Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MIGHTY BULLS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

sevas xalani..vazne by sme mohli urobit to stretko..
Situacia je neista.... Zatial je na nasledujucu sezonu isty len maros.. mame na lane aj ine mena...treba to prediskutovat.
Kedy navrhujete?Ja by som mohol v nedelu večer napr. od tej 16:00 do 23:00
o stvrtej suhlasim
mne bi zas vihovovalo o 20:00 ale aj o tej 4 je to v poho
ja o 4 v pohode mozem :Ptaze zajtra o 1600
jj len ci na icq abo skype alebo kde ?
Skype by bol lepší si myslím...môj nick Extreme1719(skype)
ja skype nemam teraz
Z dovodu neucasti tiperov..bolo skype stretko odlozene na neurcito.. :!: :!: :!: :!:

opat mozte pisat kedy mate cas..dnes uz ale nie
Pondelok 21:00
njn pondelok moze byt :D a mne to vyhovuje tiez od 8 do xxxxx :D :D
mne to tiez vyhovuje :good: :good:
oki pondelok 21.00 CET skype..
ja som na skype maroslav91 :D
ok pocujte ak by som dnes neprisiel tak spravte ju bezomna lebo ma boly hlava jak hovado :( a mam 38 horucku :? . ale budem sa snazit prist .
v poho nakonec som asi len ja meskal asi hodinku :D :D :D co sme potrebovali na tom sme sa dohodli ta co :D :D :D
jj ale toto stretko dopadlo super :good: :good: musime sa dakedi zase stretnut :D
no co maro, kedy oznamis ten moj prestup k vam, si slubil, ze hned po sezone :dup:
si robis prdel ne wilde? :D :D :P
nie, to rozhodne nie :!:

ale teraz som si spomenul, uz viem preco to este maro neoznamil :doh:
ono je to trosku zlozite, ja som to podmienil tym, ze pojdem az ked ixo ziska do SC michala, aby tam mohol ist medik :yes:
:D :D
pekne pekne, som vam tu na smiech :beee:
idem ja skusit stastie u ixo :ja_neviem:
Obrázek

:D
:D :D .. no nejak vam ten titul nevysel ))))
ObrázekBulls Gazette

Tak hlasim sa vam jakozto generalny manazer MB.
2 mesiace po skonceni dalsieho z rocnikov KTL si povedzme ako to vyzera v nasom time.
Hned po vyradeni mali vsetci nasi clenovia povinnosti ( vacsinou skolskeho charakteru- tym xcem osobne pogratulovat marosovi k zlozeni skusky zivota :D mature), po ktoryx sa vidali na dovolenky. Maros si siel uzivat na dzamaaajku a poriadne oslavit maturitky, wolfik ostal verny europke a navstivil Makarsku, exo navstivil krasne havajske ostrovy. Ja som este nemal tu moznost stale som zaneprazdney osobnymi :D i manadzerskymi aktivitami.
Mansaft sa zide na kratko v juni na kratkom sustredeni na zemplinskej sirave, nasledne zacnu individualnu pripravu, aby v septembri sa mohli zapojit uz do tvrdej letnj pirpavy a nasledne i predsezonneho turnaja Elite Trophy. Priprava vyvrxoli zaciatkom oktobra, kedy bude nasledovat slavnosytne zahajenie noveho rocnika v centrale a domovskom mieste MIghty Bulls.
Zostava uz je dlhsie znama. Viest tim bude, ako aj po minule sezony maro. V utoku mu budu pomahat wolf a exo a chrbat im bude kryt maros.


maro..
maro píše:predsezonneho turnaja Elite Trophy.
Už sa teším ako ho vyhrajú "zlatí rytieri". :smile03: .
1767 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS