Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Tak chalani mame to tu posledný hráči deň sezóny nech výhra te lepší😂
V tom minulom dueli chybali 3 minuty k tomu aby nam Carolina vybojovala titul,dnes som to velmi popackal,beriem tuto prehru na seba ,sorry chalani,asi som vas pripravil o moznost siahnut si 1 x na titul :evil: nech to zajtra skonci akokolvek,chcem vam za peknu sezonu podakovat,bavil som sa s vami dobre a urcite sme si ani my hanbu tu neurobili. :wink: Pred Kentakmi treba dat klobuk dole,za stavu 3:1 takto zabojuje silny a dobre fungujuci tim a pripadny titul si zasluzia rovnako ako vy chalani za vykony pocas celej sezony. :wink:
chrto85 píše:
sob 08. kvě 2021 07:43
Tak chalani mame to tu posledný hráči deň sezóny nech výhra te lepší
v našom dueli zatím spíš štastnejší :-D ,ale jj good luck obidvom tímom a pani štastena rozhodne :wink:
Ta Carolina ma dostala, pozeral som na to, tolko sanci co spalili, tycky atd a chicago pred koncom nahodi puk a stecuju to do brany :hroza: Dnes treba maknut, su tam zaujimave zapasy a uvidime v akych zostavach tie timy pred PO nastupia. Prve 2 zapasy sa este aj hraju v dobrom case, bude to asi dlha noc :D
Titul :oslava: :oslava: získali nám ho vyrovnavajúcim golom žraloci 40 sekúnd pred koncom 3 tretiny,ked už už Kenti mali titul.Díky Flyers,že si zmenil Nashville aj to nakoniec nás k tomu titulu doviedlo. :wink: Fúú ked dal Phoenix ten 4 gol už som to videl bledo,ale na konci sa na nás predsa usmialo šťastie. :)

https://www.youtube.com/watch?v=KXw8CRapg7k
Gratulujem k titulu bol to pekný súboj do posledného zápasu kde ste mali viac šťastíčka. :good:
chrto85 píše:
ned 09. kvě 2021 07:11
Gratulujem k titulu bol to pekný súboj do posledného zápasu kde ste mali viac šťastíčka.
Dakujeme chrto,včera mal stefan z mojho tímu narodky a mal prianie odo nás ,nech si siahne na titul svoj 1 ako darček k narodkám,s velkym kusem štestí,mu ten darček s Flyersom a Rolandom môžme dať :) :wink: Ale bol to super duel a vy si velkú pochvalu za celú sezonu zaslúžite tiež. :) :wink:
gratulacia k titulu :serus:


ak som to pozrel spravne, tak Chris ziskal svoj:
4. titul
3. ako GM
2x v EI a 2x v IC

:klobuk:

a dotiahol sa tak na excelenta, ktory ma tiez 4 tituly, 2 ako GM a kazdy v inom time (DD, EI, RT a BA)

:respect:


dvaja jasni hall of fameri :poklona2:
Gratulácia taktiež aj od nás Swifťákov. :good: Super sezóna so úspešnym koncom! Som rád, že sme vam mohli konkurovať či už v konferencii alebo aj v PO. Pre nás, o to väčšia škoda, keď nám chýbal kúsoček k tomu, aby sme mohli vyradiť budúceho majstra. Ale taká je KTL, nevadí. Užite si leto a oddych, a snáď sa vidíme všetci na jeseň v novej sezóne. 😎
Tak konecne titul :yahoo: Dik vsetkym timom v PO, bolo to extremne vyrovnane v kazdom kole a rozhodovali drobnosti a kazdy gol. Dik aj cekemu timu a buddymu za sezonu, sli sme tak nejako konstatne bez vykyvov, PO bola povinnost a tam uz to je fakt o stasti. Este aj moje vysnene finale s Kentom, pekna seria. Pekne leto a vidime sa v dalsej sezone :klobuk:
Dakujem Wildo,super prehlad áno bol to môj 4 titul tu v hre a to najťažšie vybojovaný,Kenti s nami pred 3 rokmi ( minulý rok play off zrušené a rok pred tým nás vo finále porazili Angels) finále už raz prehrali a rozhodne to nechceli zopakovať a určite to bol napínavy duel a meno Barabanova ktorý strelil vyrovnavajúci gol by malo byť zapísané do historie klubu ako strelec ktorý nám ten titul svojim golom vybojoval. :-D :wink: Ja už som tie tituly mal,ale cítil som zodpovednosť a chuť doviesť k nemu chalanov z mojho tímu ktorý si na neho ešte nesiahli. :)

Je to zvláštny pocit,vybojovať titul bez teba a medika,ktorý ste legendami mačičiek,ty si bol u anjelov a medik ponuku pred sezonou odmietol,tak šancu dostali nový ludia ktorý sa dnes tešia zo svojho 1 titulu a zapísali sa do historie mačičiek . :)
matolin279 píše:
ned 09. kvě 2021 12:18
Gratulácia taktiež aj od nás Swifťákov. Super sezóna so úspešnym koncom! Som rád, že sme vam mohli konkurovať či už v konferencii alebo aj v PO. Pre nás, o to väčšia škoda, keď nám chýbal kúsoček k tomu, aby sme mohli vyradiť budúceho majstra. Ale taká je KTL, nevadí. Užite si leto a oddych, a snáď sa vidíme všetci na jeseň v novej sezóne.
Matolin jj vy ste nás poriadne vystrašili,boli ste oživením súťaže a chýbalo málo aby ste nás poslali na golf.Na naše štastie sme to otočili a tak rozbehnutý sme vhupli do serie proti najväčšim favoritom sezony Evil a podarilo sa nám ich vyradiť a svoj podiel na tom máte aj vy,lebo ste nás donútili poriadne zabrať,Flyersovi sa v nájazdoch moc nedarilo tak ho vymenil Roland a ten bol klúčom k úspechu aj proti Evil.Dakujeme :wink:

Počuj ty máš štatistiky rád,máme tu na KTL jednu takú ktorá by potrebovala aktualizáciu,poslednú areček urobil v sezone 2015 / 2016 a to je už dosť bradaté.Tak ak budeš mať čas a chut toto je ono klikni na tu kolonku vedla Dalšie štatistiky :wink: https://www.ktl.hokejforum.com/subdom/k ... more-stats

ohladom budúcej sezony ,táto sezona mne moc nenaplnala,tipovať duely tých istých súperov 3 x po sebe niekedy se mi ťežko hledala motivace pokračovať a koketoval som občas s myšlenkou vyhodiť sam sebe :-D iba zodpovednosť voči kolegom mne pohanala dopredu a aj preto som sa rozlúčil v komisii,takže nechajme to uležať počas prestávky a včas dám vedieť všetkým kolegom čo a ako bude dalej. :wink: :) Ted je čas na oslavy,tak si ich podme užiť ICE CATS :oslava: Roland predsa titul dovezie k vám na Spiš bude to tá najlepšia motivcia pre vás do novej sezony. :)
Gratulace k titulu. :good:

Myslím, že víc napínavý už to ani být nemohlo. Že se o titulu rozhodne v poslední minutě posledního zápasu sezóny se bude asi těžko opakovat.
gratulujem k titulu :serus:. Nebyt nas v 2019, mohli ste mat triple :jn:
arek píše:
pon 10. kvě 2021 12:32
gratulujem k titulu :serus:. Nebyt nas v 2019, mohli ste mat triple :jn:
Dakujeme arecku :) Ano i tak by se na to dalo pozerat,ale rovnako je pravda,ze ste nas mali na lopate i sezonu po tom zisku titulu,ked sme prehravali na duely 1:3 a len predcasne ukoncenie sezony nas s najvacsou pravdepodobnostou,zachranil od dalsieho vypadnutia s vami 2 sezony po sebe :wink: Ukazali ste sa ako silny tým,s ktorym treba pocitat v boji o tituly i do buducna :) Bol to jeden z dovodov preco som sa rozhodol pre zmeny v zlozeni tymu a ty sa ukazali ako prospesne,lebo i s kusem stesti,ale predsa nas to doviedlo k ďalšiemu titulu.Za co patri vsetkym clenom tymu velke Dakujem a pochvala,ze nehladali vyhovorky preco nenatipovali,dali do toho 100%a prinieslo to vysledok v podobe 1 titulu pre mojich kolegov. :)
V tychto dnoch by mala k nam domov dorazit mila pripomienka na majstrovsky titul KTL ktory sa nam v poslednej minute podarilo vyfuknut Hockey Kentakom spred nosa vdaka golu Barabanova,ktory bude mat fotecku odteraz na cestnom mieste hned vedla majstrovskej trofeje :) :wink:Potom to pekne kazdy z nas oslavi :oslava: a pomalu sa bude treba pripravit na novu sezonu.Viem,ze je este kopa casu kym zacne nova sezona,ale tiez viem,ze vela chalanov dorazi na poslednu chvilu na HF a potom to bude tazsie oznamovat,chcem tomu dat kopu casu na pripravu na novu sezonu pod novym vedenim.Tym majstrovskym titulom uz 2 v tomto "drese"maciciek sa moje ciele ktore som si vytycil pred prichodom do Ice Cats naplnili a odist sa ma v tom najlepsom,nie az cloveka vyzenu" fans" ci vysledky v lige.Je cas odovzdat post GM do ruk ambiciozneho a spolahliveho cloveka a pokracovanie maciciek do novej sezony a pokus o obhajobu titulu. :) Na tom kto to bude sa intenzivne pracuje,verim,ze to vezme spolahlivy clovek a ambicie budu opat len tie najvyssie aj v novej sezone :arrow2: :good: Vsetko sa vcas dozviete na startu novej sezony. :)

Chcem sa tu kolegom ktory tu spolu so mnou vyhrali v minulosti titul,ale aj tym ktory nie, ale ale isli na 100%podakovat za posobenie v ICE CATS vela zabavy do novej sezony prajem a pohody v osobnom zivote. :) Tiez sa chcem poďakovať Wildovi za dôveru ked mi macicky zveril a verim,ze sme jeho ocakavania nesklamali a zarucili pokracovanie aj po jeho odchode tak,ako verim budu pokracovat aj po mojom a budu patrit opat na tie naj priecky v lige. :)
Beriem tým Ice Cats pod sve krídla ..... Stávam sa GM ! :good: naše motto : Pod sa baviť tipovanim :) rád privítam ešte neakych dvoch členov max....
Ved ste momentalne na supiske traja, tak naco dvoch?
Lebo hľadám aktívnych , čo budú normálne fungovať , baviť sa , a hlavne nezaockovanych, ... Nechcem aby sme potom trpeli že budeme musieť byť v karanténe a nebodaj pozitívny....
Takže ale.vazne už ..... Ak nieje podmienka počet , tak aj dvoch by som privítal,ak je podmienka max. počet tak ok beriem každého , kto sa rád baví tipovanim, a nie premotivovanych čo budú druhým kázať čo a ako alebo nebodaj im nadávať a vyhadzovať, to potom taký to hráči nemajú tu čo robiť ... Psychiatria je inde
Hledat můžeš kolik lidí chceš, ale v týmu můžeš mít jen 4 lidi, takže samozřejmě někoho budeš muset vyhodit pak :)
Tak nevyhodim nikoho prijmem ešte jedného .... uvidíme ako sa to rozbehne :good:
Na uvod sa chcem ospravedlnit arekovi,ze som opat urobil to,za co ma vyhodil z komisie a miesto toho aby noveho tipera nasiel novy GM buddy nasiel som im ho v posledny den roku ja Novy chalani totiz nepoznaju tu natolko dobre chalanov aby vedeli na koho sa obratit,sami od seba nenapisu,nemozu vediet ze hledaji tipera..Po tom akymi hrubymi spravami ma v posledne dni chcel Zezy vyhnat z KTL,ked posledna bola mali by ti narvat do zadku mega svetlici zapalit ju aby si se po*ral a pochcal a konecne odisiel z KTL ,ci menej hrubymi len uplne od veci spravami ako ty odides z KTL sam,ked nepostupite do play off a ja se na to tesim :clap: :clap: Len on nepochopil,ze isto potesi to,ked clovek vyhra titul to je ale len odmena za to ze to clovek robi naplno ale to preco sem chodime je spestrenie sledovania NHL a samotny kolegovia z KTL ci z HF.Mne tu naplna to,ze sa snazim priviest spat legendy akou bola na poslednu cestu sa dnes vydavajuca Ohlund,zacal som tym,ze se vratil petrik,nasledovali ho Andy a Anty a som velmi rad,ze mozem oznamit navrat noveho clena siene slavy Lukasa 33. :clap: :clap: Navrat vsetkych legiend si velmi vazim , mam radost,ze prijali moju ponuku na navrat do KTL a opat sa vratili medzi nas. :klobuk: :clap: :clap: Chalani kto ste citali slova Minnesoty o poslednych dnoch ci rokoch Ohlunda,ze pisali si,ze to velmi upadlo tu ,co neni fer k arekovi ktory robi velky kusisko prace pre HF,podme slubit Ohlundovi ktory na nas pozera z neba,arekovi i sami sebe,ze sa pokusime to tu opat rozbehnut,zacat pisat do tem svojich i kolegov v KTL hecovacky,pochvaly aby nas to tu vsetkych zacalo viac bavit a arekovi sme takto ukazali,ze si vazime ten velky kusisko prace ktorym drzi KTL nad vodou. :)
Chris píše:
pát 31. pro 2021 07:29
Na uvod sa chcem ospravedlnit arekovi,ze som opat urobil to,za co ma vyhodil z komisie
Přestaň laskavě zkreslovat informace o tom, proč jsi skončil v komisi. To, že někomu pomůžeš sehnat jednoho hráče, rozhodně není důvodem, ty moc dobře víš proč jsi skončil. :roll:
Ano preto ze som urobil chybu so stefanom ale to vyplynulo z toho,ze sa na poslednu chvilu vratil mirah a stefan by bol zrazu mimo hru,inak je dnes GM chrto a cele by to dnes nebolo a toto tu neriesime ,takze to nebol umysel od zaciatku ale vyplynulo to z rokovani s chrtom ,i tak som to napisal verejne a sa za to ospravedlnil,nieco pozitivne to ale prinieslo kluky z Ice Cats to bavi ,vratila se legenda Lukas a chrto opat prihlasil svoj tim Ale neskreslujem nic,neslo totiz len o tohto tipera a pomaham uz dlhsiu dobu tomu kto požiada o pomoc či aj nezištne ked vidím,že pomôct môžem.Arek to nazval ze riadim tie timy ( len pre upresnenie,Buddy sam aktivne posilu do tímu hladal,Rolandovi písal a neviem komu všetkým ,to by vedel povedať on) ale skuste taku neriadenu strelu ako buddy riadit :lol2: posle vas tam kam taky clovek patri :butt: :butt: .A to iste Kiko kolega z roboty,kde su aj dalsi 2 z toho timu a k tomu Novis.Prial by som vam vidiet ako to tych kolegov bavi a uzivaju si tuto hru bodej by takych lidi doslo na HF vic.Lutujem to,ze som Herojistke zobral tiperov,ale ruku na srdce,keby nechceli odist,neodisli by je to sikovna baba a ziskala i excelenta ,, :) nedorozumenia s arekom,ale jedine co by som zmenil je,ze by som stefana neurobil GM tam nepatri :wink:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO