Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

vcera zase najhorsi :verysad: blbe tipy som dal, blbe vysledky boli a aj tak len za 5 bodov :buch:

este 3 dni, nevzdavame sa :hit:

ale asi pride na rad TAKTIKA, musim vymysliet strategiu :D
ok mam plan
treba vyhravat:-D
tot vsjo _:-P

a v sobotu budem mt z 15 zapaso 6 bodov ako sa poznam :-D
kebyze niesom ko*ot tak sme dneska mohli mat 8 bodov a nie 6 lenze velky ludekini musi stale menit tie zasrane tipy....!!!!!!!!!!!!§§§
ty si teda riadny ko*ot :D

ale nie, v pohode

dnes 40 a viac :ciga: bodov a hadam siahneme na bodiky
:frajer: tak ideme si po bodiky
no co cicinky, dame suboj o posledne miesto? :clap:
arek píše:no co cicinky, dame suboj o posledne miesto? :clap:
Poslední? Kdo tu mluví o posledním místě? Dnes ve hře 60 bodů :lol2: Cítím, že bych mohl dát dneska 35,5 :lol:
arek píše:no co cicinky, dame suboj o posledne miesto? :clap:
fuu, no nervy nervy, ale o bodik sme to udrzali, tak sa hra a predposledne miesto :hit: :D
Tak rozbruslení máme za sebou a už bychom mohli zabrat... nějak jsem zatím tu letošní NHL nepochopil :?
no vyzera to tak, ze v tom mame hokej :D teda hlavne ja
WildCelt píše:
arek píše:no co cicinky, dame suboj o posledne miesto? :clap:
fuu, no nervy nervy, ale o bodik sme to udrzali, tak sa hra a predposledne miesto :hit: :D
O macaci fuz ste lepsi. Dnes mame poslednu sancu vas on pripravit :fan: :)
sorry, ze som vcera nenatipoval, sice som mohol, ale absolutne som nemal chut, mali sme doma nejake problemy, vlastne az doteraz som bol dost out

uz len dufat, ze sa nestane najhorsie a budem sa moct s vami pokusit v dalsom kole o lepsie umiestnenie, ved horsie uz byt nemoze :roll:
nuz co povedat..takto som vas este nevidel tipoovat katastrofa..snad sa polepsite
WildCelt píše:sorry, ze som vcera nenatipoval, sice som mohol, ale absolutne som nemal chut, mali sme doma nejake problemy, vlastne az doteraz som bol dost out

uz len dufat, ze sa nestane najhorsie a budem sa moct s vami pokusit v dalsom kole o lepsie umiestnenie, ved horsie uz byt nemoze :roll:
Pohoda, dulezite je se dostat do play-off, je jedno jak a pak uz jenom vyhravat ;-) Hlavu vzhuru :roll: jo jo, oci taky :-)
maro píše:nuz co povedat..takto som vas este nevidel tipoovat katastrofa..snad sa polepsite
a uz nas takhle neuvidis, tak doufam, ze sis to uzil :D
tak chlapi dnes sa zacina pre nas sezona resp. zajtra prvym zapasom ale treba zacat makat :box: :) rozkorculovanie mame za sebou... :smile03:
z prostredia ciciniek prenikla priam sokujuca sprava

medik najmocnejsou cicinkou :shock: :D otaznik
CO? očom kua stale točiš??? :-O
WildCelt píše:z prostredia ciciniek prenikla priam sokujuca sprava

medik najmocnejsou cicinkou :shock: :D otaznik
LOL, aspon si to tak pekne poeticky napisal :D
dalo sa aj normalne po slovensky ze najvacsim onym... :D
medik na hrad :protest: medik na hrad :protest:
Ano moj kral ..:-D
nerob sasa, ty budes zemepan a ja poddany
nerobim sa moje ruky su na klavesnici:-D nie nie trka to asi nebude..
Jdu se moc moc omluvit, že jsem nenatipoval. Jsem každý den na PC bez problémů, ale nějak jsem se zabral do www.nbalive.cz, že jsem zapomněl. Příště mi jenom hoďte zprávu na QIP a není problém. Moc se omlouvám. :sad2:
vsimli ste si ako nas toto kolo na uvod taha medik :hmm: ako by to nieco naznacovalo :hmm: :hmm: ja neviem, ze by mal byt nas novy vodca :poklona: :D
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS