Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

najma ty jsi to poriadne specificky pojal :D
to hej ja som umelec teraz :lol:
tak uz ste vyspammovali tu 100vku :D
fest sa teším na ráno , aké výsledky budu :D
No arek, chceli sme predsa zvitazit, a robili sme preto všetko čo sa dalo aj čo sa nedalo :yes:
jaky spam? timova komunikacia :-P
samozrejme, ze som bol v praci, ved musim zarabat na vase vyplaty :slap:

zmena taktiky vysla, ale treba to potvrdit :nervozny:

vyborne, mame back to back win, nemate chut na vinny strik :D no podla tych vasich dnesnych tipov, ale nemam pocit, pisete, ze ste tu dumali nad tym a toto je akoze vysledok :slap: :slap: :rofl:
neboj vsecko mame premysleny :D
takze dnes ani tipovat nemusim, vyhra je ista, co :ciga:
šak sme pisali , že sme ta čakali a ty nie a nie prist stale len v tej práci si bol tak to dopadlo ako to dopadlo !nehadž to na nás :D
:hroza: ako male deti, ked cakaju kedy pride mama z nakupov, mama pride domov a vsetko hore nohami a mama si nemoze ani nohy vylozit, lebo sa musi starat o usmrkane deti :lol: ale uz aj si to chodte opravit :a_von:
hovorim, neboj, dnes vyhrame..
suhlasim s marečkom, dneska to bude tak ako to mame :thumbsup:
to vies Wild, ty ked sem prides ja uz davno spinkam :D dnes skoda medo ze si to nedal ako som ti radil :lol: ale i tak ak dobre vidim sme vyhrali :thumbsup: ja som hovoril ze zacne kolotoc s dvomi uhadnutymi zapasmi :slap: esteze super to tesne minul aj ked pri poslednych dvoch zapasoch nam pekne utrnulo :eek2: ako to ze cely nas tim tam da 1 az 0 a super tam ma skoro komplet 2
janči tak predsa si konečne zabodoval :thumbsup: snád už budeš bodovat stale viac a viac... ja som si zobral dovolenku , predsa ju vyčerpat treba a odohral som si to len tak :D mal som t aasi počuvnut :D dobre je ale že mame 3 vyhry za sebou :)
vidis a to nas este wild zdrbal ze co sme to natipovali :D
jakych ja mam taktikov v time :D sme na vitaznej vlne, udrzat
tak dnes to bude prehra o 2 bodiky a posledny match na tom uz nic nezmebi kedze tam maju oba timy 1, skoda mohol som to toronto skusit nechat tiez na 1 a aspon remizka by bola alebo VP, nic ideme dalej
dnes budete svedkami najtaktickejsieho vitazstva v klubovej historii
uz teraz mam strach :nervozny:
keby som nebol debil tak vyhrame :slap:
Dáko sa mi prestalo dariť.. potrebujem ňáky impulz...
medik911 píše:Dáko sa mi prestalo dariť.. potrebujem ňáky impulz...
:fifik:
dnes sa treba trafit aspon do jedneho zapasu :D

CP, KH a potom klucovy zapas so ST :nervozny:

ja sa mozno na cas odmlcim :ahoj:
Vdaka ti Janči za tvoj dnešný výkon :poklona: dôležite 3 body
:wave: par minut pred zaciatkom prveho zapasu ked sme dorazili na slovensko domov som to prehodil a na tampu som dal 0 a veril som anaheimu na 2 a vyslo tooo :jupi: ale bolo to tesne som sa bal ze ani to nam nakoniec stacit nebude ked som videl tie dve nuly u vas :slap: :D
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG