Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

už by sa zišlo aby sme konečne dvaja poriadne zatipovali... hoc jedne dobre každy den ostatný to doserieme... tažký rok :neviem:
no dnes konecne 2. naj vykon dna timovy ale to uz je len taka kozmeticka uprava a mozno aj naznak zlepsenia dobuducna tak snad :pray:
Dneska ideme buď alebo :D , tak snád ešte trocha vylepšíme ten výsledok náš !!
Posraný Washington :thumbsdown:
no nic zitra to roztocime, drahousku :-D stacilo tolko hrania na neschopnych teraz uz je cas ladit formu na PO :frajer2:
nie kazde kolo sa dari ale urcite to dalsie bude lepsie :-D
dnes nejaké vyrovnané to bolo u nás :scare:
ale zase len take priemerne
Priemerne ale konečne nie podpriemerne.. veď raz musime dat aj nadpriemer sakra !!!:D
ta medik veru mohol by si uz aj zabrat lebo to co predvadzas je zufale :jn:
Ale veď janči ja tipujem dobre !!! ale to v tej AMerike a Kanade hrajú špatne !! :thumbsdown: asi by som im mal zatelefonovať či si robia srandu alebo su fakt taký mantoši :neviem:
Janči dáko máme rovnkaé zmýšlanie na dnešok.. snad to neposereme :D
no tak to ako by sme ani netipovali my dvaja, bo to neexistuje aby nam to vyslo :-D
tak janči to sme trocha posrali :-D :sarcasm:
v druhej konferencii by sme boli po dnešku posledný :D ...to tu ešte nebolo aby im to tam tak išlo ako toto kolo.
jak my? ty si to po*ral, ja vam davam moznost vyniknut a vy nic :jn: len opakujes to co dam ja okrem toho ze tie vysledky su ... :roll:
No vidím že dneska si sa stým nesral janči :D :thumbsup:
hej lebo uz aj tak neviem co tam davat aj tak to nevychadza :neviem:
nojo o je pravda.. dost im tam prepína v tej NHL momentalne ... :verysad:
Janči , už by si mohol začat konečne poriadne tipovať ! :lol2:
nie nie nie odmietam :-P alebo dobre teda dnes vynimocne zaberiem :-D
No to som zvedavý :D lebo tu sa teraz dohadam so solom že kto bude mať najviac bodov... :D
tak uz to bolo lepsie nie? a mohlo byt aj lepsie ale tak po tej biede co bola posledny mesiac (asi ma vycerpala ASG) tak uz konecne aspon mala spokojnost ale musime makat a chcelo by to dojst aspon do prvej patky a ideal na stupne lebo inak to PO bude este velky boj
No ta ja som zvedavý na dnešne vysledky :D bo ked pozerám akot o natipovane máme :D bude toz aujímavý večer... :lol2:
tak nebolo to take zle ale k top forme nam este cosi chyba :-D
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS