Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

medik911 píše:Wildiiik , prečo betonovat ked možme náskok ešte zvýšit :D
Obrázek

:waa:
ej, medik, pridaj tam toho cementu
:D vieš ono som dostal velmi výhodnu ponuku na kúpu cementu (nebudem hovorit o koho ide , stačí sa pozriet do tabulky :D )
aaa kedže som bol včera opilý tak som na to skočil.... aa takto to aj dopadlo :D
Dneska to dobehnem :)
ale chlapci chlapci, vy sa ma bojite alebo co, dnes biednych 6 bodikov a aj tak nik nema viac ako ja :hroza: ved kludne mozete mat viac bodov, ja nebudem na vas zly :smutok:
Po dnesni noci jsem pochopil, ze Wilda netipuje. On na te strance vysledky zapasu nastavuje ... :klobuk:
medika neminie mastna pokuta :spank:
AndyF píše:Po dnesni noci jsem pochopil, ze Wilda netipuje. On na te strance vysledky zapasu nastavuje ... :klobuk:
vsetky tipy na prve 3 zapasy som zmenil, este som nic podobne nespravil, som zvedavy na vysledok :nervozny:
Prebač ale nebol som doma, myslel som že stihnem príst (vlastne som ani nevedel, že sa hrá skoro ... Skorumpovaná NHL !:D ) aale dako sa to predľžilo
som si teda pomohol, miesto 4 mam 2 body, aj medik ma skoro prekonal :hroza: ale ako tim drzime 1. miesto, este treba zvladnut nocne zapasy :pray:
no a teraz ma može s*at že som netipoval tie prve 2 zapasy.... :slap:
tak sme to vsetko nejako ustali :panika: skvely comeback, velka pochvala :tlap:
Pekne 1 kolo za náma najlepšie ako to šlo, len aby to WC teraz nepodelal.. a neprestali mu vychadzat tipy :D
jo, celkovo jsem spokojeny, ale xtel sem byt aspon vc top 25..
go go go
Ja som si opravil tipy a miesto 6b mám 0, klasika :hroza: , som mohol trafiť dokonca Cats či Devils... ale nie dám radšej všetko X. Naštastie ani to by nás dnes nezachránilo inak by ma to hnevalo ešte viac. Ale pri tej mojej forme mám už 100 chutí sa nato celé vy...
Pohodičkááá :D za chvilku ti to bude musiet isttt ked sa nebude darit náám :D
uvod nam vobec nevysiel, nastastie strata nie je moc velka, dnes by sme sa mohli chytit v zapase s MB pri dost zapasoch...
bolo by dobre už zvitazit tak Wilde dotoho ! :D
dnes na programe El Classico WildCelt vs. maro.......oh...wait :dudo:
A nedarí sa a nedaríí.. zasraná NHL ako to tam hrajú... :bitka3:
tak toto bude tazke kolo, tvrdo budeme musiet bojovat o kazdy bodik, dnes len 3 zapasy, to nam vzdy...



...nesedelo :nervozny:
tak pre zmenu nam to dneska sadne.. snád už aj mne sa niečo znova podarí trafit... :thumbsup: najlepšie tak 6 bodov :D
snáď sa dnešným 3 b. výsledkom naštarrtujeme .. a potvrdíme body !
uvidime zajtra, bodaj by si mal pravdu
tak sekol som sa o 2 body .. :D sakra.. chlapci musime zabrat...
presne tak, musime zabrat, su to tesne prehry, musime to naklonit na nasu stranu, kolo je este dlhe
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS