Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

MIGHTY BULLS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

wolf169 píše:dnes som sa vratil po 3 dnoch domov a ako vidim sa nam super dari takze pome
GO MB GO :clap: :clap:
:frajer2: :frajer2:
GO BULLS GO!!!!
tak slape to ludia mnohy nam neverili takze in your face taktika sa vyplatila :D :D
no pome rychlo kim mame formu kto je dalsi narade anjelici boli lahky teraz je narade dakto dalsi :twisted: :twisted:
POME BULLS GOGOGOOGOGOGOG :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
wolf169 píše:no pome rychlo kim mame formu kto je dalsi narade anjelici boli lahky teraz je narade dakto dalsi :twisted: :twisted:
POME BULLS GOGOGOOGOGOGOG :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
tak to ma bty wolfe nwm co si skuril jaky matros ale si plny entuziazmu a energie :D :D :D
mam formu a konecne sa nam dari tak som rad :clap: :clap:
fajne fajne :D
pome musime zabrat prehravame uz 2-0 musime to otocit
:clap: :clap: :clap: :clap:
ospravedlnujem sa ze som prisiel az na druhu tretinu,ale mal som dopravnu nehodu...sry chalani
kurna co je pome zaberme nemoze to takto richlo skoncit
Podmeeee... Tri zapasy vyhrat pre nas nemoze byt probleeem..
Zapisme sa do historiie....
Dnes som sa obaval aj trosku tych par zapasov, nuz nakoniec to skoncilo dobre..
podme byyyci.. :!: :!:
Pome kravy, udupme ich všetkých pome až do finále, go kravy go

tu máte jednu fanúšičku
Obrázek
yzy19 píše:Pome kravy, udupme ich všetkých pome až do finále, go kravy go
ze kravy :lol: :lol: :lol: :lol: no aspon viem ako mam volat nasho supera po novom :good: :frajer2:
to su bycky a nie kravy :D ... a vcera vam to vyslo, ale dnes vas setrit rozhodne nebudemeee... seria sa presuva ku nam, v nasom ohnivom pekle je pre vas prichystana rakvaaaa :D :D :D
canesman píše:to su bycky a nie kravy :D ... a vcera vam to vyslo, ale dnes vas setrit rozhodne nebudemeee... seria sa presuva ku nam, v nasom ohnivom pekle je pre vas prichystana rakvaaaa :D :D :D
ale tu rakvu ste si sami pre seba prichistali
ze kravy :lol: no odpadám :lol2: z toho našho yzyho :lol2: a aj preto som ho angazoval na post veduceho fanklubu po vzore nasho medika :lol2: aj on mi ho pripomina spred 2 rokov :lol2:
:rozlucka: :(
Tak chlapi dakujem za sezonu, boli ste dobri, proste to tentokrat nevyslo..
podrobne zhodnotenie sezony zmaknem neskor..
:cry: :cry: :cry: :cry: co dodat . je to skoda super bol silny ale nevadi dajkujem aj ja chalani za tuto sezonu a dufam ze sa uvidime aj buduci rok .
teraz mame dovolenku tak si ju uzite
Prepáčte, nemohol som vám helfnúť, mal som na osobke cepáka, tak som nemal čas aj vám zariadiť výhru :verysad:
vdaka za seriu chalani,v kazdom zapase boli tie rozdiely minimalne,len otazka par bodov,o to ma tesi nase vitazstvo viac ze sa nam to podarilo proti takemu zohratemu a kvalitnemu timu ako su MB a zvlast v PO kde ste silni dvojnasobne :pivo:
No tak aj ja vám všetkým ďakujem za sezónu...v určitých chvíľach som chcel ísť z klubu preč a dať si pokoj od KTLky na určitý čas,ale chytilo ma to a som rád,že som nakoniec ostal...Mohli by sme sa dakedy stretnúť na skype a dohodnpť že čo a ako do ďalšej sezóny.Sezóna čo sa týka týmu tak celkom vydarená,škoda no,každý rok to nevyjde,ale ja osobne som mojímy tohtosezónnymi výkonmi dosť sklamaný.
ObrázekBulls Gazette
Pre MB koniec sezony

Obrázek
26.3.03 Vcera sa skoncila pomerne kratka seria medzi ohnivakmi a nasimi bykmi. Pre mnohych to mala byt najvyrovnanejsia seria, zial podarilo sa nam v nej pokorit supera iba jeden jedinky kraat.
Preto uz mozme hodnotit skoncenu sezoonu.
Ako GM musim povedat, ze tato sezona po tej minulej znamenala prepad. Konecne 8 miesto je asi sklamanim, ved po tej minulorocnej sme vsetci cakali, ze sa nam podari nieco podobne i tohto roku. Absolutne ale nie som spokojny s jej druhou polovicou, kedy sme boli skor outsidermi ako aspitantmi na titul. Ukazalo sa to v PO, ked sme nedokazali vzdorovat silnym, v minulorocnom PO nam sa podobajucim Fire Birdom.

Wolf. Lukas, ako so mnof najdlhsie a stabilne posobiaci tiper ukazal svoje schopnosti , ked nam prakticky vystrielal postup cez silnych BA. Ked si poviem MB samozrejme si predstavim v prvom rade teba a preto cem aby si aj nadalej pokracoval v tomto time.

Exo. Exo, musim povedat, ze to tohto roku, ako si to aj ty uz nacal, nebolo ono. Dufal som ze ti ta stara dobra forma pride na PO, nuz ale ako aj u nas ostatnych, nepodarilo sa nam ju nacasovat na ten spravny moment. Ale celu sezonu si makal, tipoval, co si velmi cenim.
Maros. Maros je kapitolka sama o sebe. Je to srdciar , nikdy sa nevzdava. Som rad ze sme si ho ponechali a dufam ze i napriek inym ponukam neodides a budes hajit i nadalej nase farby.

So svojimi vykonmi samozrejme nemozem byt spokojny, netahal som tim tak ako po minule obdobie a prakticky som timu viac menej nepomohol. I moje rozhodnutia ako GM nepriniesli pozadovany efekt. Myslim tym najma celorocny neuspesny boj s nasimi rivalmi - kocickami, kedy prakticky sme celu sezonu tahali za kratsi koniec. A tak som sa rozhodol, ze post Gm na dalsiu sezonu ponuknem svojim tiperom. Podnikol som uz urcite kroky, dufam ze to bude krokom vpred a ze buduci GM privedie tento tim naspat kam patri. Zaroven sa pokusame o akusi reorganizaciu celeho mansaftu. Aktivna ucast mojej osoby v buducom rocniku zatial nie je ista. Po troch rokoch v KTL sa ziada akasi prestavka, oddych. Nie je vylucene ze sa budem skor zameriavat na chod nasej stranky, ci BG.
Na zaver ale musim podakovat tych malo nasich fanusikov na HF-ku (menovite mi neda nespomenut gabyho, na ktoreho u nas spominame v dobrom), ze nam drzali palce, dufam ze na nas nezanevru a budu fandit i nadalej.
skaza je dokonanaa... :( no nic ja z vlastnej vole z timu nikdy neodidem trosku ma zarazilo sklamalo a zaroven potopilo ze maro odchadza ale je to jeho rozhodnutie :( aj ked podla mna je to blbe rozhodnutie :( uz len z ucty k nemu aj keby som mal tipovat sam budem robit pre MB co sa da....inac dakujem za sezonu chalani boli ste vyborni skoda toho PO
chalani buduca sezona je este daleko takze sa nic nedeje a maro este nepovedal ze konci len to naznacil to je svetko takze hlavy hore . musime dat nejake stretko na icq abo skype napiste mi kedi mate cas mne osobne to je jedno .
tak chlapci no škoda skončilo sa to iste predčasne pre vas držal som vam palce kedže sme vypadli tak som vam fandil aby ste splnili svoj ciel a vratili co proto za minuly rok všetkym aj cicinam samozrejme:D no v každom pripade do buducna všetko dobre
1767 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES