Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MIGHTY BULLS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ObrázekBulls Gazette


28.2. 2010
Dnes vo večerných hodinách sa v sídle KTL uskutočnil historicky prvý Play off Draft.
Cely výber prebehol za približne trištvrťe hodinu a všetky tímy si nakoniec vybrali svoje vysnené posily do Play off. Na drafte samozrejme nechýbali ani zástupcovia našej organizácie na čele s tímovým manažérom marom. Naši "vyberali" v poradí z piateho miesta a už po vyše desiatich minútach mohli pomáhať obliekať sa do magického červeného dresu ,svoju novu posilu..
"Mighty Bulls si vyberaju z celkovo piateho miesta .... Alessandra..", tak toto zaznelo z úst komisára KTL petríka približne 12 minút po začiatku draftu. Alessandro je teda historicky prvým výberom našho tímu.

Obrázek :taptap:

Alessandro je tohtoročným nováčikom KTL. V doterajšom priebehu ročníka získal celkovo 86 bonusových bodov, čim sa stal okamžite bodovým lídrom celého mužstva, aniš by hral za bykov čo i len jeden zápas. Celkovo mu patrí desiate miesto v štatistikách celej ligy.

Verme , že mal GM maro šťastnú ruku a Alessandro pomože tomuto tímu k čo najvyššiemu umietneniu.
tak vítám v týmu novou posilu :thumbsup: Tak pojďme pro titul MB :box:
Tak pro nás skončila sezóna :sad2: škoda, určitě jsme měli na víc... :|
Ako som uz pisal dakujem vsetkym za peknu zakladnu cast. Alessandrovi za vypomoc v PO..
Co ako to bude s timto timom ukaze az cas..
Tak asi ste uz co to poculi..
Aano je to tak.. V buducej sezone uz nebudem hajit cervene farby mocnych bykov.. Rozhodol som sa , ze si dam od KTL na cas pokoj.. Takze do sezony 2010/2011 uz nevstupim ako GM Mighty Bulls...

Novym menedžérom bykov sa týmto stáva Steven.. Prenechávam mu pomyselné žezlo a dúfam že dosiahne s tímom to, na čo býci pod mojím vedením nedosiahli.. Rasťo dúfam, že sa ti bude i celému tímu dariť..
Od tohto momentu je tím v rukách: Stevena.

:taptap:
:-( no tak si podme hladat ineho rivala :D
Takže maro v prvom rade ti musím poďakovať, že si si vybral práve mňa. Absolutne som to nečakal ale dík vážim si toho veľmi :wink:. V tomto tíme si dokázal naozaj veľa a svojími dobrými výkonmi dopomohol do PO či už teraz alebo po minulé roky. Proste si bol pre tento tím veľkým prínosom a určite bude tvoj odchod znášať tím veľmi ťažko.

Vďaka patrí aj Exovi (marcovi) a on dobre vie prečo... Obrázek

Musíme sa teda všetci zmieriť stým, že maro je preč a nahradil som ho ja. Verím, že aj napriek tomu, že odišiel skvelý tipér dokážeme spoločnými silami vytvoriť dobrú partiu, ktorá bude vyhrávať, vyhrávať a ešte raz vyhrávať Obrázek

O zložení tímu je hovoriť síce ešte skoro ale ja už mám aké také plány. Do tímu príde jeden nový tipér ale zatiaľ vám jeho meno nesmiem prezradiť. Ešte stále však nemám jasné v tom kto to bude. Ale aké také výhliadky už mám Obrázek

Bojujme teda za mara a ukážme, že vieme uspieť aj bez jeho kvalít Obrázek
Tak musím poděkovat Marovi, že si mě na začátku sezóny vybral do týmu Mighty Bulls. :smile03: :taptap: Dále vítám našeho nového GM Stevena, který se mnou počítá i na další sezónu v týmu MB. :) Snad dotáhne náš tým co nejvýš. :cinka:
No tak ja som v MB už veľmi dlho a rozhodol som sa, že tu ostanem aj naďalej. Zvažoval som a mal som možnosť stať sa GM týmu, ale rozhodol som sa tak ako som sa rozhodol. Možno niekedy inokedy, teraz sa na to necítim...
maro - patrí ti jedna veľká vďaka. Ja osobne ti ďakujem strašne moc, pretože ty si ma do Mighty Bulls priviedol a presviedčal si ma, aby som ostal. Ty si a vždy budeš najlepší GM v KTL. Spôsob akým si viedol tým v tejto a hlavne v minulej sezóne bol úchvatný. Dúfam, že tá tvoja "pauza" nebude trvať dlho a že si v tejto sezóne ešte spolu "zahráme". Ďakujem!!!

Verím však, že Steven bude viesť tým rovnako dobre, ako viedol maro. Teším sa na ďalšiu sezónu, pretože to bude niečo nové. Tým bude obmenený, uvidíme čo to zo sebou prinesie...
dakujem hosi.. nech sa vam dari... :biglol:
no zda sa ze v suboji o titul najakcnejsieho GM KTL bude mat ixmen vaznu konkurenciu... :D
so Stevenom asi nuda tiez nehrozi :D
Kedze to s Kikou nevyslo tak sa nasou prvou posilou stava taktiez novacik v KTL.
Spoluhraci privitajte prosim vas Majesa
- aktivny uzivatel velmi dobre sa snim spolupracuje a tak dalej :good: ... Vela stastia Majes pri tipovacich dnoch buducej sezony :serus:
Ďakujem za privítanie Steven, som rád že si si vybral práve mňa a i keď som nováčik pokúsim sa našemu tímu čo najviac pomôcť! ;)
nechcete sa premenovat na Chicago Bulls :?: :lol2:
WildCelt píše:nechcete sa premenovat na Chicago Bulls :?: :lol2:
A preco? :D Ved medzi fanusikov Chicaga patri iba Majes a ja tak co ? :)

Nazov timu sa menit nebude je krasny a tradicny :clap:
Kedze sa WC neprihlaisli do sezony..zmenilo i MB

na buducu sezonu budu reprezentovat starych bykov..

maro
danchi
gabby..

aj ked to este nie je iste kedze komisia ma vyhrady...
tak ako maro? Zučastnime sa elite trophy?
ET neriesime.. nechame si svoje tromfy na ligu :)
zacina sa nam sezona ..zde mozte tipovat..

http://hokejforum.com/viewforum.php?f=203
Vitam vas v novej sezone..dufam ze sa nam bude darit... vela stastia byci :frajer2:
ked by to malo vyzerať ako dneska tak myslim že to šťastie by sme fakt potrebovali :D
Teprv je jen začátek :cinka:
za vymeškanie včerajška sa ospravedlnujem mal som včera naročny den ... ten prvy zapas som nestihol :-( bieda to je zatial u mna ... jeden z najhoršich vstupov
pekne martine..dnes si tipol skvelo :good: :good:
Maro Díky a ještě jednou se omlouvám za pár kol které jsem nenatipoval z důvodu časového vytížení.
Jinak jsem rád že jsem u vás v týmu. Navedl mě jsem kolega Hannu ze kterým jsem působil minulou sezonu v týmu The Best Bibbers
Tak snad se nám bude dařit :)
1767 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS