Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Kokos Medik dnes najlepsi vykon aky som kedy videl u teba :o parada nech sa ti len dari a aj celemu timu :)

super medik :taptap: asi najlepsi vykon v historii IC :super: neviem ako sa ti to mohlo podarit trafit vsetky remizy :hmm: tak a teraz si uz treba len vytvorit naskok :)

seabrook ak si precitas celu temu o IC tak sa dostanes na jeden tvoj prispevok a tam si pisal ze medik hovoril si ze to bude velmi dobre a bolo to hrozne . a teraz som napisal ze to bude hrozne a bolo to dobre :D no co uz zivot je svina urcite potom potiahnete tim vy ked niekto zhori treba tak

chalani zatial budem mat tento banner ok?nevadi?

Ja sa tak hanbim :oops: :oops: :oops: za moj posledny pocin :hanba: Prepaaaacte chalani, zajtra sa to pokusim odcinit :)

:taptap: :taptap: :taptap: skvele medik, skvele :taptap: :taptap: :taptap:

veru wild sa mi az nechcelo verit :shock: som aj dvakrat skontroloval ze ci som sa nepomilil

janik píše:veru wild sa mi az nechcelo verit :shock: som aj dvakrat skontroloval ze ci som sa nepomilil
a veru si sa pomylil :x vid vyhodnotenie jednotlivcov :P , si bol riadne v soku z mojho vykonu, ked si to aj dvakrat zle zratal :hufi: to bude asi tym, ze som trosku chory :neja:

neboj sa Wild ved ty si nas podrzal pred tym co si mal 6 b tak to musime stale ked sa jednemu nevidari tak mus zanho zatiahnut druhy ved sme najlepsi :cool: alebo nie????? :shock:
ja nemozem stoho smajla :neja: mne sa tak paci :D

medik911 píše:seabrook ak si precitas celu temu o IC tak sa dostanes na jeden tvoj prispevok a tam si pisal ze medik hovoril si ze to bude velmi dobre a bolo to hrozne . a teraz som napisal ze to bude hrozne a bolo to dobre :D no co uz zivot je svina urcite potom potiahnete tim vy ked niekto zhori treba tak
no pamatam si :) mal by si hovorit castejsie ze to nevidis dobre :D hlavne ked je vela zapasov

no jo pokusim sa zajtra to tak zrealizovat a hucacakacaka :D skusime ako to pojde :D
ale vies zasa to by nebolo fer voci superom takto carovat :lol:

Dnes medik911 skvělí odhad!! Smekám klobouk :D :D

dik excelent ked budes mat taky ty tak aj ja tebe v ramci fair play :wink:

vsetko co bolo skor uvedene z mojej strany beriem spat :oops: :D

co janik uz sa chybicka nasla???

jj neskutocny jeden bod som wildovi zobral :lol:

no jo vidis ale aj pre jeden bod sa da kludne zabit cize dobre ze si to opravil :D ale jeden bod moze rozhodnut vela ved vidis ako je tam naciskane :wink:

hej to je a nelep sa tak na mna na tom prvom mieste :lol: :hufi:

dobre no nebudem pojdem pred teba ok??? :cool: moze byt taku dohodu ja beriem
:cool:
ale chapes mam ta rad :lol:

no brat mozes ale co bude to sa este uvidi :P

no jo to sa este uvidi ale bacha mam sekundak budem davat rovnake tipy ako ty :lol:
Obrázek su najlepsi

chlapci zasa sme sa vzdialili EI o 1 bod este 1 a sme prvy kto prekona 100 bodov cize :cool: dnes sa hra vela zapasov ale nevidim to dobre :?
no nic go Obrázek

dneska skvely vykon wild skvele vzdialili sme sa superom uz o 6 bodov parada :cool: :cool: :cool: len tak dalej chalani

Parada :taptap: :taptap: :taptap: , takto si to predstavujem ked je vela zapasov, dokonca nas este o jeden bodik obrali, takze naskok je este vacsi :cool: :cool: :cool: Len tak dalej :juchu:

Predvcerom Medik dneska Wild co si viac priat :D Ja so Seabrookom si pri vas mozeme volno zobrat :D
GOObrázekGO

No to urcite :bitka2: Teraz ste na rade vy dvaja :wink: My s medikom si berieme volno :pivo:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS