Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

plat?
niake to % z kontraktu :)
30 % a beriem to
no 20% a skusobna doba 1mesiac a potom narast o 5% ak budem spokojny
hm no urcite budes spokojny lebo velky medikino je pripraveny na vsetko:-D
takze tvoje skusobne obdobie zacina :)
nie ja neberiem ziadne skusobne obdobia !! ja beriem uz dlhorocny kontrakt inac nic:-!
Mame po 18. tipovacom dni a zostava nam uz iba tyzden :!: To uz nie je moc, znova sme sa vratili na pekne 3. miesto :) a priblizili sa k spicke nasej konferencie :twisted: Vieme o co hrame, takze podme cicinky, podme :cinka: podme :box: Dnes je kopu zapasov (velmi dolezity den, pre nas rovnako ako pre kandidatov superutorok v americkych volbach :D ), po nich zrejme uvidime na co v tomto kole mame :cool: A uz by bolo nacase, aby sme poriadne zahviezdili v tomto kole pri velkom pocte zapasov, co vy na to :wink: GO GO GO IC :groupwave:
ja na to odpovedam big NIE netreba nam hviezdit ale len podavat normalne vykony staci nam 3 meisto
medik911 píše:ja na to odpovedam big NIE netreba nam hviezdit ale len podavat normalne vykony staci nam 3 meisto
vobec sa mi nepaci tvoj pristup medik :D predsa najlepsia obrana je utok :cool:
nepaci?? a mens a ma pacit tvoj?:-D tak utoc kolko vladzes ale stale nemozes zabudnut na obranu tak ja si budem pekne v branke a ty davaj goly :-)
medo musis ma niak presvedcit o tom ze si ten spravny clovek na tuto robotu ;)
hm takze hej halo pockat a co vlastne ti mam dojednavat?:-D
:yahoo: FANTAZIA :yahoo:

Uz sa delime o prve miesto s SC a PT :!: Kto by to bol cakal, ked sme este pred 2 dnami stracali na celo 18b :o :good:

medik a tomi :moj: super, parada, skvele ste to tentokrat potiahli :wink:

este to bude velmi zaujimave v tomto kole, BA ci FB cihaju este vzadu + ti dalsi, ktory mozu dufat v nieco co sa tentokrat podarilo BA 8)

poziciu sme si vytvorili po superutorku skvelu :thumbsup:

takze makame dalej :cinka: :box: GO GO GO :groupwave: :povzbudzovanie: :groupwave:
medik911 píše:nepaci?? a mens a ma pacit tvoj?:-D tak utoc kolko vladzes ale stale nemozes zabudnut na obranu tak ja si budem pekne v branke a ty davaj goly :-)
tak tvoja taktika bola napokon dobra, len tie ulohy sme si dajako vymenili :D
medik911 píše:hm takze hej halo pockat a co vlastne ti mam dojednavat?:-D
budes mi robit dobre meno dojednavat lepsiu zmluvu u wilda samozrejme viac zarobim tak zarobis aj ty viac :)
a sirit o mne iba pozitivne veci samozrejme
ok cize nie nie nevimenili sme si poziciu len ty si krypl utocnik a ja som gret defensmen :-P a BTW: hej viete otom ze tomi zu dosiahaol majstra slovenska v sachu je to skvely chlapik ktory stale vie srandovat a je snim pecka :-)
medik911 píše:dosiahaol majstra slovenska v sachu, stale vie srandovat
netreba prehanat medik alebo je to snad pravda?
tomi993 píše:
medik911 píše:hm takze hej halo pockat a co vlastne ti mam dojednavat?:-D
...dojednavat lepsiu zmluvu u wilda...
no zbohom :doh: ako keby nestaci, ze s medikom musim rokovat o jeho zmluve :x a zazivat skutocne muky :D
sakra co zasa ja a ake muki ved podpisanie zmluvy bolo bez najmensich problemov slo to hladko ako ty co nevedia korculovat na lade:-D
inak zase potvrdujeme ze na konci kola najviac zaberame :cinka: len mna niejako opusta forma :coucou: :ja_neviem: asi mi ju medik zobral :roll: lebo presadil novu taktiku do timu ktora mne vobec nesedi :eek2: medik nemysli ze ked mas novu zmluvu uz sa mozes starat do Wild-ovej roboty :lol:
chlapce Big S ty nevies o nicom co ja vlastnim v tomto klube :-D co je pod mojimy rukami :-D tak sa to radsej ani nechci dozvediet lebo by si odpadol;-D s tolkeho citania
to si nevsimaj S, medik sa uz pripravuje na funkciu GM :lol: ze medik :D
nooooooooo ani nie:-D
:shock:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES