Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Vítejte zpět hoši, dobře že ste tady :D ...já sem podával hrozný výkony když sem vás zastupoval, proto doufám že teď se buce IC dařit víc....děkuju celýmu týmu za všechno a někdy zase čau 8) :roll:

Seabrook píše:no myslim ze sa mi dari aj nadalej :) sice sa vcera hrali len 2 matche ale aj tie som trafil len tak pre zaujimavost nechcem sa chvalit ale z poslednych 17 zapasov som dva netrafil :cool: dufam ze to bude pokracovat
Len tak dalej nech sa ti dari a potiahnes nas k vyzsim metam :)

no Seabrook len nech sa ti tak dalej dary dufam ze si poklopkal po dreve :!:
dnes treba nabrat furu bodov aby sme si spravili naskook hned od zaciatku :!:

No chlapci tak nech a vam dari a mnech dosiahnete na to vytuzene prve miesto . Ja budem zbierat body pre seba zatial.Bolo mi ctou reprezentovat tim ICE CATS. Drzte sa , prve miesto je vase

Len chcem upozornit ze extreme zaklada novy tim tak ak chcete tipovat timovo tak ho kontaktujte prostrednictvom SS

som ja ale debil :x ani som vam (enkidu,cibula)nepovedal ze ahoj majte sa a ze mi bolo ctou byt s vami v time nech sa vam dary a hlavne tebe cibula lebo ty si moj velky talent moj objav :lol:

Diky moc Medik. Tak ja sa teda pokusim nazbierat nejake tie body aby som a umiestnil aspon v prveuj stovke :D pretoze prvenstvo prenechavam vam styrom ....tak chalani este raz ..VELA STASTIA

medik vcera super vykon :thumbsup2: potvrdzujes vykony z minulej sezony co som velmi rad :roll:

chlapci dneska sa mozme vsetci zakopat lebo body su v pajzly nic nevyjde:(
Seabrook dnes si nas zahcranil od blamaze :?

chlapci dnes wild a ja po 5 b asi :oops: ale nebol to bohvieaky vykon musime sa polepsit :taptap: go cats go :taptap:

Sakra mne sa nedari uz neviem cim to je :? asi som velky hriesnik :D
Este ze je tu Medik ktory ma svoje dni :)

Kuko nieje o tym je to tym ze si ''zaciatocnik'' ale sak uvidis ze tim potiahnes v najhorsich dnoch ja ti stale verim raz sa kazdemu bude musiet darit :cool:
aj tebe sa zacne

Vcera sa nam skvele zadarilo :roll: uz sme poskocili na druhe miesto a dufam ze pojdeme este hore :) ale kuko neboj sa zacne sa darit aj tebe...

super chlapci dnes perfektne hlavne Seabrook uz sme druhy a 2 body nas delia od 1 miesta tak treba zamakaat :taptap:

super chlapci uz sme prvy mame rovnako bodov ako asi evil ja som to dnes do*ebal ale stastie ze ste to zatiahli :taptap: super len tak dalej

:cool: :cool: :cool:
je to dobre, tak a teraz sa tam udrzat a spravit si nejaky ten naskok :twisted:

medik, mal by si robit tlacoveho hovorcu nasho uzasneho timu :D

WildCelt píše:
medik, mal by si robit tlacoveho hovorcu nasho uzasneho timu :D
to ano vsetkych by zmietol, ze by ani nevedeli ako sa volaju :D :lol:

aky budem mat plat? :lol: :lol: :lol:

chlapci dnes sme podali celkom taky vyrovnany vykon len sme uz zasa 2 zaostavame 1 bod tak dneska to boh chran ked nedobehneme do zbroja chalani :taptap: CATS is number one

co k dnesnemu vysledku dodat idem sa zakopat majte sa ale sme stale druhy hoci uz nieje naskok velky :pc: take jeblajs vysledky uz dlho neboli :protest: :grc:

veru tie vysledky boli dobre na ho*no :evil: ale este ze nas WildCelt podrzal :thumbsup:

Sice som podrzal tim, ale aj tak nie som spokojny s mojim vysledkom :evil: a uz vobec nie s vysledkom celeho timu :evil: :evil: V takto nabitom programe musime zbierat omnoho viac bodov :dup:

chlapci sme proste tireda pozrite si vihodnotenie jednotlivcom a vsimnite si kde som ja Seabrook a WIld :lol: nepustime sa mne sauz nedari ale aspon ze Wildovi uz ide :cool: len tak dalej

dnes je vela zapasov tak treba nazbierat kopec bodov aspon tolko aby sme dobehli EI ale necitim to prilis dobre :?

SUPER CHALANIIII uz sme prviii paradda 2 body naskok super len tak dalej
GO ICE CATS GO SUEPR the great one
:wins: :clap: :wins: :pivo2:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS