Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

nebvoj nemyslel soom to ako narazku!!!!!A dufam ze sa ti tak bude darit aj dalej!!!
:wins: :fan: Canesman :fan: :thumbsup2:

oo,nechces mi fanklub zalozit? :lol: :lol: :lol:

ked sa to nejako bude moct dat spravit tak kludne!!!!Ved si to zasluzis!!! :lol:
Ale co vies nakoniec aj Fanklub zalozim!! :lol:

no co je chlapci nejako to snami ide :dole: musime zabrat hosi :champions: !!!!

no tak pani nikto mi neurobi banner?

Tomi993 mam napad napis Sebrokovi na SS alebo hoci komu urcite tu bude niekto ochotny!!!!!

myslim,ze seabrook by to mal spravit,je GM

chalani,je mi luto z odczadzam,ale zluva znela jasne-1 sezona....ice cats budu mat stale miesto v mojom srdci a rad sa tu este vratim! :cry:

a kto pride za teba???

medik911 píše:a kto pride za teba???
WildCelt sa vrati :roll:

parada aspon ze niekto dobry a tym nechcem nikoho urazit lebo nejako ani mne sa nedari :(

neboj sa este sa chysta velky navrat kuka :D tomimu sa konci zmluva a hned po nom siahli Totds tak hodne stesti :wink:

Seabrook takze teraz sme traja????Alebo tomi konci az po sezone?A Kuko pride spet po sezone???

ja ti to vysvetlim sak uĹľ dopredu je jasne, Ĺľe Vasa zostava bude takato:
Seabrook(GM), Wild Celt, Kuko a ty
Kuko samozrejme nieje isty na 100% ale mám to s prvej ruky od Wilda, že k Vam pride.

ja som rad ze to takto dopadlo. wild dufam ze nevadi co sa stalo ze sme to doriesili bez teba ale myslim ze aj vdaka tomu dotiahnes kuka spat a o to je to lepsie :)

to by bolo very goog keby prisiel aj Kuko!!!Tak by sme boli favoritmy na titul aj my :!:

dobre nebudem to natahovat kuko sa uz oficialne vracia :super: dufam ze po dlhsej prestavke sa vrati opat k vybornym vykonom :roll:
takze mame staronovu zostavu tak ako to vysvetlil derryl

Super parada good dobre :champions: :fan: to je fakt super a teraz budeme :wins:

drzim vam palce,hosani

napodobne

Chlapci uz len 6,5 boda a sme prvy!!!Len nech sa nam zadari tie 4kola velmi good

pani 6,5 boda neni vela !!!!!!!!!! :cool:

sak preto ze to neni vela tak teraz musime zabrat!!!!!!Ale hlavne ja

sorrac,dnes som to totalne po*ral :(

no ty urcite a mna si do toho nezatiahol sak si mal iba o pol bada menej skor ja som to po*ral
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES