Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

no zoberte si volno vsetci lebo toto uz je nenormalne :lol:

ake volno wild nikdy volno :protest: :protest: :protest: teraz prave ked sa dari tak musime zbierat body vsetci a nielen 2 super ideme do toho
PS: chalani kedze Seabrook nam nechce dat ziadne premie tak ked skoncime prvi tak vas vsetkych pozvem na pivecka ale budete musiet prist do MI :pivo2: :pivo2: :champions:

Wild vyborne :thumbsup2: :poklona: inak medik som rad ze nasa taktika znova vysla :)

medik911 píše:ake volno wild nikdy volno :protest: :protest: :protest: teraz prave ked sa dari tak musime zbierat body vsetci a nielen 2 super ideme do toho
PS: chalani kedze Seabrook nam nechce dat ziadne premie tak ked skoncime prvi tak vas vsetkych pozvem na pivecka ale budete musiet prist do MI :pivo2: :pivo2: :champions:
do tych Michaloviec pridem, ak mi zaplatis tolko gin-tonicov alebo fernetov, kolko vypijem :wink:

no tie premie v blizkej dobe asi nebudu... :roll:
ako uz ste si vsimli ukoncili sme spolupracu s hlavnym sponzorom Microsoftom asi sa budete pytat preco tak je tu viac dovodov napriklad tento :) :

Microsoft musĂ­ zaplatiĹĄ rekordnĂş pokutu!!!
  • AmerickĂ˝ softvĂ©rovĂ˝ obor Microsoft musĂ­ zaplatiĹĄ pokutu 1,52 miliardy dolárov (takmer 40 miliárd Sk) za porušenie patentovĂ©ho práva. Rozhodol o tom americkĂ˝ federálny sĂşd, ktorĂ˝ tak vyhovel sĹĄaĹľnosti skupiny Alcatel-Lucent.Pre porovnanie, pokuta, ktorĂş musĂ­ Microsoft zaplatiĹĄ, je omnoho vyššia neĹľ trest EurĂłpskej komisie z roku 2004. Tá prikázala americkej spoloÄŤnosti zaplatiĹĄ 497 miliĂłnov eur (vyše 17 miliárd Sk) za ĂşdajnĂ© zneužívanie dominantnĂ©ho postavenia na trhu.
viac sa dozviete tu

tak uz nam asi treba pockat ked vyhrame KTL tak niejaky ten balik dostaneme :D ale samozrejme sme bohaty klub a financie mame ale v sucastnosti rozsirujeme zakladnu mladych talentov tak tam ide toho dost

janik píše:no zoberte si volno vsetci lebo toto uz je nenormalne :lol:
hej, no tak to by sme boli vsetci nesmierne radi :x

no to volno v blizkej dobe neplanujeme :P a zase sme sa vzdialili o bodik :dance: len tak dalej

wild ja ta asi zabijem to si nemal povedat ze mi dvaja si berieme volno lebo to tak aj vyzera :x ale dnes to potiahli S a K super len nech sa vam dari wild a ostaneme na tom tretom alebo ideme spolu dalej???
+ 1 bod naskook zasa super skvele co ktomu dodat to je doplnanie :cool: len tak dalej

ale ved my vas mame radi, teda asi az na mareka85 :-D len teraz sa vam velmi dari tak vas musime trosku podpichovat :lol: :lol:

alle ty asi nepoznas to ze ked do niekoho podpichujes tak je tim viac nasrany a tim viac chce vyhrat takze vasa smola :wink:

no nasa ani nie, skor EI :lol: :lol: a to mi nevadi :P a v PO vas budeme musiet spacifikovat 8)

Medik aspon vyhrat davaj s Y :lol: .Niesom ziadny slovencinar :D

a nemas to jedno kazdy vie co mislym ani to neviem co je dobre ale co uz ani ja niesom slovencinar inak Kuko kedy budes mat ten prstienok???
janik no v PO nebudete mat sancu aspon dufam
ideme chalani dotoho GO Obrázek GO

medik911 píše:a nemas to jedno kazdy vie co mislym
medik ja s teba nemozem :hufi: ale navadi vieme co myslis :wink: :skodoradostny2:

aj ty zacinas???? :x :x :x ja uz radsej ani nic nebudem pisat cize do posrania chalani
Seabrook pekne skopirovane tipy od Opena :cool: :cool: :cool:

chlapci dneska to nem dopadne dobre pre mna ale pre vas to dopadne dobre tak :cool:

chalani zasa mame o + 3 body naskok skvele Kuko asi sa vracias do formy a to je len dobre super chalani len tak dalej :cool: :cool: :cool:

13 kol do konca casti dufam ze uz neklesneme z prveho miesta :wins: .


ICECATS = number one = :wins:

Seabrook píše:
medik911 píše:a nemas to jedno kazdy vie co mislym
medik ja s teba nemozem :hufi: ale navadi vieme co myslis :wink: :skodoradostny2:
niekedy rozmyslam, ci ten medik je len taky hlupucky alebo sa nanho len tak uspesne hra :lol: :lol: :lol:

presne naopak dat tie Ă­ÄŤka :hufi::hufi::hufi::hufi:

joj som nad tym premislal ze ci to ma byt tak alebo tak ale krajsie to bolo tak cize som to dal tak
ja ked neviem ake ma byt i tak si vyberam ktore krajsie vyzera :lol: :oops: :oops: no jo

JoeS neobtazuj nam hraca :D :D Radsej si daj chladene pivko :pivo2: Medik sa potrebuje koncentrovat na NHL :) .

to kuko kedy ti pride ten prsten??? dens sa ti pekne zadarilo tak ako aj nam ostatnym super :cool:

to Medik do dvoch tyzdnov pisali uvidime :)
to Medik911 hlavne ze sa dari timu :)

to Kuko nemoze sa darit timu ked sa nedari jednotlivcom :wink:
to kuko 2 to je skvele a za kolko?

to Medik to mas pravdu :)
to Medik911 skoro liter aj s postou samotny prsten 500 sk
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS