Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

nuz necem predbiehat ale tusim ze "ti, ktorich meno sa nehovori" zase prevalcuju cicinocky nase malickee..
opat sa ukazala nasa sila v dlhych sobotnajsich nocii... :biglol: :biglol:
nepredbehli sme vas nahodou v minulej sezone 2x v posledny den :D :frajer2: :cinka: :fucker:
No uz sa pozname pozname..uz sa asik ukocirujeme navzajom..takze uz si vas ustrazime...

:bitka3: :bitka3:
no itak sme lepsi len nam nejdu noci ked je vela dzapasov:D
isto..hehe..
az ked budem vo forme sa mozme porovnavat :frajer2: :frajer2:
WildCelt píše:nepredbehli sme vas nahodou v minulej sezone 2x v posledny den :D :frajer2: :cinka: :fucker:
neporazili zme vas mi v po nahodou ? a ze kto tu je lepsi :fucker: :fucker:
in your face medik sme pred vami a dokonca kola to tak ostane :bitka3: :bitka3: :bitka3:
you can me :fucker: :fucker:
No cicusky cicinky ..coo.. ste zostali na 4 bodikoch :lol2: :lol2: ..
sme pravom hrdi na vitazstvo v diviiziii :yahoo: :yahoo:
jenom malý dotázek ... byla mi prodloužena smlouva nebo ne, já jen, abych nepřekážel :oops:
ano bola :yes: no zial uvod 2. kola nam ani vdaka tvojmu dobremu vykonu nevysiel, FB sme podlahli tesne, drzali sme sa, no nevyslo to, musime sa uz konecne pozviechat, treba makat makat a makat :cinka: tento utlm uz musi skoncit, dnes hrame s PT, nemozeme ich podcenit aj ked su v oslabeni, je vela zapasov, treba riadne zabrat a spomente si na minulorocne PO, kde sme ich porazili, tak hor sa nich :bitka3:
njn dneska proste sme nemali stastie na zreb ale veime o svojich kvalitach takze dneska rozdrvime korytnacky
neviem ci sme ich rozdrvili, ale hlavne je vitazstvo a to je nase :yahoo: Pavel sa udomacnuje :smile03: a tentokrat nam jeho bodovy pridel priniesol potrebne bodiky :thumbsup: dnes oddychujeme, ale v individulake si predsa len pri 2 zapasikoch trosku zatrenujeme :cinka: a sobotu do boja s krokodilykmi :box:
pekne sme to dneska dali :-) vidno ze sme tim kazdy mal o 2 body menej len tak dalej;)
Je mi potěšením, že jsem mohl přispět :frajer2:
tak mame dalsie vitazstvo super drama to bola fakticky az dokonca ako som cital od WILDA ale to k dobrym subojom aptri takze teraz horsa na neveim koho:D
teda cicky..takto sa babat s krokodilmi..to co ma byt??? Asi sme uz vykonnoste niekde inde :frajer2: :frajer2: :frajer2:
To čo má byť marečku? :-P Problém bol v tom, že sme pred zápasom neprešli na úroveň strong. :D Skoro nám, ale stačila aj klasická úroveň. :D Dnes proti Steelers C si uvedomujem ich silu a pred zápasom prepíname na úroveň už nie strong, ale mega strong. :lol: Céčkari silný borci tak treba pre istotu takto na nich. :-P Počkať ešte aký výprask dostaneme od nich. :roll:
pche maro :lol2: ixo :lol: no comment
nieco pre Vas cicinky :frajer2:

Obrázek
cepi píše:nieco pre Vas cicinky :frajer2:

Obrázek
medik na baze :D
inac dneska perfektny vykon chalani ideme perfektne sme najlepsii:)
:cinka: je to dobre :thumbsup: dnes zapas s EI, to musime uhrat, sice nam bude horuco, kedze EI su doma, no bez sefa ich fanklubu medika bude medzi fans evilakov vladnut chaos a to sa urcite prenesie aj medzi ich tiperov, tak to musime vyuzit :-P
no jasne jednoznacne som nakazal fandom nech nejako extremne nepovzdbudzuju svoj klub ved bezomna su celkom strateni nevedia co robit cize hor sa do nich
zasa kraaaasne vitazstvo hlavne vdaka nasmu skvelemu GM...
sme prvi jednoznacne najlepsie skoda tej smolnej prehry proti FB ale to nas nastartovalo a teraz ideme ako hurikan tie blbe kravy ktore su za nami dneska dostanu od Spiderov tak a bude to jasneee :cool:
Zatial slapeme, parada :clap: S je hore, co znamena, ze medik si toto kolo berie trosku volno :D ako to uz byva zvykom :roll: dnes mame volno, tak regenerujeme :cinka: pretoze potom to bude dost nabity program, najskor oceliarske cecka, no a potom MB :bitka3: a BA :box:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES