Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE FLYERS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak týme, musíme dostihnout alespoň čtvrtý tým, abychom měli za toto kolo nějaké body. Ještě je sice poměrně dost času, ale čím výš budeme tím líp.
A ještě jedna zpráva, dneska se snažte, páč zítra opět ohodnotím všechny členy týmu za tři dny. Tak bych byl rád, abych o Vás mohl mluvit pozitivně. :wink:
Takže tady je ohodnocení uplynulých tří dnů:
Začneme Phillym, ten mě velice zklamal, moc se mu nevedlo a takový zlatý hřeb toho všeho bylo, že včera vůbec netipoval. Mt-svk hodnotím průměrně, žádné mimořádné výkony to v posledních dnech nebyli, ale rozhodně nezklamala. Baffyho můžu ohodnotit podobně jako evku, v neděli a v sobotu to však bylo horší než v pondělí kdy se nám rozjel. Mně osobně se vcelku podařila sobota, ale jinak bych měl tipovat mnohem líp než doposud.
PS: Musíme do konce kola zabrat, abychom získali nějaký ten bod, musíme přinejhorším dohnat čtvrtého. Takže
GO FLYERS GO
Philly, žádám Tě, aby si s námi toto kolo dotipoval, není fér, že škodíš týmu, ve kterém ještě hraješ. Tvojí hlavní příčinou odchodu je malý zájem o tuto soutěž. Tak bych byl moc rád, kdybys to dotipoval a neškodil tak nám všem. A myslím, že by i Baffy byl rád kdybys to s námi prozatím ukončil v dobrém.
Srdečně vítám v našem týmu nového člena, kterým se stává excelent
Platnost přestupu přijde v platnost po skončení 2.kola.

Tímto Tě u nás všichni vítáme s velkou radostí :good:
MartinFC píše:Srdečně vítám v našem týmu nového člena, kterým se stává excelent
Platnost přestupu přijde v platnost po skončení 2.kola.

Tímto Tě u nás všichni vítáme s velkou radostí :good:
Zdravím a vítám Excelenta,doufám,že se mu v našem týmu bude líbit a dařit :oslava: :clap:
Philly mě dost zklamal,netušil jsem,že se na nás takhle vybodne! :thumbsdown: Ale co se dá dělat,budeme to muset doklepat pouze v trojici,takže pojďme na to Martine a Evi! :box: :cinka:
Vitaj EXCELENT :good:.
1.Tak tu vítám našeho nového člena excelenta, který u nás začíná tipovat už dnes. Takže mnoho štěstí přeji!!!
2. Chválím Vás (mt-svk, Baffy) že jsme to bojovností i bez Phillyho dotáhli z velice nepříznivé situace o jeden bodík na čtvrté místo, za což jsou body :biglol: . Samozřejmě v tomto kole musíme mít mnohem vyšší ambice. Ale za ten vybojovaný závěr jsem s tímto kolem DOCELA spokojen. (ale mohlo to být lepší) :)
3. Chtěl bych říct, že Philly mě velice zklamal i přes moji žádost aby to s námi dotipoval se mi neozval :sad2: :thumbsdown:

Takže hodně štěstí as ať nám to tipuje ve 3. kole KTL !!!
Come on Blue Flyers!!!
Zdravím všechny spoluhráče

Tak věřím,že se našemu týmu bude dařit a v silné konkurenci se probijeme na přední pozice KTL.Sledoval jsem vaše výkony v 2.kole a musím uznat skvělí výkon!! :thumbsup2:
Především GM - MartinFC který atakoval příčku nejvyšší předvedl vynikající výkon.
Baffy výborně pracoval pro tým což dokazuje 8.příčka v tabulce užitečnosti.
mt-svk spolehlivý borec!Což je velice důležité pro úspěšný tým!!

Věřím,že vytvoříme tým který bude u soupeřů budit respekt a přeji všem hodně štěstí v tipování!

!!! "Lets go" Blue Flyers !!!
Tak po prvních dvou dnech třetího kola musím pochválit excelenta jenž nám zajistil mnoho bodů do tabulky KTL, ale samozřejmě i sobě. Baffy se nám ještě nestihl rozjet, stejně tak jako mt-svk, která ale včera podala vcelku slušný výkon. Všem členům však naprosto důvěřuji a nepochybuji, že se všichni dostaneme do té pravé formy.

Come on Blue Flyers!!!

PS: Dnešek se nám opravdu povedl, takže doufám, že to bude pokračovat nejméně stejně dobře.
MartinFC píše:Tak po prvních dvou dnech třetího kola musím pochválit excelenta jenž nám zajistil mnoho bodů do tabulky KTL, ale samozřejmě i sobě. Baffy se nám ještě nestihl rozjet, stejně tak jako mt-svk, která ale včera podala vcelku slušný výkon. Všem členům však naprosto důvěřuji a nepochybuji, že se všichni dostaneme do té pravé formy.

Come on Blue Flyers!!!

PS: Dnešek se nám opravdu povedl, takže doufám, že to bude pokračovat nejméně stejně dobře.
No,přidávám se Martine k velké pochvale pro Excelenta,ten nastartoval ve famózní formě a dokazuje,že posílení o takto kvalitního borce,byl ze strany GM velmi zdařilý tah!!! :clap: :thumbsup: Doufám,že se udržíme v takovém laufu co nejdéle!!!Come on Blue Flyers!!!
Sorry všem členům týmu za ztrátu 10 bodů které náš tým dostal za můj přestup.Doufám,že v celé záležitosti nejde o nic osobního a komise KTL bude mít stejný metr na všechny!
Začátek nám vyšel skvěle :cool: ale každý den není posvícení tak doufám,že nás štěstěna neopustí a ještě pár takových výsledků předvedeme.

!!! "Lets go" Blue Flyers !!!
excelent píše:Sorry všem členům týmu za ztrátu 10 bodů které náš tým dostal za můj přestup.Doufám,že v celé záležitosti nejde o nic osobního a komise KTL bude mít stejný metr na všechny!
Začátek nám vyšel skvěle :cool: ale každý den není posvícení tak doufám,že nás štěstěna neopustí a ještě pár takových výsledků předvedeme.

!!! "Lets go" Blue Flyers !!!
Tak se mi zdá Excelente,že jsi mě přechválil :oops: !Ten můj vstup do 3.kola je přímo tragický!Vypadá to zase na odsun do záložního týmu na farmu :cry: .Snad se ještě rychle vzpamatuji a budu týmu více prospěšný,Evka dnes zatáhla-super Evi,jen tak dál :good: !Go Blue Flyers
Tak sobotní noc vyšla přímo parádně mt-svk Obrázek velká gratulace!
Baffy určitě není zatím důvod k věšet hlavu hrajeme jako Tým.
MartinFC i ostatní díky za podporu v kauze mého přestupu!

!!! "Lets go" Blue Flyers !!!
Tak mt-svk včera opět výborně zatipovala, takové tipy od ní potřebujeme, jinak musíme bojovat abychom se v tabulce dostali co nejvýš, náš tým na to má, takže:
Come on Blue Flyers!!!
Dúfam, že sa mi bude dariť aj naďalej :) . Ale zároveń netreba zabudnúť, že VY VŠETCI [ste SKVELÍ :clap:
Nehovor hop kým nepreskočíš. Toto staré známe príslovie si budem od dnešného dňa hovoriť stále.
NO, TAK PO DOBRÝCH DNECH PŘIŠLA MIZERNÁ SÉRIE :thumbsdown: A MY JSME TED HLUBOKO VZADU :evil: Toto si nesmíme dovolovat, teď musíme zamakat, všichni do jednoho a začít podávat supr výkony!!! :!: :box:
Přesně tak!!Musíme makat a bojovat!!Určitě se k někomu z nás opět štěstíčko přikloní a výsledky týmu se zlepší.Nyní přichází dny s větším počtem zápasů a přeji všem spoluhráčům co nejvíce tref do správných výsledků.
Držte se a bojujte :arrow: Jeden za všechny Vsichni za jednoho :rocker: :box: :rocker:

!!! "Lets go" Blue Flyers !!!
Výborně Baffy :clap: dneska jsi zabral a pro tým získal důležité body!!Ztráta ma první příčky není zatím příliš velká to musíme zvládnou!!!

Bojovat !!Bojovat !! Bojovat !! Blue Flyers !!
Martine,to byla fantazie!!! :good: Teď jsi pořádně zabral a díky Tobě a Exovi,jsme už konečně opustili dno tabulky!!!Super kluci-jen tak dále!!!Jen já se musím hodně zlepšit,protože dělám jen ostudu! :oops: :oops: :cry: Go Blue Flyers!
Tak tomu říkám parádní trefa Martine !! ObrázekObrázek

Baffy hlavně vydrž určitě se ti zadaří Obrázek

Come on Blue Flyers!!!
Dík týme musím vás taktéž pochválit :good: zároven se omlouvám ted mi nefunguje klávesnice :thumbsdown: takže sem sotva složil větu doufám že to bude brzo v poho!!! Lets go Blue Flyers :groupwave: :povzbudzovanie:
No,tak dnes zase nic!Dopadl jsem jako hydinka doma-0! :cry: :? Zintenzivním tréninky a doufám,že se do toho už konečně dostanu.Cepi se mi nebezpečně vzdaluje a to tak nesmím nechat! :sad2:
Baffy píše:Cepi se mi nebezpečně vzdaluje a to tak nesmím nechat! :sad2:
:P :) hehe, no s baffym sa na dialku sledujeme, hecujeme, kedze od kedy zacal tipovat sa ma po cely cas drzi ako kiest, skoro furt sme sa drzali bok po boku aj sa darilo, aj ked nie :D no, hadam som dnes nahodil akysi trhacik :frajer2:
968 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS