Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MIGHTY BULLS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ObrázekBulls Gazette

Bulls Gazette vam prinasa rozhovor s wolfom169

10.10.2007 Ako si sa dozvedel o KTL? Cim ta tato liga zaujala?
"O ktl som sa dozvedel od mareka85, ktori sa ma spytal, ci nechcem hrat za tim mighty bulls. A ja som to prijal.A cim ma zaujala?Uz ani neviem"

Co hovoris na KTL ako taku? Splna zatial tvoje ocakavania?
"Ano som v sutazi prvi krat a zatial sa mi dost KTL paci a moje ocakavania rozhodne splna."

Co tim? Si so svojim terajsim timom / Mighty Bulls/ spokojni?
Som s snim nadmierne spokojni. Vytvorili sme vynikajuci a silny tim. Zatial sa nam dost dari ale je to len zaciatok sezony. No uvidime ako si budeme dalej viest."


Ako hodnotis zatial svoje vysledky?
"No zatial to ujde, ale pripravka mi isla lepsie. Dufam ze sa ale konecne rozbehnem a bude sa mi darit viac."

Ake su tvoje osobne ciele v tejto sezone?
"Dostat sa aspom do prvej 40."

Ako funguje spolupraca s ostatnymi tipermi MB?
"Zatial dobre."

Predpokladam ze sledujes dianie v NHL. Mame za sebou uz par zapasov co hovoris na zaciatok profiligy?
"No zatial dobre. Mojim najvacsim prekvapenim je Washington, ktori z troch zapasou tri vihral.Inak to sa neda povedat z par zapasov, ale som rad, ze je San Jose zatial na prvom mieste v pacifickej divizii ,no ale ako to bude to uvidime po dalsich zapasoch."

Aky je tvoj oblubeny tim?
"San jose Sharks maju dobry silny tim a paci sa mi aj ich logo."
:) fajn robotka marecek..je zaujimave citat take rozhovory nasich uzivatelov..tak by bolo na case, aby som co to poriesil aj ja :) este sem tam vyladit gramat. zalezitosti a bude to :thumbsup:
dik .bohuzial ale pracujeme len na amaterskej urovni teda nemozem vychytat vsetky chyby.samozrejme budem sa snazit nerobit chybicky..
ObrázekBulls Gazette

12.10.2007 Máme za sebou ďalšie kolá a situácia na čele sa dramatizuje. Źiaden z tipérov si nevypracoval výrazný náskok a teda rozdiely sú minimálne. Situácia sa može ale výrazne zmeniť po sobotńajšom programe ,kedy máme na programe opať bohatú zapasovú nádielku. Predtým, ale nás ešte čakajú piatkové zápasy, ktoré by podľa predpokladov asi nemali veľmi zamiešat kartami. Ale každý bodík je dobrý a preto budeme pozorne sledovať výsledky našich tipérov.
ObrázekBulls Gazette

13.10.2007 Včerajšie desiate kolo bolo pre mareka85 neštastným, kedy sa mu nepodarilo ziskať ani jediný bodík čo ho katapultovalo z prvého až na štvrté miesto. Nič ale nie je stratené do konca tohto kola mame ešte 15 hracích dní. V tabuľke tímov sme si tiež trošku pohoršili a náš náskok sa znížil už len na pár bodov. Dnes v noci bude ale veľmi doležité zabodovať, lebo ide o veľký počet bodov..
Njn ale já tipuju jak vůl... :thumbsdown:
dnes si nas androj zachranilk od katastrofy :thumbsup: inak dobre skorumpovane vysledky to boli tuto noc...
Uff to je fakt poprvé sem dobře natipoval :clap: TeĎ se rozjedu :good:
Na vsetkych som hrdy..Je to super ked sa nedari jednehmu potiahne ho druhy..Tak som si to predstavoval..Moj jednozancny ciel uspech timu..Tak posnazme sa..
Mrzí mě že sem 19.nenatipnul :( Já sem jel s Plzeňákama na Spartu a k netu sm se nedostal od teď budu tipovat i na den dopředu... :good:
Je dobre aj na viac Androj...ja vždy dopredu natipujem ako sa len da...zas ma to aj nevyhody no ale u mna je to take že nikdy neviem kedy sa ku kompu dostanem...chalani dajak to s nami pomaličky ide dole....makajme... :groupwave:
Hannu píše:Je dobre aj na viac Androj...ja vždy dopredu natipujem ako sa len da...zas ma to aj nevyhody no ale u mna je to take že nikdy neviem kedy sa ku kompu dostanem...chalani dajak to s nami pomaličky ide dole....makajme... :groupwave:
Výkony týmů se ale často mění zvlášť na začátek sezony...takže proto tipuju podle aktuálních výsledků... :wink: :!:
ObrázekBulls Gazette

22.10.2007 Je za nami treti tyzden sutaze a nas tim sa stale drzi na prvej priecke zapadnej konferencie. Konkurencia vsak neustale na nas doraza a preto musime byt v kazdom kole obozretni. Nasi tiperi si zastali v uplynulom tyzdni svoje postavenia: marek sa aj napriek nie najlepsej forme stale drzi v prvej trojke, hannu si drzi svoje postavenie okolo dvadsiateho miesta , wolfovi patri 34 miesto a androj je zatial na 44.pozicii. Vsetci tito borci su vsak pre tim nenahraditelni a aj preto je MB na skvelom 1.mieste, avsak je pravda ze prve kolo tohto rocnika KTL nezastihlo zapadnu konferenciu v najlepsej forme. Do konca nam chyba 6 hracich dni a preto poprajme nasmu "mansaftu" aby dotiahol toto kolo na skvelej prvej pozicii.
do :censored: nedari sa mi a nedari uz som sa konecne dostal na 17 miesto a naraz som spadol az na 34 to ma fakt sere ale aspom ze sme stale prvi v nasej konferencii zatial
marek ked si zhanal tie velke posily tak ta vacsina okaslala a pozrime sa na vas teraz, sa mi to az nepozdava aby si tak rychlo vypestoval takych tiperov, asi vam poslem do timu antidopingovu kontrolu, urcite uzivate anabolicke steroidy :cinka: a ked ani to nepomoze tak na vas zavolam toreadorov zo spanielska a vase .... potom budeme predavat ako specialitku v restikach tak ako sa to robi ked bycek prehra :lol: :lol: :lol: uff taketo zastrasovanie :twisted:
Heh no vidis .Proste mam "cuch" na talenty. No zatial nam to ide , uvidime ako v buducom kole. Vidim ale ze vam to nejak nejde . Ze by sma vam zobrali tie steroidy a teraz vam chybaju :)
nie nie my ziadne nepovolene latky nepouzivame, len vam davame dojem ze sme slabi :D len pockaj od dalsieho kola :frajer2:
Dnes sa mi asik poprvýkrat podarilo získať plný poočet..jasne ak neratam take dni ked bol jeden zapas či dva..ani tri zapasi neni ništ extra...no neva...je to síce take hore dole raz lepšie a raz horšie no aj mna teší že v tíme to stale pracuje a ked dvaja zatipuju zle dokažeme sa nahradiť... :cool: hoši len tak dalej je to super som velmi milo prekvapený...nezaspime:-) :thumbsup:
no presne tak .do konca kola amme 3 kola a nas naskok sa stencil uz iba na 8 bodov..bude to este asi napinave tak sa sustredme na tieto posledne dni.
Lol neska sme dali celkem dost bodů 19 :clap: a mě s zadařilo... :cinka:
joou jouu tak by som si to nejak predstavoval :)
marek85 píše:joou jouu tak by som si to nejak predstavoval :)
No to já taky doufam,že sem s dostal do "formy" al ono je stejně tipování dost o štěstí někdy to vyjde někdy ne...
Dnes je pre nas tim historicka sanca. Je to po prvy raz kedy sa novacik sutaze dostal na prve miesto . Tak uz len to udrzat, posledne kolo je bohate na zapasy a preto ano nas 13 bodovy naskok nemusi byt definitivny..tak hor sa do posledneho kola
marek85 píše:Dnes je pre nas tim historicka sanca. Je to po prvy raz kedy sa novacik sutaze dostal na prve miesto . Tak uz len to udrzat, posledne kolo je bohate na zapasy a preto ano nas 13 bodovy naskok nemusi byt definitivny..tak hor sa do posledneho kola
za vitazstvo novacika by som ja povazoval aj vyhru BB v druhom kole uplynuleho rocnika, ked tim bol tesne pred rozpadom a vsetky opory odisli a boli tam traja novacikovia a ja :wink:
no hej ale chapes myslim to doslova ze novacikobsky tim..
uz aby ste to zopakovali :)
1767 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS