Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MIGHTY BULLS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

taze toto kolo velmi nevyslo :D
ale na druhe miesto stracame len 4 body, co sa este da urobit
tak verim ze v poslednom kole sa bude darit lepsie a pojdeme vyssie :wave:
prvy den nam velmi nevisiel ale dufajme ze uz to bude len a len lepsie :good:
tak druhy den vyhra a cenne vitazstvo nad Ice Cats :wave:
ale GM sa nam niekde stratil :?:
konecne sa pohybujeme na takych miestach kam patrime a nie na spodu tabulky len aby nam to vydrzalo netreba polavovat :)
pani dneska treba Zabojovat ide nam o vsetko a to o play off naozaj by som nechcel skončiť takto skoro a myslim si ze ziadny z vas. tak dajme do toho vsetko a podme postúpiť.
dnes do toho dajte srdce.. a vysledek se dostavi.. :good:
dnes postupime do playoff a v nom prekvapime

uz som to vybavil :wave:

a keby nahodou nie, tak sa utesime ze na novacikov celkom dobre :-P
tak nic nakoniec sme mimo PO :bye2:
Skoda toho, ako sme dobre zacali, tak sme to na koniec dovrzali. Ja som mal dost malo casu a aj tu NHL som sledoval menej ako na zaciatku a to sa aj odzrkadlilo v tipovani... Napriek tomu vam chcem podakovat za dobru sezonu, ze sme tento tym opat obnovili a mohol odohrat dalsiu sezonu KTL...
tak uz sme kompletny dnes potvrdil zmluvu aj (druhy povodny clen z minulej sezony Mighty Bulls) posledny clen teamu Scoobyno tak vam a samozrejme celemu nasmu teamu prajem aby nam tento rocník višiel a prebojovali sa aspon do playoff :-D. Bol by som rad keby ste prispievali v tomto nasom topiku a navzajom sa hecovali :good:
scoobyno ale sme pekne zacali co :-D rock a angelotony pekne skoda toho jedneho tipu ale inak super.
a tak este je len zaciatok ale verim ze sa nestratime :clap:
no mne sa dnes celkom zadarilo po tych suchotach aspon pokvapkalo :)
rock a AngeloTony super len tak dalej :good:
Ďakujem za pochvalu zatial tipujeme dobre máme pekné 4-té miestodúfam že to takto pôjde aj naďalej :cool:
Tak pani a dama treba trosku zabrat lebo sa pomaly ale iste prepadame tabulkou smerom dole :thumbsdown: ale mi tam predsa neparime tak nas treba opat vytiahnut smerom nahor :thumbsup:
zatial okupujeme stred tabulky co nie je najhorsie na zaciatok, ale verim ze este sa nam podari posunit na 3.miesto :wave:
v to dufam aj ja :-D len keby sa to nepodarilo tak aby sme si udrzali aspon ten stred na zaciatok sezony je to naozaj slusne :) dobra praca bíci len tak dalej :lol2:
no pani zatial super praca... :clap: chrto85 dakujem za pochvalu dufam,ze to bude este lepsie ako doteraz...pred nasim timom a nasadenim :klobuk:
no zatial si zubmi nechtami drzime to piate miesto co je celkom slusne na prve kolo inak paci sa mi to ze sa bhovsky doplname ked nejde jednemu tak ide druhemu to je fajn len tak dalej :cool:
tak dnes sa nam super zadarilo, najma chrtovi :cool: , este dva dni a sanca posunut sa vyssie je velka :wave:
No veru dnes mi to celkom vyslo :-D ale aj vam ostatnym sa celkom darilo :cool: v tabulke sme uz poskocili na 4 miesto a nechyba nam vela bodov tak by sme to dokonca mohli dostat aspon na tretie :good: .
Tak je pred nami posledny den prveho kola v ktorom sa rozhodne ktoru poziciu obsadime na chrbat nam dychaju Hrošíci, Knighti a Hockey Kent :cry: i. Keby nam vsak toto kolo vyslo este by sme mohli obsadit aj druhu priecku kedze bodovy rozdiel su 4 body :-D nuz aj keby nie tak by som bol rad keby sme si obhajili aspon to 5 miesto :) . nuz nechajme sa prekvapit a odkazujem vam Go Bulls Go :clap:
Nemel bych to rikat, ale muzete byt klidne i prvni...
9b pri 13 zapasech neni vubec nic. To jsou dva krize, kterej trefite a my ne..
tak podla mojich vypoctov by sme mohli byt 4 :good: co si myslim ze pri novo zlozenom teame neni vobec zly vysledok :) len nech nam to aspon takto ide aj na dalej a PO nas neminie :hop: . Skvela praca Bici :-D a teraz sa uz len koncentrovat na zapasove kolo.
prva cast za nami a myslim ze mozeme byt spokojni :good:

zapasove kola nam minuly rok nesli tak som zvedavy na tento rok, ale verim :yahoo:
1767 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS