabrat i ja,at nedelam ostudu.Let's go Blue Flyers :good:
Musím Vám všem poděkovat, že jste zabrali za mě, já jsem včera podal katastrofální výkon :plac: , takže doufám, že to bude lepší. Jinak dnes musíme piosbírat hodně bodů, hraje se hodně zápasů, tak toho musíme využít :groupwave:
Tak dneska musíme posbírat zase nějaký body, teď se nám moc nedařilo a propadáváme tabulkou, proto dnes musíme zabrat! :box:
No nic,vypada to tak,ze se alespon na tyden skocim rozehrat na farmu! :? :oops: Upadl jsem do herni krize a trapim se,asi jako Prospal nebo Svatos loni.Dallas zremizoval,Jersey kleplo Tucnaky,Blues kontroluje zapas v Chicagu a jestli nezabere hydinka,tak jsem zase na 0! :cry:
Tak Baffy, vidím, že Ti návštěva farmy očividně prospěla, což je jenom dobře :cinka: :wink: pochválit za včerejší výkon musím spolu s Baffym i mt-svk, která podala excelentní výkon. Let´s go Blue Flyers! :good:
Tak oznamuji, že wolf169 nám vytvořil nové bannery, tímto mu chci obrovsky poděkovat, jakou si na tom dal práci. Dále bych chtěl říct, že dnes nás čeká důležitý den v tipování, ve kterém můžeme nasbírat hodně bodů, takže hrrrr na ně!!! :box: :cinka: :good:
MartinFC píše:Tak oznamuji, že wolf169 nám vytvořil nové bannery, tímto mu chci obrovsky poděkovat, jakou si na tom dal práci. Dále bych chtěl říct, že dnes nás čeká důležitý den v tipování, ve kterém můžeme nasbírat hodně bodů, takže hrrrr na ně!!! :box: :cinka: :good:
Jo,dobrá práce wolfe,díky.Dnes musíme zabrat,včera to byla bída,takže jedeeem :box: 8)
Tak jedeme BLUE FLYERS!!! dneska se hraje poměrně dost zápasů a zítra ještě víc, tak ať nám to tipuje!
Dnešek se nám vůbec nepovedl, hlavně mně ne, takže dneska to musíme nahradit mnoha body!!!
Dále bych chtěl vyzvat k tomu, abychom přispívali do článcích o našem týmu mnohem víc a dalo by se říci, že je to povinnost! Takže chlapci a děvčata jedeem a ať je to lepší než včera!
No tak já se teď ocitám v cold streaku, takže doufám, že se z něho dostanu co nejdřív, první příležitost mám dneska. Jinak Baffy, Philly a mt-svk, dávejte sem příspěvky, ať si tady nepovídám sám se sebou. Ono se Vám (snad :) ) nic nestane.
MartinFC píše:No tak já se teď ocitám v cold streaku, takže doufám, že se z něho dostanu co nejdřív, první příležitost mám dneska. Jinak Baffy, Philly a mt-svk, dávejte sem příspěvky, ať si tady nepovídám sám se sebou. Ono se Vám (snad :) ) nic nestane.
Tak na západě se to pěkně rozjelo,tam bychom byli poslední!No nic,je třeba zmobilizovat síly a zaútočit!
Tak dneska konečně musíme!! A od zítřka budu pravidelně (jednou za pár dní) hodnotit výkony našeho týmu, takže budu upřímný a tvrdý na každého. Proto to ode mě čekejte, nebudu to myslet zle, ale budu psát, tak jak to doopravdy je a to co si myslím. :!:
Tak po středě a čtvrtku hodnotím nejlépe mt-svk, která nám zajistila v této době mnoho bodů. Od Phillyho bych chtěl aby se více zapojoval a zajímal o KTL. Baffy se nám pořád nemůže dostat do té správné formy, takže zaber tvoje body chybí! A na konec já sám se sebou moc spokojen nejsem, erozhodně bych měl podávat lepší výkony a musím se zlepšit. :wink:
No,bohužel to u sebe vidím zase na farmu!Nedaří se vůbec nic a je to z mé strany pořádná bída :sad2: Doufám,že se mi alespoň o víkendu trochu zadaří a konečně trochu zaboduji. :oops:
Poprosím všetkých členov Blue Flyers,ktorí ešte nehlasovali v KTL anketách aby tak urobili najneskôr do pondelka 12.novembra t.j. keď bude hlasovanie ukončené.
No tak týme, nacházíme se ve velice nehezké situaci :evil: Takže ted už zabereme sakra!!! :bitka3:
Robím čo môžem a nič :cry: . Asi idem doborovoľne na farmu :thumbsdown:
mt-svk píše:Robím čo môžem a nič :cry: . Asi idem doborovoľne na farmu :thumbsdown:
Má milá,myslím,že nemáš sebemenší důvod být se svými výkony nespokojená :thumbsup: Válíš jako hrom a máš lví podíl na slušném fungování Blue Flyers,kéž bych se mohl pyšnit takovou formou jako Ty a náš GM-Martin FC :oops: :sad2:.Dnes v noci jsme ale trošku zabrali,tak ať nám to vydrží.
968 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO