Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Ja dopujem a nepomaha mi to :lol: :lol:

kuko asi nedpujes to spravne kakao :wink:

chlapci tak po dlhej dobe nas stiahli o 1 bodik :( to je smola ale dnes to vsetko dobehneme pretoze to dopadne skvele :cool:

no tak takuto pouzu si uz nemozme dovolit :protest: :protest: :protest: :protest: toto je horzne uz nemame skoro ani naskok uz len 10 bodov tak dneska to nesmieme do *ebat

sakra dnes po dlhom case strasne slaby vykon :cry: medik myslim ze si to pokazil, povedal si opak tej tvojej veticky tak to aj dopadlo :) dnes mame taky isty pocet zapasov tak to musime napravit
Go Ice Cats!!!

seabrook vies nemozem stale povedat tu veticku lebo potom straca ucinok :D :wink:
ale neboj ved urcite sa to dneska napravy a ked nie tak vies co ja neviem Obrázek

chalani tak a ide sa dotoho len neyda sa mi ye to dopadne dobre :?
nesmieme v poslednzch kolach nechat 1 miesto EI lebo to by potom nebolo ferove
alebo dam navrh budeme vsetci davat tipy ako EI a mame to vyhrate :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
to bol zart

medik911 píše:chalani tak a ide sa dotoho len neyda sa mi ye to dopadne dobre :?
nesmieme v poslednzch kolach nechat 1 miesto EI lebo to by potom nebolo ferove
alebo dam navrh budeme vsetci davat tipy ako EI a mame to vyhrate :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
to bol zart
Jasnacka medik, este par kol pockame, trosku si znova spravime vacsi naskok a potom posledne 2-3 kola budeme tipovat ako oni. Len si to budeme potom musiet podelit, ale to bude raz-dva :D :lol:

macicky, dufam ze sa budete drzat dnesneho vykonu 8)
inak vam prajem vela stastia, nech vyhra lepsii :wink:
inac by ma drb.o ak by sme my i vy pohoreli a vyhrali by napriklad anjeli :lol: :lol: :lol:

schwolco radsej nestras lebo sa to moze stat a ked sa to stane tak sa asi pafnem :lol:

chalani co je to snami ? :o :?: :shock: :x :evil: uz nam bolo dost prveho miesta? ci co? sakra tychto 6 kol musime pridat a nie spadnut dolu :!: :!: :!:
toto sa mi nepaci takato forma takze dnes aby to bolo timove :!:

Schwolco píše:inac by ma drb.o ak by sme my i vy pohoreli a vyhrali by napriklad anjeli :lol: :lol: :lol:
tomu ver 8)

arek píše:
Schwolco píše:inac by ma drb.o ak by sme my i vy pohoreli a vyhrali by napriklad anjeli :lol: :lol: :lol:
tomu ver 8)

Ocom tu tocite vytaz je predsa jasny ICECATS :P

chalpci dnes to bolo vsetko o taktike nie wild? :wink: dnes su take blbe zapasy ale nedopadne to najlepsi podla mna uz len 5 kol hcalani vydrzat a bude to ok cize GI macicky GO

Tak ten nas vecerny "dychanek" bol na nieco uzitocny :D Ale my nemozeme len branit nas naskok a strachovat sa ze on prideme :!: Musime dnes konecne poriadne zabrat, tak ako to bolo vtedy, ked sme brali body hrstami a spravili si ten ohromny naskok :wink:

GO ICE CATS GO :!: :!: :!:

Presne tak nemozme nijak kalkulovat :!: :matika: len sa treba sustredit a naplno zabrat :) tak na dnes vam prajem stastne tipy :thumbsup:

chalani vcera som nemohol natipovat nesiel mi net :( dufam ze sa to uz nestane sakra ale aj tak sme sa vzdialili EI :cool:

ok kuko mas to odpustene umna hej ale len vdaka S lebo on nas zachranil mne sa uz vobec nedary kurna a aj dnes to vidim blede :( sakra chlapci

chalni dneska u nas super vykon zasa sme sa vzdialili o 1 bod a uz by sme to pustiit nemali tak ideme na tie 2 kola
GO ICE CATS GO

chalani a mali by sme uz byt prvi super :) proste IC nezastavitelny dneska to vyslo skvele tak len tak dalej chalani :wins: :wins: :fan: :fan:

no dnes je vela zapasov myslim ze by sme to uz mali udrzat :D to by nas musela postihnut niejaka obrovska kriza aby sme to neudrzali, ten 13 bodovy naskok je dostacujuci :) tak dneska si uzite tipovanie a podme za :wins:

Myslim ze to je uz iste vitazstvo pre vas tak vam chcem zablahozelat k triumfu :) :)

chlapci spravne vinimku dnes nikto nenatipujme a uvidi sa ci nas ei dobehnu spravime tak? :D

medik911 píše:chlapci spravne vinimku dnes nikto nenatipujme a uvidi sa ci nas ei dobehnu spravime tak? :D
Ved sprav :lol: len ci už budeš mať taku prilezitosť aj v dalsej sezone :lol:

to sa este uvidi Derryl mozno aj ano :lol:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS