Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

pome silnejsia konferencia pomeee
nasa je tak silna ze ideme na nich v trojiciach :D
janik píše:nasa je tak silna ze ideme na nich v trojiciach :D
Co to meles?? Vasi trapnou fintu jsme davno prokoukli!
Wilda prave visi na telefonu do zamori a zarizuje vysledky! Zname to! :evil:
:jn: ja o ziadnej cervenej linke neviem :shock: :fucker2:
obrazky pokukane :giggle: idem natipovat
15 minut, 2 tipy uz mam :unsure:

cas na prestavku, idem si pustit nejaku pesnicku :dance:
for whom the bell tolls :gitara:

:nervozny:

:waa:
tak nakoniec to natipovali aj u steelers vsetci, takze finale bude mat ferovy priebeh :)
nie, vcera sme boli jasne poskodeni :bee:
tak tak budeme asi plakat a aj petrik nam to zle vylosoval a vonku mesiac nesvieti a isto aj hraci v NHL su proti nam :sarcasm: a aj iasaca sme sami museli hladat a doniest na nositkach lebo niekto .. .nebudem menovat kto, o opil tak ze ani monitor nevidel :D
dnes mam taky pocit, ze zauraduje combo medik-wildik :jj:
:slap: tak uz len to nam chyba :D
instant message: petrik lieta naprieč USA a zariaduje dobre vysledky pre kolegov z komisie :lol:
Tak nakoniec som sa dokotúľal ako som písal, že si idem zažiť KTL noc. neveril som , že to zvládnem ale som tu a idem si to užiť ! Nech vyhrá lepši .. !!
po 10 zapasoch z 13 prehravame o 2 body, na zvysne zapasy su vsak tipy u oboch timov dost odlisne, dobrou spravou je, ze ak vyjdu tie nase, mohlo by to stacit na obrat, zlou vsak, ze tie tipy by hrali proti ST a ti maju uz stratu 8 bodov na EI, takze sa zda byt rozhodnute... :-(
Wildo tak menšia odplata za tu individuálku mi nakoniec vdaka štastiu vyšla :wink:tak sme nakoniec 1 miesto získali obaja,´ty tam,ja v tímovej tipovačke ,ale si šikovný chalan a správny GM a tak chcem ti za parádnu sezonu zagratulovať, klobúk pred tebou dávam dole :klobuk: ale môžte byť na seba hrdý,podávali ste počas sezony parádne výkony a bol to napínavý duel až do konca, :clap:
nemam to prepocitane ale nieje moc o com, EI opat najlepsi vykon dna a budme hrdy ze ako jediny sme ich dokazali v FF porazit a v prvom zapase sme im tiez nic nedarovali, dufam ze posledny zapas este otocime nech sa so sezonou rozlucime vyhrou :)
wildik, proste :klobuk: takto ma bojovat spravny GM, som rad ze sme sa rozlucili s vitazstvom, hlavne nesmutne ze to nevyslo :)
:klobuk: :klobuk: :klobuk:
keby to bol vzajomny suboj, bol by to paradny zapas na zaver s vasim triumfom.
dobry vykon chalani, hlavne jak ste sa zobudili po prehrach na zaciatku :thumbsup:
:cry:

Obrázek

uz 2x som prehral ve finale.. mne to snad nie je sudene..
Nac mi je 1 Art Ross? nic to neznamena..
jeste to budem dlouho rozdychavat.
Hosi dik za celou sezonu, nevzdavali jste se az do posledneho dne.. to si cenim..
uvidime se v oktobri.. uvidime co se stane v lete...
tak, konecne je po sezone :| sice to bola skratena sezona, ale pre mna hodne narocna :lost: odsledoval som vsetky zapasy Wild, highlighty vsetkych zvysnych zapasov a poprecital statistiky kazdeho jedneho zapasu ZC, prinieslo to svoje ovocie, 2 vitazne kola v individualke, vitazstvo v sezone jednotlivcov, cim sa mi splnil jeden sen, timu to dopomohlo k vitazstvu v ZC, ale zial na splnenie najvacsieho sna to uz nestacilo :-( asi by uz toho bolo v jednej sezone moc a neuniesol by som to :D


boli sme naozaj velmi blizko a chcem vam vsetkym podakovat, od Ohlunda az po janika :tlap: dosiahli sme spolocne pre tento tim jeho najvacsi uspech v podobe 2. miesta a niekolko ciastkovych uspechov, co je vzhladom na to, ze tim ani povodne nemal tuto sezonu posobit fantasticke :thumbsup: darilo sa, bola zabava a jedno s druhym prinieslo nezabudnutelnu sezonu a aj ked to na titul nestacilo :klobuk: pred finisom a dramou az do konca, aspon mame motivaciu do buducna pokusit sa to konecne vyhrat, pretoze vsetci si to aspon raz vyhrat zasluzite :)


teraz by to asi chcelo trosku vypustit KTL z hlavy, uzit si konecne playoff s Wild, MS a uvidime co bude v buducej sezone, naskyta sa niekolko lakavych moznosti, takze nebude lahke sa rozhodnut pre niektoru z nich...


Obrázek
a este som zabudol jednu vec, ideme aj niekoho obvinovat, ze sme nevyhrali

a teraz nemyslim medika :D
Ja som sa dodatočne ospravedlnil členom HP, ale naozaj som si myslel, že to zabalili. Nemyslím si, že to spravíte.
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO