Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

no chalpci dnes som ziskal prve body tak dufam ze sa to uz konecne zlepsi lebo teraz nemam nejko dobru formu

medik911 píše:no chalpci dnes som ziskal prve body tak dufam ze sa to uz konecne zlepsi lebo teraz nemam nejko dobru formu
Blahozelam len tak dalej.Majo com netipoval?

neviem az na dnes zatipoval ale to je tema BB a nie Ic

No tak dneska to vyslo suprovo ne?

preco sa pytas ked to vidis :) konecne sa nam zacina darit a ideme za svojim cielom.
A nikto nas nezastavi :D temu verte

ja som to nemyslel ze sa to pytam ale tak ze neviem ako ale nemyslel som to opytovacim sposobom!A mas pravdu teraz ideme jedina za 1 miestom inak neberem no este aj 2 moze byt

medik911 píše:ja som to nemyslel ze sa to pytam ale tak ze neviem ako ale nemyslel som to opytovacim sposobom!A mas pravdu teraz ideme jedina za 1 miestom inak neberem no este aj 2 moze byt
2. :o :x
My sme ako Brazilia, Kanada, Zborna (kedysi davno :D ), nas zaujima iba 1. :twisted:
Ale nie, cim vyssie tym lepsie, no ak sa nam bude darit tak ako naposledy, mozu to byt najvyssie priecky. Nasa najvacsia hviezda do rana skvele zabodovala, dufam, ze chyta znova skvelu formu a my ostatni mu musime skvele sekundovat :wink:

mas jasne ze mu budeme skvele sekundovat a aj budeme taky ako on a budeme neporazitelny!!!ale fakt by bolo keby sme kazdy den podavali take vykony!!

No tak v prvom rade este niesom hviezda iba sa mi zadarilo to sa stane urcite kazdemu z Vas :) . Hviezda je tiper ktory odtipuje min. 3 sezony a pohybuje sa medzi prvymi 7 tipermi a podava stabilne vykony, aspon podla mna :roll:.Ale tim sme silny aspon podla mna. Napriklad taky Wildcelt zacal tipovat ked bol este mlady (nehovorim ze si stary :D )a cim je starsi tim idu jeho vykony hore :) . Pre porovnanie Wild zacal tipovat ked este Medik nebol na plane :lol: . Medik toho este povazujem za velmi mladeho perespektivneho tipera :D ktory dufam ,ze v nasom time rozbehne velku karieru :D. A nas sefko Seabrook je v tejto sezone zatial naj GM ale este je len zaciatok a tiez podava stabilne vykony nemyslim len v tejto sezone :wink: .

kuko píše:No tak v prvom rade este niesom hviezda iba sa mi zadarilo to sa stane urcite kazdemu z Vas :) . Hviezda je tiper ktory odtipuje min. 3 sezony a pohybuje sa medzi prvymi 7 tipermi a podava stabilne vykony, aspon podla mna :roll:.Ale tim sme silny aspon podla mna. Napriklad taky Wildcelt zacal tipovat ked bol este mlady (nehovorim ze si stary :D )a cim je starsi tim idu jeho vykony hore :) . Pre porovnanie Wild zacal tipovat ked este Medik nebol na plane :lol: . Medik toho este povazujem za velmi mladeho perespektivneho tipera :D ktory dufam ,ze v nasom time rozbehne velku karieru :D. A nas sefko Seabrook je v tejto sezone zatial naj GM ale este je len zaciatok a tiez podava stabilne vykony nemyslim len v tejto sezone :wink: .
plny suhlas, ale kuko nebud skromny, tuto sezonu sa ti dari, v priprave si prisiel o vitazstvo az na konci a v prvom kole si bol tiez na cele, ale musel si sa stiahnut a teraz znova smerujes k vysinam, posledna noc je toho dokazom, uhadnut vsetky zapasy, to sa nestava casto, aj ked je iba par zapasov :wink: snad sa ti bude darit aj nadalej, Ice Cats to budu potrebovat, a ze slava ti nestupne do hlavy :D

chlapci treba trosku zabrat lebo sme az 6 asi!!! :?

chlapi chcem sa vam ospravedlnit za moju zlu fazonu fakt sa mi nedari a urcite ste odomna cakali viac.Co viac ktomu dodat musim sa pri tipovani pozastavit dlhsie a tie moje vykony trosku ustalit :?
IceCats predsa nema co hladat tak nizko v tabulkach :?
Este mame do konca casti 19 kol co je dost vela aj na to aby sme boli jasne prvy ale ak sa nam takto bude darit tak sme v riadnej :censored:
Musime zabrat a to poriadne lebo supery sa nam vzdialuju.Na prve miesto stracame 11 bodov co sa rozhodne da dohnat tak zaberme hlavne ja

suhlaism stebou kukco ale teraz tie dva dni asi nebudu nejako skvele sa mi zda ze nebudem mat vela bodov!Musime sa vsetci zlepsit a nielen ty mame co dohanat a tym to je lepsie lebo mame motivaciu ale teraz premna osobne su teraz tieto dva dni hrozou!!!!Ideme na prve misto

Tak prave dnes treba riadne zabrat, hra sa kopu zapasov a da sa ziskat kopu bodov :wink:

WIldcelt lenze toho sa obavam lebo dnes sa velmi bojim bo som bohvieako nenatipoval sak uvidime ale prilis neverim ze mi vijde vela zapasov

veru treba zabrat uz ma to sere mne sa vobec nedari :(
medik minule si predpovedal ze budeme mat dost bodov a nevislo ti to a ani teraz by ti to nemuslo vyjst :D

No dufam ze sa to nesplni !! :D ale ja asi nebudem mat fakt vela bodov sak sa uvidi 8)

chlapci musime maknut sak sme celkom na spode a to LAdove macky nemaju zvykom muime prideat :( :( inak to bude fakt v kake :evil: :!:

ospravedlnujem sa za dnesny prepadak :oops: 0 bodov jeminenky :oops: ale co uz musim pridat ja aj vy cele muzstvo nestracame vobec vela par bodikov a sme prvy

Tak dnes treba zabrat hosi :bitka2: Kopa zapasov = kopa bodov 8)

len aby to nebolo naopak kopa zapasov malo bodov ale dufam ze to tak nebude nie ja to viem ICE CATS DOTOHOOO

chlapci prosim vas ked nabuduce budem menat tipy tak mi vynadajte aano??/Lebo tak som uz prisielo tri body aj tim diky

A sme posledni :( :shock: :? :x :cry: :evil: No niekedy treba padnut na same dno... Dufam, ze nam pomoze prestavka a este zabojujeme :twisted: A aj napriek tomu, ze sme sa prepadli na same dno a som z toho smutny, Vianoce mi to urcite nepokazi a dufam, ze ani Vam. Takze Seabrook, kuko, medik, pekne Vianoce :)

No nech je tato sezoa uz na konci pretoze zaciatok som mal vyborny a koniec!Idem celkom na dno ako keby to nestacilo este aj sme posledny ale ako si vravel mozno to pomoze a som aj rad ze je prestavka na regeneraciu!
A tak ako vravel WIld vesele vianoce vam prajem kamosi aby ste mali vela lasky a nezrante sa :D

sakra ta prestavka niejak nepomohla :( vobec sa nam nedari :x uz iba sedem kol do konca tak treba stym nieco spravit
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG