Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

medik911 píše:presne a dufam z enebude to prekvapenie zasa dlasie hnsune nechutne balenie Whiskas :-D
to dufam aj ja po tolkych rokoch co som v IC uz mi prestavaju chutit... :beee:
ale zeby to prekvapko boli niejake nove bannery :clap: ktore uz mali byt uz davnejsie :oops:
lol neviem cis i to mal napisat :-D ale co tam po banneroch ved kazdy vie ze vyvoleny bannery nemaju:-) hoci ja mam ale ja som menej vyvoleny tak deme IC do tohoooooooooooooooo
Hla svetlo sveta uzrel novy bannerik ciciniek :yahoo: dufam, ze sa bude lubit :roll:

Obrázek

specialna vdaka patri hokejke z loga timu San Jose Sharks :D

A NEZABUDNITE SI HO DAT DO PODPISU :!:
WildCelt píše:specialna vdaka patri hokejke z loga timu San Jose Sharks :D
ako vidim aj vam pomohla ta hokejka aj ja som s nou robil ked som virabal baneri pre strong crocodiles ta hokejka sa teraz stava hitom na fore
Wild super bannerik je to :thumbsup:
tak musime sa odvdacit vedeniu dobrymi vykonmi :) dnes je vela zapasov musime zabrat lebo pohybujeme sa na niejakom 6 mieste :|
GO GO ICE CATS GO :box: :cinka:
no mne sa zda cicinky ze tie bannery pred tym boli lepsie ako tieto co mate teraz ale tak aj tieto su v pohode :wink: no ved aj my sme zmenili bannery :lol: tak neni co riesit :)
akoze mne je to 100na 20 aky obrazok mam v podpise ale aj tak dakujem tomu kto si dal tu namahu pekne su no chlapci teraz musime zabrat neviem ci som natipoval neche sa mi uz pozerat tak to necham na nahdou GOGO
medik911 píše:akoze mne je to 100na 20 aky obrazok mam v podpise ale aj tak dakujem tomu kto si dal tu namahu pekne su no chlapci teraz musime zabrat neviem ci som natipoval neche sa mi uz pozerat tak to necham na nahdou GOGO
ved jasne to bol moj len nazor to je vedlasie aky mate v podpise obrazok len nech sa dari teamu to je hlavne :wink:
mne sa vynovene logo paci, ak by bolo o nieco väcsie, co sa tyka klasickej banner velkosti (350x120) tak pohodka.. :frajer2: tak uspesne tipovanie aj v Novom roku ciiciny
cepi píše:mne sa vynovene logo paci, ak by bolo o nieco väcsie, co sa tyka klasickej banner velkosti (350x120) tak pohodka.. :frajer2: tak uspesne tipovanie aj v Novom roku ciiciny
vychadzal som z toho, ze maximalna velkost podpisu by mala byt 600x150, takze som to dal napolovicu :arrow: 300x75 :frajer2: aby sa tam este zmestili aj ine bannery :)
my, resp. ja mam klasiku 350x120 a zmestia sa mi v jednom riadku oba banneriky :frajer2: ale ty si kapo, ty rohodujes o svojich cici banneroch
cepi píše:my, resp. ja mam klasiku 350x120 a zmestia sa mi v jednom riadku oba banneriky :frajer2: ale ty si kapo, ty rohodujes o svojich cici banneroch
a ved to maju jedno aku velkost maju ved aj mi mame nase bannery asi takou velkostou ako oni maju :wink: nam to marek takuto velkost dal a je to v pohode :good:
tak ideme do toho IC musime bodovat :) :) :) ale riesim zavazy problem prave tak nevim zake vysledky budem podavat do tohooooo
dneska sme to dotiahli na 2a 3 a4 tim tak deme do toho naplno na bnodovane miesta CHALANI DO TOHO
nako to tu umira stale viac a viac no pome uz sme4 deme do niiiiiiiich
sorry chalani, ze som vcera netipoval a mozno aj obral tim o nejake body :roll: ale nesiel mi net :x
drzime sa vsak skvele, ale samozrejme, vzdy to moze byt aj lepsie :wink:
Taaak cicinky, mam pre Vas to spominane prekvapko :) Snad ste si nemysleli, ze nim boli banneriky :D Nestihol som to ako vianocne prekvapko, tak to teda bude novorocne :wink:

A tu mate to PREKVAPKO :yahoo:
pekne pekne ;)
WildCelt píše:PREKVAPKO
uz som Ti tam supol aj 1 prispevok do diskusie :) historia pamäta, kto bol prvy :D
krasa wild pekne fakt zasluzis si odmenu tie najlepsie Whiskas ale kupi si ich sam;)
fatk pekne a hlavne to z ekto ako tipoval :-) bravisimo pan GM WIldcelt som rad ze som svmai mohol podpisat zmluvu ...:-)
a este je aj pekne ze tam je napisane o vsetkych tiperoch IC proste velmi pekne:-) take prekvapkania mozes robit kazdy den
a este k hymne : SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEER :clap: :clap: :yahoo: :yahoo: :yahoo: rozbijame sa :yahoo: :yahoo: :biglol: :rocker: :rocker: :rocker: fakt pecka:-D
3 miesto je naseeeeeeeee:-))))))len tak dalej
WildCelt píše:tak ked koncite, mohli by ste 4. kolo vyhrat :D alebo najhorsie skoncit druhi, ale to iba v tom pripade, ze IC bude prve :roll:
Cicinka ,cicinka na to ake ste malicke mate velke reci :D ....
marek85 píše:
WildCelt píše:tak ked koncite, mohli by ste 4. kolo vyhrat :D alebo najhorsie skoncit druhi, ale to iba v tom pripade, ze IC bude prve :roll:
Cicinka ,cicinka na to ake ste malicke mate velke reci :D ....
ale porastu a cielom prejdu ako prve a vy budete vidiet iba nase ri*e :oops: chap to ako tu hecovacku co si tu naznacil :D
jj ..noo uvidime..
PS..stretnutie s bykom este nikto neprezil..
ale vy ste velky a nesikovny a my sme malicke cicinky ale sme obratny cize svami vie*beme :-D tak ze sa vam bude tocit hlava az ze vam konecnce zapne ze na nas nema nikto 8)
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS