Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

teraz sa rataju body od 2 najlepsich tiperov timu v dany den :frajer2:

uvod nam moc nevysiel :? co uz, musiiiiime zabrat :cinka:
OK, to mění situaci, stačí jedno stoprocentní kolo a jdeme kupředu ... :-P
WildCelt píše:teraz sa rataju body od 2 najlepsich tiperov timu v dany den :frajer2:

uvod nam moc nevysiel :? co uz, musiiiiime zabrat :cinka:
Kedze nie si online na icq momentalne napisem aj sem: kto rozhodol, ze sa budu brat body prvych dvoch najlepsich tiperov z timu, teda system, ktory sa pouzival v uvode 1 kola.
Mne sa ten system vzajomnych duelov zdal taki napinavejsi, nechybali emocie, ked sa stretli nejake top timy alebo derby zápasy. Prosim Wildaka :D o odpoved.
oleeeee som s5:D:D:D
:lol2: :lol2: :lol2: a deme do nich naplno chalani po tyzdni hehe :yes: som to sledoval stresoval ale nakoniec ste to dotiahli do vitazneho konca... a ta tabulka?? hned sa bude menit nebojte sa Mi budeme stupaaaaat :clap: :clap:
pisem z ineho compu, lebo doma mi HF proste vobec nejde :sad2: ze vraj kto ma mikrovlnku im to nejde... zatedy budem posielat po niekom tipy :smile03: dufam ze to nebude dlho a uz s tym nieco spravia
Brooku, mame vsude, kde pouzivam ntb mikrovlnku a nic :lol:
ja mam tiez mikrovlnku a ide
my mame tiez doma mikrovlnku a nijako mi neovplyvnuje ci mi ide net :eek2: :D hlavne, ze ti ide S :thumbsup: len naplnaj moje predsezonne slova :) skoda tych vcerajsich vysledkov, hlavne posledne 2 zapasy, bolo to dobre roztipovane, no co uz :roll: treba zabrat dnes :cinka:
no uz mi to ide, sice neviem dokedy :) neviem co stym bolo a ani nikto z HF asi nevie co to robi....
pozeram, ze vcera celkom slusny vykon :good: dnes by sme mohli zabojovat uz o prve miesto :frajer2:
hej, hej, uz sme v tesnom kontakte s celom :cool: po tom nic moc zaciatku :thumbsdown: je to super :smile03: takze dalej makame :cinka: MB su predsa stale pred nami :box:
sak slaby zaciatok bo som chyboval ne:D:D:D ale ne vy ste silny aj bezomna :D ja som eln taka posila zo zadu :cool:
Tak dneska to byly opravdu výsledky :cry:
hm no zacina to byt dramaticke..
naj vyhra lepsi..
tedy MY :D
MY ako MY :?: :D
tak tak presne hej hej MY :lol2: :biglol:
pomaly sa predieram hore uz som 72 :D:D:D
a mi pomayl kleasme uz sme 4treba zabrat dneska chalani!!! POME IC
sice sme stiahli bod na prveho, no i napriek tomu sme o miesto klesli :eek2: to je haluz, znizujeme naskok, no pritom klesame tabulkou :D co to znamena :arrow: je to nabite, co to znamena :arrow: treba :cinka: go go go :box: drzime kontakt s celom, takze je to v pohode :frajer2:
Sorry, ze jsem ted netipoval ... jsem myslel, ze mam natipovano, se v tom nevyznam :oops:
asi to zavesim na klinec ziadne nemiestne nadavky!![/size] nic sa nedari :x :x :x
nic nevesaj, vesat si budes az medailu :D :smile03:
pánové, někdo, nebo aspoň GM, vždycky, když nenatipuju do 20:00, pošlete mi soukromou zprávu třeba typu: "vole tipuj" :lol2: abych to zase neprošvihl :-) nevyznám se, jestli jsem tipoval a jestli ne, a procházet se v tipech a hledat se, není zrovna úplně cool :(
dam tit akur adu ked das na NHL na ostro a pri tom dni ze 28.11 napriklad ak mas taku ciernu bodku to znamena ze si tipoval akt am taku ciernu bodku nemas taks i netipoval :-P
ale ako dneska sledujem tak sa mozme zacat modlit aby dneska padali 1 lebo ked ne tak vychytame hodne bodov :D :D
vdaka :-) to resi situaci :-)
ejha jake vdaka tam dal slovenske :yahoo: :yahoo: sme ta po sloviencili :D:D:D???
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS