Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MIGHTY BULLS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak nakoniec sme to zvládli a sme vo finale :clap: :clap: :clap: :clap: postup nám zariadilo San Jose a to vďaka tomu že udržali svoj 3golovy naskok a samozrejme presným tipom Streetmana a Ocelaka1.

Súper bol veľmi dobry a zaslúži si všetok rešpekt. :klobuk: :good:

Ok chalani jeden deň voľna a čaká nás finále tak dúfam že nám naň ešte nejaké sily ostali a predvedieme pekný výkon. :box:

Go Bulls Go. :wave:
Gratulujem chrto,zasluzite si to,nech to dotahnete dalej nez vlani :wink: :klobuk:
Gratulujem :clap: bola to zaujimavá séria (podobná tej reálnej medzi Slovanom a Košicami :-D )
Veľká škoda z našej strany, ešte pred posledným duelom sme viedli a nakoniec celú sériu rozhodne posledný one-goal game :x
Nooo to bylo o chlup výborně borci :yahoo:
matolin279 píše:
stř 20. dub 2022 07:49
Veľká škoda z našej strany, ešte pred posledným duelom sme viedli a nakoniec celú sériu rozhodne posledný one-goal game
Ver mi že viem očom hovoríš nás taký gól stal minulú sezónu titul 😫😭😢
Luxusní závěr no. Ještě nikdy jsem takhle nehypnotizoval Livesport, aby ten zápas SJ - CBJ už skončil a nedostali na 3:3 :lol2:
Bylo to fakt napínavý :-D já to tušil, že jak to bylo po dvou třetinách 3:0, tak ještě bude drama. Díky za skvělou sérii, která byla nahoru dolů. Lišky byly výborný soupeř :good:

Pojďme to ve finále dotáhnout do konce :good:
Gratulujem k postupu do finale.
Connor McDavid píše:
čtv 21. dub 2022 01:17
Gratulujem k postupu do finale.
Len dúfam že nedopadne ako rok predtým.🤔
Streetman píše:
stř 20. dub 2022 19:58
Luxusní závěr no. Ještě nikdy jsem takhle nehypnotizoval Livesport, aby ten zápas SJ - CBJ už skončil a nedostali na 3:3 :lol2:
Mal som to podobne ale keď naskočil konečný výsledok bola to úľava
chrto85 píše:
čtv 21. dub 2022 06:37
Connor McDavid píše:
čtv 21. dub 2022 01:17
Gratulujem k postupu do finale.
Len dúfam že nedopadne ako rok predtým.🤔
Neviem, ci niekedy vo finale ktl rozhodol gol v poslednej minute, minute a pol, posledneho zapasu game7. Ked tak na to spominam, mam chut ist do prahy na zapas a barabanovi dat najavo, co si o nom myslim... Kazdopadne, vela stastia bulls, so streetmanom si ten titul po vlanajsku zasluzite, prirodzene aj ocelak a zezy. Drzte sa.
Chalani ospravedlňujem sa za dnešný posratý deň z mojej strany keby som tipy nechal tak ako som ich natipoval pôvodne tak by sme dnešný deň vyhrali :slap: ale chcel som pokryt aj možné prekvapenia tak som ich pomenil už to nespravím a vrátim sa k tomu čo nám slapalo celú sezónu ešte raz sorry.
Chrto stane se no o jednu plichtu min tak vyhrajeme ale co jedeme dál :box:
Nic se nestalo, zkusil jsi to dobře. Někdy se stane, že je za noc čtyři i víc nerozhodných zápasů. Škoda, že zrovna dnes ne :-D Dnešní prohru si dávám stejně za vinu já, protože jsem o pár minut nestihnul změnit LA :hroza:
Ja chrta chapem,bol uz v niekolkych finale a ani raz nevyhral titul,s nami to bolo zrejme najtesnejsie,sam som tomu uz moc vlani neveril,ze nam vyjde,ked Barabanov(tomu by sme mali zaplatit aspon 2 piva ak nedat postavit sochu z vdacnosti :-D )nam tym vyrovnavacim golom 40 sekund pred koncom vybojoval titul a tak to uz nechce zopakovat a konecne ten titul vybojovat,preto trochu spanikaril a zmenil to,co vam dovtedy fungovalo,chrto ako pises,davaj to tak ako predtym a keby to aj opat nevyslo,nebudes si vycitat ,ze ste ten titul mohli mat keby si to moc nepreskuloval to by ta viac mrzelo,nez prehrate finale lebo bol super lepsi,ci mel vic stesti na tipy :wink:
Tak pani :-D dnes sa nám podarilo vyrovnať stav série ktorá sa pre nás nevyvijala priaznivo keďže sme prehrávali už 2:0 :clap: :good: . Teraz je zase všetko otvorené. Streetman pekný výkon dnes v noci. :-D
Pěkně chlapi!!! Pojďmeeee ještě dvě výhry :-D
Dnes vám zachránil zadek Tkachuk gólem v poslední sekundě :x ale aspoň je to zajímavější :neviem: :box:
danchez píše:
stř 27. dub 2022 19:36
Dnes vám zachránil zadek Tkachuk gólem v poslední sekundě ale aspoň je to zajímavější
veru ten gól som tam tlačil očami a mal som trochu aj obavy že nebude platiť že už bol po uplynutí času. Ale našťastie platil a nám priniesol zrovnávajúci bod :-D
Tak páni ostáva nám posledný krok ktorý ako všetci vieme býva najťažší takže ani nejdem písať niečo ako “dúfam že to už dnes dorazíme” 🤫 ale len prajem vám veľa úspešných tipov.👌
Jedna výhra je to blízko ale i hodně daleko :-D věřím nám podmeee!!!! :box:
Zatím parádní otočka :-D pojďme ještě jednou vyhrát :good:
Dneska výborný výkon chrto :clap:
Gratulace k titulu byl to pěkný souboj i dneska kdy rozhodoval poslední zápas dne, kde jste měli víc štěstí. :klobuk:
Pani podľa všetkého sme vyhrali na nájazdy ale počkáme si na potvrdenie. Všetko ale nasvedčuje tomu že titul je nas :clap:
Je to tam!!!! Pěkná práce kluci.... vyrovnává série to byla až do konce...3.57 jsem se vzbudil zapnu ktl a jebl jsem z jedničky Vancouver los Angeles na remízu a ejhle přišla :yahoo:
1767 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS