Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Hehe...Taky pěkný šéfe, to dá rozum...Jeho hlavní předností je neobvyklost...Stylem se liší od všech ostatních. 8)
dik alex :-)
mame pekne ved dobry tim musi mat dobre banery :)
ixovi a alexovi mate pouzity manga styl :cool: ked kusa ale celkom pekne :cool: :wink:
Seabrook píše:sorac chalani ze som posledne dva dni netipoval :| v utorok mi nesiel vecer net :pc: a vcera som bol na futbale :slovakia2: ale v pohode ste to zvladli :frajer2:
chvalabohu, uz som sa zacinal o teba bat S, toto mi uz nerob :D mi stacilo pred rokom s kukom, takze ideme do toho na plne gule cicinki :cinka:
(plne gule cicinki, no to sa krasne slova stretli :lol3: )

a dik alexi, ale uz sa chystaju aj alternativne alebo retro :cool:
to sa ti zas podarilo alebo som ja nedaval pozor na hodinach biologie? :sad2: cicinky a gule :lol: :lol: s tebou sa wild clovek nenudi, rano tvoja 0 vecer gule no proste :cool: :lol2:
no v poslednej dobe mi to ide fakt ''skvele''este stastie ze mame virovnany tim:-)
Tak Vám pozdravujem opäť :D kedže v tíme je osobnosť par excelent :D ktorú velmi dobre poznam, asi žiadne prekvapenie aj pre mnohych odbornikov, že ste prvy v konferencii a aj divizii.
takze podla mojich vipoctov sme to dneska riadne posrali :x :x :x :x
ja 12
S 11
P 8
W 5
a u MB
maros n
W 9
M-11
E 20 :x :x :x
:D :D :D 8) 8) 8) 8) caute cicinky vidime v spatnom zrkadle uz iba
tak dneska vas zachranil len extreme no
iii chlapi dnes vam to nevyslo....ale to je len dobre pre nas :wink:
paraada, konecne ma to zacina bavit a zacinam sa do toho dostavat, asi to bude tim, ze mame pred sebou bycie zadnice a tie treba riadne nakopat :box: vuhahaaa

cicinki, blizi sa zaver kola a to byva nas cas :twisted: je na case sa znova nahodit na vitaznu vlnu a poslabsie vysledky z poslednych dni nechat tam tam...

:cinka:
no a to sme tipli len traja..s maroskom sme mohli urobit aj rekord ...skoda
podme cicinki, zatial je to dobre :yes: este 3 dni sa musime drzat a potom to pride, nabita sobota :yahoo: :eek2:
podme cicinki fakt dame to :-) prve miesto bdue nase pretoze sme naaaj a nik nanas nema okrem steelers C :lol2:
medik911 píše:podme cicinki fakt dame to :-) prve miesto bdue nase pretoze sme naaaj a nik nanas nema okrem steelers C :lol2:
a okrem nas v sobotu pojdete pod nas v tabulke
tak doslo na moje slova a nebude to v sobotu ale uz dnes hhh cicinky pome pridajte nech nemame take lahke vitazstvo na vami :clap: :clap:
toto bola chyba, ze ste nas teraz predbehli, este to olutujete :lol2:
WildCelt píše:toto bola chyba, ze ste nas teraz predbehli, este to olutujete :lol2:
alebo vi to olutujete a mas pravdu chiba to bola ale pre vas lebo mi teraz budeme bojovat ako bicy abi ste sa nedostali pred nas :-P :-P
CICINKI, JE MI JEDNO, NECH AJ BUDEME 5., ALE MB MUSI BYT ZA NAMI :!: :!: :!: :!: :!: JE TO JASNE :cinka: :box:
takze podla mojich prepoctov
P-12
M-12
S-14
W-19
33

MB-
M-13
E-5
W-10
GM-24 :x :x
37 !!!
JAK JA NEZNASAM DNI KED SA HRA VELA ZAPASOV
:yahoo: :yahoo: a tolko reci si malo ze sa pred vas nedostaneme tu to mas mighty bulls powa
kua fix, ked tych o ktorych sa nehovori :D neobehneme, asi abdikujem na funkciu :roll: :D
ja ti radim mozes abdikovat uz teraz
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS