Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

tak to delate dobre ale aj zle cepo kedze oni budu uz stale cicinkary lebo kto fandi raz cicinkam tak uz stale
inac super sme prvi aj wild jen to udzat kamosii
no chalani takze dneska velmi pekny vykon vyhrali sme nad BF peknym vykonom 20:13 ci akot o bolo velmi pekne chlapci Wildcelt dnes pohodak... seabrook jednoznacne nas podrzal dneska ved na to tu si seabrook aby si tahal tim ked sa nedari ostatnim ale ved chlapci to robime kazdy jeden ze sa tahame no nie?? takze seabrook velmi pekny vykon /..skoda wildcelt ze si nedal vacsi vysledok sme mohlim at viac bodov:Dpavel dneska taky normalny vykon ktory nam vdaka nemu imne dal 20 bodov ze sme mali rovnako takze pavel mozes sa este zlepsovat ja tiez ale mozme byt radi ze sme vyrhali elbo ine timy mali aj viac bodov.
takze pozor musime viac makat hoci dneska to stacilo na BF... takze sme stale prvi super dneska mamme tazky zapas proti osam a tie musime roztrtkat [pretoze nemaju radi Juve!!!! takze nic ako vitazstvo necakam... ziadna perhra nic dneska podame super vykon..,
no wilde da sa to?? inac som to nevedel dat ides teraz ty:D
inac toto hovori o virovnanosti tohot skveleho timu:) :cool:
Ice Cats - 260
WildCelt - 30,76923077 - 10 - 80
medik911 - 30,76923077 - 10 - 80
Pavel N. - 30 - 11 - 78
Seabrook - 28,84615385 - 11 - 75
medik mas pravdu, pohoda, vyhrali sme, ziskali sme slusnych 20 bodov, no mohlo to byt aj lepsie z nasej strany, lebo niektore ine timy mali viac bodov ako mi a keby hrame s niektorym inym timom, tak by nam to stacit nemuselo, no nehrali sme s takym timom, takze, ako si pisal, pohoda, heh, noa le do buducna by sme mali aj tak viac zamakat, lebo ako som pisal, mozeme natrafit aj na lepsieho supera a potom by mohlo byt zle s nami, akoze aj ja mam podiel viny na tom, lebo som velmi slabo natipoval, ja neviem co uz mam robit, aby som sa znova chytil, ale ved to je jedno, hlavne, ze to potiahol Seabrook a ty medik a Pavel, ale keby ste to vy nepotiahli, tak tie moje body by asi chybali, takze musim nieco spravit, aby sa tieto moje poslabsie vykony uz tak moc neopakovali, ta statistika je inac super, aj ja som uz na to pozeral, najlepsieho a najhorsieho delia necele 2 percenta, lepsie by bolo keby mame vsetci tych 30, ale na tom nezalezi, hlavne, ze to ide timu, dnes hrame so srsnami, bude to tazky zapas, ale ked budeme pokracovat v tom co doteraz, tak myslim, ze by sme to mohli uhrat, ale musim konecne uz aj ja ziskat pre tim viac bodov, lebo fakt uz neviem co spravim, ked to, ale sak hej, ideme do toho a zajtra uvidime, tak zatial toto a ides medik :D
kua ja nemozem:D:D:D budem musiet natom ksua zapracovat :lol3: :lol3: :lol3:
veru sakra zaostavam nejake 2% nehram az tak pre tim, ale myslim na individualne ocenenia chcem obehnut wilda :biglol: ale ne asi to bude tym ze podavam vyrovnane vykony ani neprepadnem ale ani nezahviezdim :D vid v umelcoch mam zatedy nulu, ale nebojte sa skusim to dobehnut :smile03:
tie 0 alebo tie percenta?:D:D
Seabrook píše:veru sakra zaostavam nejake 2% nehram az tak pre tim, ale myslim na individualne ocenenia chcem obehnut wilda :biglol: ale ne asi to bude tym ze podavam vyrovnane vykony ani neprepadnem ale ani nezahviezdim :D vid v umelcoch mam zatedy nulu, ale nebojte sa skusim to dobehnut :smile03:
Mozna jste nepochopili tabulku :lol2: ... ale kdyz se na ni podivam ja, tak nemusis byt Brooku smutny, protoze jsme to prave my dva, kteri jsme sice prispeli do klubove pokladny mene body, ale podle tabulky se nam pocitaly body 11x, oproti 10x medikovi a Celtovi :lol: ... z toho vyplyva pouze jedno ... umime rozlozit vic sily :good: :frajer2:

Ale dneska to bude trochu vetsi orisek, a tak doufam, ze to dopadne ... chtel jsem vam na tenhle zapas navrhnout tymovou strategii, ale jeste neni ten spravny cas, takze tipujeme kazdy, jak uzna za vhodne, ale v budoucnosti bych rad navrhl nektere zapasy otipovat podle tymove strategie, co vy na to?

All teams fuck and suck :fucker: :lol:
uz aj ma hned napadlo kedy to mozeme skusit :D :D
Neco me napadlo, ... jde poslat zprava jenom vam trem ... kdyz dam soukroma, tak tam muzu dat vzdycky jenom jednoho :oops:
Pavel N. píše:Neco me napadlo, ... jde poslat zprava jenom vam trem ... kdyz dam soukroma, tak tam muzu dat vzdycky jenom jednoho :oops:
da sa aj nam 3 naraz, das novu spravu a nalavo hore, napises nase nicky a das tam pridat komu, ale musia byt spravne napisane
niesom proti
Tak mě právě naštvali Žraloci ... mohla být pěkná remiza i spravedlivá a oni dají pět minut před koncem góla na 6:5 :cry:
Cicky si brusia zuby na divizne vitazstvo..hmm
Nezabudajte ze sme tnu este my :D :)
nato nezabudame marecku preto ideme na vitazstvo a tie dalsie miesta vam v pohode prenechame :cool:
Kdo vysoko rube, hlboko padaaaaaaaaaa :biglol:
PS: 6 bodof sa da rychlo stratit, zvlast ked hrame este sraz spolu.
ved jasne ja nehovorim ze sa neda lenze mi to nedopustime :cool:
chalani dneska fantastciky vyyykon :) :clap: :clap: :clap: jednoznacne sme boli najlepsi parada Pavle parada Seabrook :) len tak dalej perfektne ste dto dneska ukazali...
supr lent ak dalej udrzovat to a zvysovat obratky ....
mi sme si dnes s wildakom odisli na bahamy pre financie ,,,lebo sme tam malis tretko zo sponzormi novymi chapete ne sak skvely tim chce kazdy financovat:) t\este raz parada nemam nic ktomu co dodat a dneska ktomu ako ideme takako pisal apvel alebo sami?
maro píše:Kdo vysoko rube, hlboko padaaaaaaaaaa :biglol:
PS: 6 bodof sa da rychlo stratit, zvlast ked hrame este sraz spolu.
lenuze po dnesku to moze byt uz 9 bodov, kedze mate volno :-P a to uz psychicky nezvladnete, aj ked budete mat zapas k dobru a zapas s nami, ale u nas :bitka3:
dal som to 2
1
0
1
2
maro píše:Cicky si brusia zuby na divizne vitazstvo..hmm
Nezabudajte ze sme tnu este my :D :)
Kdo my? My se do zpetnych zrkadel nekoukame :lol2: :frajer2:
medik911 píše: ako ideme takako pisal apvel alebo sami?
Nemel jsem zadnou odezvu, tak jsem to natipoval sam .... asi to bylo moc na rychlo ... ale mohli bychom to nekdy priste vyzkouset .... navrhuju 23.11. :-) kdy se hrajou jenom 2 zapasy :-P ... ale jak vidim, tak to zatim slape, takze to nechame asi :-) :frajer2: ... no hlavne uz se nebojim davat plichty, predtim jsem mel k nim odpor a ted to frci :-)
Pavle, 23.11. ale nie su zapasy KTL prave koli iba tym 2 zapasikom a netreba sa bat davat plichty, to vyhrava zapasy, tak ako napr. dnes, ale samozrejme treba s citom :lol2: a nehovorim, ze nejaku tu taktiku nemozeme skusit, ale netreba to silit, my sme nikdy moc netaktizovali, ak vobec :roll: takze slape to aj same a to je super :cool: a pokial to takto pojde dalej, tak netreba nic vymyslat, napr. tuto sezonu, ked mam pravdu povedat, tipujem fakt sam za seba a docela to funguje :D nezatazujem sa tipmi tiperov supera a dokonca ani vasimi :oops: na tie som napr. v minulej sezone dost prihliadal, ked som tipoval posledny, teraz to trosku dlabem, ale samozrejme v dobrom a aj hla, ide to :eek2: :lol: ale to uz dost prezradzam tajomstvo nasho momentalneho uspechu, tak radsej budem ticho :beee:
Jasný, jak je vidět, je nejlepší tipovat podle svého vědomí a svědomí :good:
ak mam pravdu povedat tak ja som este nikdy nepozeral na vase tipy :lol: :lol: :lol: ja tipujem tak jak mi pride pod ruku a je to :D
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG