Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

hm ale nikdy nikto nevie teraz tyzden netipujeme tak nevieme nacom sme :? ale ja nam verim sme silny tim potiahneme aj nemozne aspon ja dam zo seba vsetko pretoze tuto sezonu je KTL nasa my sme KTL tak to musime potvrdit!!!!GO ICECATS GOOOO
tomi993 píše:Fotecky vsetci krasne Seabrook najlepsia!!!
To mi Wild poradil :biglol:
a z tej prestavky mam aj ja trochu obavy :| aby sme nevysli z rytmu, ale pocas celej sezony sme nemali nikdy niejaky velky vypadok tak jedno play-off nebude ziadny problem :roll: prestavka iba prospeje...
medik911 píše:hm ale nikdy nikto nevie teraz tyzden netipujeme tak nevieme nacom sme :?
ved o to ide, preto netipujeme individualku :D naco sa chvastat, ze ideme do playoff s takou a takou formou, ze to valame alebo ze sa nam nedari, playoff zacina nova sutaz... tu spravnu formu musime ziskat v nom :cool:
Seabrook píše:
tomi993 píše:Fotecky vsetci krasne Seabrook najlepsia!!!
To mi Wild poradil :biglol:
a z tej prestavky mam aj ja trochu obavy :| aby sme nevysli z rytmu, ale pocas celej sezony sme nemali nikdy niejaky velky vypadok tak jedno play-off nebude ziadny problem :roll: prestavka iba prospeje...
presne tak, mne prisla prestavka velice vhod :) sice netipujem, ale vysledky NHL pozorne sledujem :frajer2: no mne sa najviac paci tomiho fotecka :cool:
barrki píše: hoci sanca a nadej je vzdy, ale mam pocit ze su z formy)
formu sa moze vytratit aj vam :frajer2: . Je to svina robota, ked sa vytrati forma :( .
Aby som nebol OT:
IC, stale verim, ze sa s vami streneme v 2.kole :cinka: . Maciciky mate v avataroch pekne, ale to sme my este nenahodili anjelov :biglol:
skuste ich nahodit mozno to pomoze :-)
prave som nabil v NFLke Falconikov s Patriotmi :biglol: rad by som si nieco podobne zopakoval proti Falconikom aj s timom Ice Cats v KTLke :) :cool:
tak budeme sa oto snazit GM
takze hrate proti Turtles. Budem vam drzat v tomto suboji palce a budem chodit na vase zapasy :cool:
konecne mame na stranke prvy rozhovor :biglol: s nasim majitelom :frajer2: uz coskoro by mali pribudnut aj so vsetkymi nasimi tipermi :)
arek píše:takze hrate proti Turtles. Budem vam drzat v tomto suboji palce a budem chodit na vase zapasy :cool:
ale ale areku mas pozvanku?:-D :D:D:D jaki sis is isty ale ze si to ty tak vam vsetkym zozeniem listky osobne ja :frajer2: a dufam ze nas budete poriadne povzbudzovat a podjeme po zapase aj glo glo glo :oslava:
Nie co mi hovori ze to bude asi takto>

semif..

IC - PT... 2-4
MB - FB ..4-3
SB - RD.. 1-4
TF - BF..4-1

fim..

MB - PT .. 4-2
TF - RD ..4-2

superfin..

TF - MB..3-4

:clap:
Mal som totizto vcera v noci vyzionarsky sen..a takto too tam prebiehalo...
a preco to pises do naseho topicu :x neprovokuj :D lebo ja zacnem pisat do vasho o mojich snoch, ktore su vasimi nocnymi morami :lol3:

na stranke je uz aj rozhovor so Seabrookom :clap:
a uz je tam aj s medikom :D
podla mna maro sa ti dobre snivalo ze prejdeme cez IC ale potom to uz asi bolo bluznenie lebo vy nas neporazite.
maro píše:Nie co mi hovori ze to bude asi takto>

semif..

IC - PT... 2-4
MB - FB ..4-3
SB - RD.. 1-4
TF - BF..4-1
no toto uz je nerealne :clap:

A som zvedavy na vase vykony, cicinky, dufam, ze cez korytnacky prejdete
uz je na stranke aj rozhovor so mnou :)
Ivan píše:podla mna maro sa ti dobre snivalo ze prejdeme cez IC ale potom to uz asi bolo bluznenie lebo vy nas neporazite.
mas pravdu ivan bolo to bluznenje tak mareka ja opravim nje mb-pt 4-2 ale mb-pt 4-0 takto to je uz spravne :D :D
ee 7:0 ak :-D ale ani jeden zvas sa tam nedostane:-D
takze chlapy kedze mate vsetci take macky co maju otvorene usta nemohol som a hned som hladal aj ja a nasiel som:D
:povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: POZOR POZOR DOLEZITI OZNAM OHLADOM NAZVU ICE CATS OD TERAZ SA VOLAME BERNOLAKOVSKE CICINKI KAPISTO???? 8) 8)
mediku bol som v ebzovcoch v ndelu ale to len na skok..to by sme nestihli na poivec zajst ani..ta pekne bolo... :D
coooooooooooooo mareku boha ti ja ta rozsekam si pvoedal ze das vediet kua teraz zasa 5 mesiacov cakat!!!! :x :x :x
kua to len na otocku..chapes na ukrajinu a naspat
Hlavné zásady Bernolákovskej kodifikácie sú tieto:
1. Odstránil rozdiel v písaní y-i ; ponechal len i, í
2. Mäkkosť ť, ď, ň, ľ sa označovala vždy.
3. Písali sa veľké písmená pri všetkých substantívach a pri výrazoch, ktoré sa vzťahovali na osoby: Král, Ťelo, Dwere, Zem, atď.
4. Predložky s a z sa písali podľa výslovnosti: z Adamom, s kaplnky, s ním, atď.
5. Hláska j sa písala ako g, cudzie q, x sa písali ako kw, ks, gz.
6. Hláska g sa písala ako ğ.
7. Zaviedol skupinu šč: ešče, púščať.

:frajer2: :D
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS