Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

bicy sa nasrali a idu poves pozor :box: :box: :twisted: :twisted:
sakra, vyzera to na prehru, zatial 24:28 :? zachranit nas uz moze iba remiza STL v LA, to by sme otocili na 30:28 :) zacala posledna tretina a LA vedie 3:0 :x prave som kukol a uz je to 3:1 :cool: podme bluesmani, ved som vam kedysi fandil :D
taze prehra??? no skoda no RD sa postavili rovno na nas ale kazda seria musi koncit teraz zacne dalsia :cool:
no parada boli ste tazky super o to viac vyhra tesi :D
este iskierka nadeje tam bola :D STL znizili na 3:4 minutu a pol pred koncom, no nevyslo to, neva, idemem dalej :cinka: zavahala dost aj konkurencia, trebars taki, ja neviem koho spomeniem, co ja viem, no trebars, byckovia :lol3:
To mě je*e ... chtěl jsem dát všude samý 1, což by v konečným důsledku dělalo 20 bodíků ... příště raději nemyslel a napsat to tam sakra :evil:
maro píše:sasek pavel dal 4 goly zo stredbeho pasma, raz sa od neho odrazil puk do brany a dvakrat sme si dali vlastneho my.. ale taka je KTL rozhoduju body.. :cry:
LOL :lol: ty už to nehul :lol:
nic sa nedjee boli sme medzi 3 naj timami je jasne ze sme silny kazdy si musi dat nejake to volno :) podstatne je ze rpehrali zasa bykovia :!:
T.Kopecky píše:no parada boli ste tazky super o to viac vyhra tesi :D
veru tak, zdolat lidra z Dark Riders potesi 2nasobne :yes:

tak maciatka snad nabuduce :-P samozrejme, v subojoch proti celkom z Eagles konferencie stojime na Vasej strane :wink: jo Ludo, dik za tu pozapasovu Cici hrusku, odlozim do VIP vitrinky :)
Nazdar hoši,doufám že náš zápas bude v klidu.Máte dostatečnou ochranku pro náš tým?Snad ano :roll2:
Chápu,že neradi prohráváte,ale jednou za čas to každému týmu prospěje :wink: :lol2:
Jinak jestli chcete na památku naše podpisy tak třikrát zaklepte na dveře od šatny.Nevím zda se vám,ale podepíše náš GM Fear :?: Říká,že s jeho podpisem se moc kšeftuje a že to nebude podporovat.Tak doporučuji hrajte ohleduplně a možná získáte podpis celého týmu Draků. :D
nene dakujeme neceme :-P nam stacia nase podpisy ine prenas nemaju ziadnu cenu :clap:
sakra, tak vcera to bol nevydareny den, podla mna prvy pocas tohto kola kedy sme fakt prepadli a nemohli sme byt so sebou spokojni :thumbsdown: este vacsia skoda, ze sme sa nevratili na vitaznu vlnu, tak snad sa nam podari dnes zabrat :cinka: podme cicinki, cakaju nas BB :cool: a to nie je len tak hocijaky super :oslava: :frajer2:
Nazdarek kocuri, to jste ale ze me museli mit strach kdyz jste na me postavili osobku a to hned ne ledajakou ale hvezdu tydne :cool: . Wildak mazane obslehl moje tipy, je to kocka mazana :D Tak aspon ze vam to k tomu bodiku stacilo, k nemuz vam uprimne gratuluju :yes: :frajer2:
a veru som ich neopisal :!:
V klidu Wilde, sranda musi byt, chtel jsem vas jen trosku pohecovat :D Ja Ti samozrejme verim, tak se necerti :good:
sorry chalani koli mne sme prehrali:-( 4 prehry za sebou to sa nepozera dobre dnesak treba maknut a hlavne ja
uz bolo na case konecne vyhrat :| konecne sa aj na nas stastena usmiala :) dufam ze nam to pomoze hlavne psychicky... :box:
:povzbudzovanie: GO CATS!!! :fan:
veru veru S, uz bolo nacase, bojujeme, 3 prehry, prehra v nastaveni, vyhra v nastaveni, tak konecne hadam uz pride aj jasna vyhra :cinka: musime ist do toho naplno, go cicinki go
stalo sa, parada :biglol: dotiahli sme sa na spidermanov, ale za nami je tlacenica, preto nesmieme polavit :cinka: dnes nas caka oceliarske A, tak snad aj do tretice oceliarov porazime :bitka3:
Tak konecne po delsim vypadku jsem mohl prispet ... no nic, ted to cicinky obratime a prave jsme zacali novou serii a na jijim konci budou 10 vyher bez prohry v rade :-P
vy jste měli být na 2.místě místo na 1. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil:
aj ja ze som mohol zasa konecne prispiet uz mi to trebalo ale musime makat vsetci hoc mi to ide moc ne dobre ale... dame to dneska
a mike nemas to jedno???
no pokud dneska vyhrajem tak jo,ale pokud ne tak nemám. :twisted:
tak uz len 8 Pavle :D :D skvely vykon medika nas odputal od spidermanov :razzi: sme prvi, paraada :biglol: aj ja som stale prvy, az sa cudujem, kedze mi to v poslednej dobe moc nepada :thumbsdown: no nastastie ostatnym ano a uz sme vsetci na bodovanych miestach :good: a na prve uz nikoho nesmieme pustit :evil: a ja pustim pred seba jedine S :D go cicinki go :cinka: dnes nas caka BF
dnes vysielame cast nasich fanusikov aj na Vas zapas a odievame ich do cicinkovych dresov, nakolko zapas IC-BF je dôlezity aj z pohladu timu CH :frajer2:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES