Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

wildo chcel prispevok s cislom 2000 :doh:


takze jeho prianie :-D :arrow: iebať čičinki :lol2:
Tenhle rok se do toho ponořím, jen co se vrátím po 1. kole z dovolené. Budeme otevírat nový portál o NHL. Pokud se vám líbí www.nbalive.cz, potom se můžete těšit na přesně takový super portál i u NHL, který budeme v průběhu sezóny piplat do úplné dokonalosti :yes:
WildCelt píše:IC sa uz pomaly dava dokopy

pavlik prislubil ucast
uz aj medik

a hadam to vyjde aj s S

:wawe:
to je spravny pristup :cinka:
Wild, dej mi včas echo, kdy začít tipovat ... jak jsem psal, budu pak na dovolené, takže budu muset natipovat cca 6. - 29.10. dopředu, potom už to bude lepší ;-)
:fnuk: :plac:
WildCelt píše::fnuk: :plac:
to sa mi nepači
prisli sme o Seabrooka :neja: :sorry: koniec IC sa blizi...
Wilde, rád bych už natipoval, protože let se mi posunul ... ale zatím v tipování na ostro není nic napsáno ... takže smůla. Docela mě to mrzí. Minulý rok s tím vyhodnocováním a teď dva dny před začátkem ještě není nic na stránkách :-( Takhle natipovat nestihnu než odjedu :-(
Hlasím natipováno celé 1. kolo ... vyšlo mně to na 215 bodů, ale nejsem si zcela jistej asi 148 zápasy, těch zbylých 10 jsou tutovky :cool:
nemate nahodou 1 volne miesto v time? :)
ja budem dufazt ze ano...:) wc je šef no:)
nemame, ved nevidis, ze medik ma tolko bodov, ze tipuje za dvoch :lol2:

dam vediet, este cakam na odpoved od jedneho nemenovaneho :D tipera, ale vyzera to, ze si tlapneme (s tebou canes, myslim)
vieš co wilde? nechce sa ti skončit? ja to utiahnem aj za teba:D
dakujem medik, ze ma chces odbremenit, porozmyslam, aj som ti dal dakovacku :D
ved som ti už vravel že nemaš začo:D:D aleee taka jedna flašťička:D:D :cool: tu by som prijal:D
v dnesnych nocnych hodinach sa zrodila dohoda medzi GM IC WildCeltom a volnym tiperom Chesterom :wawe: viac info zajtra
zdravim novych kolegovcov v time :good:
dakujem Wildovi za prejavenu doveru a dufam ze budem napomocny a pomozem Ice Cats opat k tim najvyssim cielom (co sa od tohto timu aj ocakava).
Komunikativnost je samozrejma,so let´s go icq cats :cool:
pejči daj mi este raz link ci jaku ric na banner:D
:hroza:

http://a.imageshack.us/img412/780/icecatsbanner.jpg

a daj si uz prosim ta tu otrasnu macku prec z avatara :lol2:
HNEVAM SA!!!
preco sa hnevas, ved uz ti banner (ach, ale som sa zlakol) funguje :D
hnevam sa dvojnasobne :D
si zly arogantny a hnusny namna..:D a ja som citlivka:( :( :D
a co keby si uz radsej zacal poriadne tipovat, ty citlivka :D pamatas, kedysi si bol nas najlepsi tiper a teraz to ma byt nejaky WildCelt, ci ako sa vola
aaaale ja si teraz davam oddychovky:D:D:D ja začinam naplno tipovat až v PO ked to je važne potreba ked nejaky WC nič netipuje:D :ja_neviem:
vyborne medik predvcerom a Chester vcera, vyyyborne :wawe:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES