Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

ako pre mna je ciel jasny a to TITUL lebo sa uz zacinam citit ako Hossa ktoremu to neustale unikalo :pivo_uslo:

tak hor sa na to :cinka:
No, tak to sme 3 ja čo by sme chceli už ten titul. :D a v najlepšom by som skončil :D
tie zapasove kola nam nejdu, hadam si to setrime na final four :jn:

nevadi, bojujeme dalej, sme len 3 body od posledneho miesta :!: :nervozny:

hlavne drzat za sebou ST a MG a byt co najvyssie :!:
nj vcera som zas na poslednu chvilu zmenil tipy a myslim ze o tie dva bodiky viac by som mal :slap: no co uz z chyb sa clovek uci
Proste to meniť netreba, hoc priznám sa ja som to dneska zmenil, ale určite k lepšiemu :lol2:
ved to clovek si povie to je blbost opravim a to je urcite lepsie a pozries rano na vysledky a ... :slap:

proste si radsej ruky odseknem ale uz to menit nebudem :D teraz som natipoval na cely vikend tak mozno mi pauza pomoze :roll:
4b na 2 miesto :!:
zase prehra, je to o jednom trafenom zapase :x zase si budeme musiet toto kolo pretrpiet, no nevadi, bojujeme dalej, stale to je otvorene, od 2. po posledneho velmi vyrovnane, potrebujeme win streak alebo aspon back to back win...
No tak výhra, trebalo by aspon 2 -3 po sebe ako WC vraví, lebo do teho 2 miesta to vobec nieje daleko ! tak sa posnažit trocha !
od zajtra slapem naplno a to uvidite ten uragan :frajer2:
Prečo radšej nie od dneska ?:D
ja menim taktiku, ocakavam zvrat, len neviem ci k lepsiemu alebo horsiemu :-D
lebo dnes este mam sustredenie a natipovane uz od stvrtka :)
všetci menite ja zasa držim moje stare zname , čo ma prvé napadne to dám. :D
ved prave uz menit nebudem :wink: dnes to vypukne, ste ready? :box: :D
Nastane uragán , tak to som zvedavý :D
Inač ta tabulka je riadne nadrbaná... 2 pprehry po sebe možu znamenat pad skoro až na dno takže musime makat a makat.. ale toho sa už nebojim kedže janči to ide konečne rozbehnut :D
pojdme dobehnout BA :!:
guillaume píše:pojdme dobehnout BA :!:
Marečku , tak to zasa nepreháňajme, hoc by to bolo pekné , ale.
je to jen nasich 5W a jejich 5L
guillaume píše:pojdme dobehnout BA :!:
do toho :cool:
myslim ze na nich este dojde ale toto kolo :klobuk: pred BA
kdyz teraz dame 4 zapasovy WS tak jeste zamiesame karty
kde sa flakas Wildiku, my tu s medom kujeme pykle a teba nikde aby si sa pripojil, snad nie si v praci lebo ak hej tak ti medik odkazuje ze by si sa mal hanbit :D a mas sa nad sebou zamysliet :lol2:
Tak tak, my si tu hlavy namáhame , že šo by bolo najlepšie kde čo a ako , a ty sa tam niekde flákaš :evil: dufam, že budeš mat poriadne ospravedlnenie !
veru by nas mal niekto usmernit lebo to sme zas natipovali :slap: :D
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS