Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MIGHTY BULLS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Skoda dnes vyhral tipersky nerozum a drzanie palceka na jednotke ...

zbyva nam este 7 zapasov....pokusme sa aspon polovicku zabodovaat.. lets goo :yahoo: :yahoo:
Tak taktika vychadza.. Zbierame dolezite bodiki k postupu do plejaf..parada..
jo, super, další výhra :clap: Maro, jak to je s naší pozicí PO? To sis vypočítal? Je tu jen průběžné pořadí kola, tak ať vím, na čem jsme :frajer2: :twisted:
CElkova tabulka sezony po 4.kolach TU ... Ak ziskame dostatok bodov i v tom 5., mali by sme uz istu ucast v plejaf.. :oslava: :oslava:
fíha, FD mají velký náskok :? :oops: tak PO by nám nemělo uniknout ani tak :box:
Fuha opat sme zapas doviedli do predlzenia. Dnes sa nam v nom zial nepodarilo uspiet. Avsak aj bodik za prehru sa rata.. Dnes mame volno..Poriadne oslavit piatocny vecer a zajtra uz sa chystame na tradicne derby s cicuskami..
jojo, těsná prohra, nevadí, stane se :smile03: i tak PO čeká :biglol: doufejme...
tak nám chyběl jeden bod a zrovna s IC, to bude mít maro radost :oops: :-P :D No, už se před nás dostal tým BA. IC mají s námi stejně bodů a za námi je už dusno. :evil: Chtělo by to nějakou sérii výher :cinka:
ehm ehm
kto to hovoril ze nas porazi?? :lol: :lol: :lol: :lol:
:dance: :-P dufam ze vas dostaneme v tom playoff :)
:hanba: ..Tak tak.. Nebudem hovorit ze sa tesim tuna z tejto prehry.., ale vy asi tie bodiki potrebujete viac :) ..

celkova bilance po vcerajsku..
Obrázek 12 - 5 - 2 - 1 - 2 - 2 Obrázek

Stale vsak mame o jeden zapas menej takze este vas mozme predbehnut..Je to tam hodne natriskano takze spokojen budem aj s postavenim v prvej trojke..zdar hosi..
po tretej prehre v rade sme klesli az na 3 miesto , dovolili sme anjelom nas preskocit, prehrali sme s IC.. koniec nam nevychadza :-(
Tak toto je asi zly sen..ked nevuieme vyhrat jedn zapas..
hadm nam tie body budu stacit k PO..
Tak nakoniec koencne stvrte miesto vtomto kolecku.. Aj ked sme vyhrali diviziu mali sme byt celkovo druhy :frajer2: ..
Nevadi pravidla su nastavene asi inak..
Zacina sa nam posledne kolo cim sa skonci zakladna cast..tak pome na to .. :box:
maro píše:Tak nakoniec koencne stvrte miesto vtomto kolecku.. Aj ked sme vyhrali diviziu mali sme byt celkovo druhy :frajer2: ..
Nevadi pravidla su nastavene asi inak..
maro tu places na spatnem hrobe, ty se maji pravidla menit podle toho jak se dari MB :lol2: A vubec bud rad ze jste byli aspon ctvrti, v nasi konferenci by vasich 33 bodu stacilo na 9.misto :hroza: :lol:
škoda, poslední zápasy nám nějak nevycházely. :hroza: v dalším kole si vylepšíme pozici do PO :-P :box:
Maro, všechno nejlepší k narozeninám! :oslava: Snad dotáhneš svůj tým k :winner1: v KTL ! :vitaz: :cool:
tak se držíme na 1. místě, v jednotlivcích vede Extreme. Jen tak dál, snad to vydrží až do konce ! :smile03: :good:
Bože ja som ch*j. Vediem tipovačku a ja zabudnem natipovať. Celý deň som online s pocitom, že mám natipované na 100% :-(
Tak koniec trosku vypustame.. Postup by nam nemal ujst a prve miesto uz nedosiahneme, tak som sa rozhodol ze radsej setrime sily na plejaf :) ..
6.kolo konci zajtra ponom nasleduju Majstrovstva sveta v KTL tak sledujte ci ste neboli nomonivani vo svojich reprezentaciach.. Nasledne sa zideme na zraze pred plejaf ktory zacne draftom , v ktorom privitame dalsieho byka.. :frajer2:
maro píše: 6.kolo konci zajtra ponom nasleduju Majstrovstva sveta v KTL tak sledujte ci ste neboli nomonivani vo svojich reprezentaciach.. Nasledne sa zideme na zraze pred plejaf ktory zacne draftom , v ktorom privitame dalsieho byka.. :frajer2:
ZOH v KTL sa začínajú na MS si ešte treba nejaký ten mesiac počkať. :wink:
gratuluju týmu k postupu do PO :cinka: Tak se pokusme dojít do vítězného konce :frajer2: :cool:
som rad ze sa nam to podarilo.. momentalne mam ale osobne problemy takze sa mi tento uspech uvedomuje tazsie :cry:
:? tak se drž .... :wink:
no čo chlapi - do PO v plnom nasadení je vám to jasné? Túto sezónu to už konečne musíme dať... :)
1767 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS