Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MIGHTY BULLS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

tak máme po vianočných sviatkoch a dnes sa nam vracia aj nasa KTL a snou zacina aj 5 kolo. Dufam ze ste si oddychli a budeme pokracovat tam kde sme pred sviatkami skoncili. Tak podme dostat bíkov do PO. Let Go Bulls :clap:
tak dnes to velmi nevyslo, treba zabrat a posuvat sa hore :wink:
Veru nezačali sme práve najlepšie ale verím tomu že sa vschopíme a dotiahneme to do hornej polovice tabuľky. :)
pomalicky sa skriabeme tabuľkou hore to je dobre len tak ďalej a zachvilu sme na popredných miestach :)
Po vianociach sme ako vymenený čo sa to snami deje????? Dúfam že je to len dočasné a mi sa vrátime na našu vlnu s pred vianoc. Pred nami je ešte pol kola tak treba zabojovať na plno aby sme obsadili nejaké prijateľnejšie miesto. Let´s GO Bulls :box: .
taze po tom co do nasej konferencie pridali firebirds tak sme 6., ale stracame len 2 body na piateho, tak bolo by dobre dostat sa do konca kola aspon na piate miesto, co by nebolo az take strasne a PO by sa nam priblizovalo :good:
Pani a dama pekna praca pomaly sa zo dna tabulky skriabeme na pre nas prijatelnejsiu poziciu zatial sme na delenom 5 mieste s rytiermi a pred nami su o jeden jediny bod gremlins ostavaju 2 tipovacie dni tak treba zabojovat a uspech sa zarucene dostavi.
Škoda toho 4 miesta ale pan boh zaplať aspoň za to 6. Toto kolo nám veľmo nevyšlo teraz je jeden deň voľna tak sa treba dať dokopy načerpať nove sily a 6 kolo skončit najhoršie 3.
výborný začiatok a zároveň vstup do 6 kola zo strany angelatonyho a rock :good: len tak ďalej dúfam že čo najskôr nadviažeme na vaše výsledky aj mi so scoobynom. :)
Ľudia čo sa to snami deje po vianociach sme ako vymeneny? Teraz si to ideme kazit? Treba sa spamätať dať sa dokopy a všetkým ukazať že mi patríme do hornej polovice tabuľky a nie na jej chvost. Ľudia očakávam že toto kolo neposerieme ako to predtým. A skončíme najhoršie 4. Tak vám žeľám veľa šťasťia do nasledujúcich hracích dní. Let's GO Bulls
tak som rad ze sa nam opat zadarilo, a aj mne osobne
tak verim ze krizu mame za sebou a skoncime v hornej casti tabulky :yahoo:
Ja musím povedať, že teraz už mám srdce na mieste sme tam kde patríme :lol2: . Keď nás najprv svojimi skvelými výkonmi vyzdvihli zo 7 miesta Scoobyno a AngelomTonym na delené 3 :good: , a dnes sme mi s Rock náš tím dali na nedelené 2 miesto :-D . Takže si myslím že sme na tom dobre a dúfam, že kríza je za nami. Do konca ostáva ešte 5 kôl tak netreba poľaviť a udržať si 2 miesto (poprípade skončiť do tretieho alebo zaútočiť na prvé).
tak aj po dnesku ostavame na druhom mieste :cool:
a kedze ostavaju 3 kola do konca verim ze tam uz ostaneme :wink:
taze dnes posledne kolo, po neskutocnom vykone sa preskocili Knights, ale stale mozeme skoncit druhy, tazk treba dnes zabrat a verim ze sa nam to podari :wave:
Na druhé miesto nám chýbaju 4 body takže stále je o čo bojovať. Dnes do toho musime vložiť všetko a získať naše druhe miesto nasäť ( ak sa nám to nepodarí tak si treba aspoň to tretie udržať) GO BULLS GO :box:
tak nic no, neudrazali sme ani tretie miesto, ale v celkovej tabulke sme stale druhy, tak to je dolezite :wave:
PO mame na dosah, tak verim ze sa tam dostneme z co najlepsej pozicie :yahoo:
6 kolo sme zakončili na 5 pozicii čo je pre mňa dostť veľké sklamanie keď 2 dni pred koncom sme ešte boli 2. :-(
Do tochto 7.kola sme zdá sa vykročili správnou nohou, tak by som bol rád keby to tak pokračovalo aj naďalej. Do konca základnej časti chýbajú 2 kolá a my už máme zdá sa učasť v PO istú ale to neznamená, že máme poľaviť v našich výkonoch treba zabojovať o čo najlepšiu východiskovú pozíciu a preto Let´s GO Bulls
Výborne bíci len tak ďalej :good:
Tak sme to zvládli a skončili pred prestávkou ZOH na krásnom prvom mieste :-D. Som veľmi spokojný len aby sme sa aj po prestávke vrátili na takejto vlne :cinka: a nie ako po vianociach kedy sme to posrali :oops:
gratulujem nam, zvladli sme to excelentne :jupi:

PO by uz malo byt vo vrecku

teraz si uzite ZOH, drzte palce nasim a potom sa vrhneme na zaverecnu cast :wave:
Tak vás pekne vítam späť opäť sa nám začína NHL po prestávke ZOH (konecne). Dúfam že sa vrátime na víťaznej vlne tak ako pred prestávkou. A nebudeme sa znej spamätávať dve kola ako po vianociach lebo k dispozícii je uz len jedno kolo zč potom začína po. Tak vám želám veľa šťastia pri vybere tých správnych tipov.
No aj ja vám prajem veľa úspešných tipov chalani :wink: ,podme na to posledné kolo základnej časti, ktoré treba už pomalu brať ako prípravu na play off a tam to už naplno rozbaliť.Už sa na to play off teším :jupi: :wave:
Ako sme pekne zacali tak cim dalej viac a viac to kazime na prveho stracame uz 12 bodov co uz asi nedobehneme ale aspon to druhe miesto si musime udrzat tak aby nebolo delene tak sa sustredme a natipujme aby sme to udrzali go bulls go.
taze v nasej konferencii sme skoncili nakoniec druhy a celkovo tiez druhy, co je viac nez vynikajuci vysledok :wave: :clap: :jupi: :yahoo:

tak teraz ide PO a ja verim ze prekvapime, lebo favoriti asi nebudeme, ale dufam a verim ze sa nam bude darit :thumbsup:
Zakladna časť sa nám skončila a ako vravel scoobyno umiestnili sme sa na skvelom druhom mieste nie len v našej konferencii ale aj v celej lige. Mozem z hrdosťou povedať že som hrdý na náš team. Že skončíme 2 som ani len nedufal ked som na zaciatku skladal team. Musím sa priznať že som mal trochu aj obavy zobrať do teamu ženu ale ako sa počas celej sezony ukazovalo prave Rock nas drzala ked sa nám ostatným nedarilo. Pracovali sme celu základnu časť ako team a verím že v PO postupime co najdalej v prvom vyradovacom kole sme dostali Knightov tak verim že proti ním uspejeme. Prajem vam vela dobrych tipov a nasmu tímu aby sa dostal čo najďalej. Váš GM. :-)
1767 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS