Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Nic to medik :) keby zapasy dopadli inak, aj body by sa delili inak... Dnes v noci to bude urcite lepsie :wink: ved horsie ako 0 to byt nemoze :D A este k tomu, ze pisem horsie ako ty, zrejme spatne :o To si este nevidel, ako pekne viem pisat :frajer2: by si aj zo stolicky padol :lol: Ale spat k tipovacke, do rana to bolo timovo vyborne, drzime naskok :yahoo: Uz coskoro budu predostrete nove zmluvy :good: po mensich rokovaniach :oslava: Dnes v noci viac zapasov, mozeme zvysit naskok, ale aj on prist, takze treba makat :cinka:

:!: :!: :!: GO :yahoo: IC :yahoo: GO :!: :!: :!:
cicinky ono mame to rozbehnute velmo dobre a ja sa vam pokusim pomoct v co najvacsiej miere :cinka: ale nemozme zaspat :nasraty:

GO !Ice CatsGO ! :groupwave: :champions:
heh tomi pred troma dnami si ma preto chcel zabit :-( a ted to pouzivas???:-) lol no dneska to musime potiahnut setcii fajne musime musime tak dotoho ICE CATSSS :clap: :clap: zvladneme to
medik ja som ta nechcel byt ale ked napises niekomu ahoj cicinka a ten clovek nevie ze sa tak volaju team v ktorom posobi tak je to trosku divne?
hm mozno mas trosku pravdy ale kazdy clovek to berie inac napr ja by som to bral urcite takto :napr:
Tomi993 pise Medikovi: ahoj cicinka
Medik odpise: co??:-D lol preco cicinka???
asi taky by bol moja odpoved a nie hend ze ches abysa hned skoncila konverzacia?:-)
nepozeraj sa na svet stale stej horsej stranky hladaj praveze tie dobre na zle sa vyprdny su ti na pi*u! :-)
CHlapci dneska to musi vijst kolko kol je do konca tohko 3kola?
WildCelt píše:Obrázek
psst WildCelt skus preposlat tento vzor vyhodnotenia nasim vyhodn., mozno budu podla neho vyhodnocovat :lol2:
medik911 píše:su ti na pi*u! :-)
:shock: kurna ludko, toto co malo znamenat! :lol: ty taky nevinny :D
ludo ja som hned nechcel skoncit tu debatu myslim ze tam bol medzi tym este otazknik
je ti odpustene :)
no tu to mas
m3d!c (18:49:02 9/12/2007)
cau tomeeeeee

Tomi993 (18:49:10 9/12/2007)
cau

m3d!c (18:49:21 9/12/2007)
ta co CICINKA jak mas

Tomi993 (18:49:35 9/12/2007)
kto ti tu je cicinka?

m3d!c (18:49:39 9/12/2007)
ty

Tomi993 (18:49:56 9/12/2007)
aha no aby nasa debata rychlo neskoncila

hm nikde nevidim ????? ty ano??
zdrava rivalita vo vnutri timu :D

Teraz dolezitejsie veci :) Na EI sme spravili dalsie 3 body, aj ked sme boli v oslabeni :ja_neviem: , celkovo uz mame 15b naskok :cool: Dnes v noci az 10 zapasov, mozeme spravit rozhodujuci krok, takze podme podme :cinka:
:oops: :oops: :oops:
Dnes v noci padne magicka 300-ka :frajer2: Dovod na mensiu oslavu :oslava: Pevne verim, ze to bude dobry trening na inu oslavu :modlenie:
hm tak ja sa na to mozem pekne zlahka vi*ebat sakra budem verit prvemu instinku uz :-) tak 4 dni namostavaju do konca a mame neviem aky naskok ale mame tak musime ist do toho s rozvahou a nic nepredbiehat hovi pevne verim ze to uz dotiahneme do konca a sa pekne rozlucim.. :-) tak pome chalani pome
fuuuhaaa, dnes som mal tazke a dlhe rokovanie o novej zmluve s medikom :eek2: ale napokon sme sa dohodli :yes:

po vcerajsku sa nam zmensil naskok :( a mame i noveho prenasledovatela v timovej tabulke :box: dnes to asi bude este v pohode, dolezitejsi a zrejme klucovy bude az zajtrajsok :wink: takze zajtra vsetci natipovat (prvy zapas je uz tusim o siedmej :!: :!: :!: ) a poriadne si dat zalezat :hmm: :cinka:

GO GO GO
Nas naskok sa uz znizil "iba" na 9 bodov :| Este 2 kola nam zostavaju a dnes 13 zapasov :!: Treba zabrat ako nikdy :buchac: :cinka: a odstavit konkurenciu :box: Verim, ze sme dost skuseni a zmakneme to :frajer2:

:povzbudzovanie: :groupwave: :fan: :yahoo: :!: GO :!: Obrázek :!: GO :!: :yahoo: :fan: :groupwave: :povzbudzovanie:
jj dneska musime zabrat tak ako nikdy! najdolezitejsi den tohot hracieho kola chlapci musime to zmaknut GOGOGO IC IS THE BEST
no myslim ze sme to velmi dobre zvladli :clap: este sme zvysili naskok na 10 bodov :cinka: uz by nam to nemalo ujst ale pre istotu este pockajte s tym oslavovanim :pivo3: :stop:
PARAAADA :yahoo:
zvladli sme to na jednicku :good:
ale medik je uz asi na mol, kedze sa tu este neobjavil :D
ale bude rad, ze si sem konecne aj ty S nieco napisal :wink:
tak to jo WIld som rad ze aj BIG S nieco napisal
po2: nesom na mol o 12:20 som sa este len zobudzal pretoze som do 6 rana hral battlefield 2:-D
3. super dneska sme podali pekny rovnocenny vykon ktory nas posunul dufajme uz na iste 1 miesto 10 bodov by sme za dnesok stratit nemali lebo to by bola totalna hanba ! tak neprehanajte to z alkoholom ani z nicim inym dokedy nebudeme mat iste 1 miesto ale ked uz bude tak pak vsetko namna :-D
No tak cicinky, ak to dneska :censored: tak vsetkych vyhodim :!: A prvy poletim ja :D

:cinka: :buchac: :champions: :vitaz: :ejha: :pivo3: :oslava:
no WIld nebud taky negativny mysli aegonomicky ;) toto bys me zu nemali stratit hoci aj to sa da vsetko je mozne ale ja osobne som si dal uz pripitok a oslava zacne zajtra rano :-) :clap: :clap: :clap: CICINKY SU NAJLEPSIIIIIIIIII
gratulujem, paradny vykon :cool: aj ked ak by bolo este par dni verim ze by sme vas dostali 8)
velke reci ale nestalo by sa tak ;) (dufam)
tak chalani zvladli sme to zasa ;-) super vykony vsetci ste podavali skvele vykony som hrdy na to ze som clenom timu ICE CATS :-) :vitaz: :frajer: :groupwave: :ejha: tak hura do 4 kola a ideme na najvyssie priecky!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PS: neorbte sizalusk na 1 miesto lebo to ma uz reserved uz IC
Chalani tesime sa na Play Off ..finale nasej konferencie bude urcite napinave..
:fan: :cup: :champions: :fan:
Skvele :oslava:
Bolo to vyborne kolo aj ked z mojho pohladu to bol najhorsi vykon z doterajsich kol :sad2: ale vynikajuco to tahal Wild a samozrejme aj medik a ked bolo treba aj tomi :thumbsup2:
skoda ze tu neni aj kuko ten by to tiez pekne s nami oslavil :D :prines_pivo:
Tak sme to dokazali :yahoo: :champions: :oslava: Bolo to skutocne skvele kolo a to vdaka vsetkym clenom timu :wink: Som rad, ze aj ja som k tomu mohol prispiet a este radsej som, ze to vyslo, pretoze som sa fakt znazil do tipovania v tomto kole davat viac ako do tych dvoch predchadzajucich :) Aj celkovo v sezone podavame slusne vykony, takze dufam, ze v nich budeme pokracovat i nadalej a to uz aj v nasledujucom stvrtom kole :cinka: Pretoze podobny uspech ako v tomto kole by nam uz pomaly zarucoval istu ucast v playoff :cool: a niekto by si mozno rad pred nim oddychol... :roll:

GOObrázekGO
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES