Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

vidite, nakonec rozhodli moje 2 body :rofl:
guillaume píše:vidite, nakonec rozhodli moje 2 body :rofl:
veru kazdy bod sa pocita a kazdy moze byt rozhodujuci :)
ale fakt, vcera si nas zachranil :good:
bolo na case trosku pomoct, od toho sme tim, ocakavam od seba ale ovela viac :?
ta dnes zapni :D bo moja forma stale graduje graduje len opačný smerom :lol2:
medik vies ze forma sa ladi na PO :-P
šak to je jasné, a preto do vtedy to musis zobrat zamna :)
dnes to bola malina, ale v poslednych 4 kolach mame za superov vsetky timy z prvej trojky nasej tabulky takze to chce udrzat latku velmi vysoko ak chceme uspiet, samozrejme to ma aj vyhody ze mozme ziskat body v priamych subojoch a tym sa lahsie posunut hore ale nebude to lahke :hmm:
este 4 zapasy, ale ako spominal janik, velmi tazki superi :nervozny:

mame na dosah velke vysledky :pray:
no som zvedavý na to jak to dneska vyjde , kedže už som taky zufaly bol, že som dal opačne výsledky ako som si myslel :neviem:
Podme do nich :thumbsup:
neviem ci wild reagoval na moju spravu ale slusne takticky zvladnute to bolo i ked povodne ste to mali tak ze by ste ziskali viac bodov z danych vysedkov ale ak by nevysli boli by sme v ... a kedze sme vyhrali tak vam to isto ani vadit nebude :thumbsup: medikovu 0 beriem na seba :jn:
to už sakra nieje možné s tými výsledkami.. veď to ani tipovať ja nemusím :| chvalabohu , že to ide teraz vám...
ešte 3 dni dobre by bolo mat skalp Anjelov :P
dnes je na programe 9 zapasov a moze sa uz prakticky o mnohom rozhodnut, uvidime rano
medik a ty sa prosim ta pekne uz spamataj
Ked to nejde... :|
Ja zacinam hrat teprve v Po
tak dnes sme si ani neskrtli, nechapem jak toto robia - norvic bez posledneho zapasu netrafil az 1 zapas a arek az 2... :sok:

update: norvic netrafil cekovo len 1 a arek 2 zapasy .. bez debaty dnes
No aspoň nebudem na vine ja :D
tak medik tipuje velke kulove a este ma z toho aj prcu :bitka2:

dnes len tolkoto :D
tak este nieco

o konferencne vitazstvo v zakladnej casti a bonusovych 15 bodov do 1. kola playoff nas mozu pripravit uz len AM

o celkove vitazstvo v ZC aj FK, HP a KN z opacnej konferencie

dobra sprava je, ze to mame vo vlastnych rukach, zla, vid prispevok vyssie :psst:
staci vyhrat konf.. opacna konf nas nemusi zajimat..
nechapu teraz.. je tostrasneneprehladne.. mame jiste vobec PO, nikde neni prubeznatabulka
edit- ak skoncime do 5miesta sme tam..
medo sa nam zase prebral :clap: wild standard a vitazstvo v kapse, tak uz len MG a kedze pavuci hraju s CP tak tam uz zial nemozme pomyslat aj keby sme vyhrali ale 3. miesto mame vo vlastnych rukach, horsie ako 4. uz ale neskoncime tak skusme co to da :)
Podla mojich vypoctov , by to malo dopadnut nejak takto:

IC 43b
BA 38b
AM36b
MG 36b
st 34b
sp 32b
RD 27b
hr 25b
TF 24b
KH 9b
CP 7b
Hosi, vyhrali jsme presidentsky pohar.
Vdajka vam vsem.. Zaslouzili jsme si to, / i tui ktori uz byli jednou dobu zbaleni a pripraveni odist :D/..
nacerpat sily a s vervou do PO :!: :!:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS