Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Ty už prestan s tym upravovanim svojich tipov.. :D väčšinou si len pohoršíš :D
Marečku dneska super výkon :good: ideme si stále svoje, pomaličky ale isto navyšujeme náskok ! a vy ste chceli iba udržiavat... :)
Len tak dal chalani robite mi radosť !
janik píše:dnes maro len tak mierne naznacil coho je schopny
Obrázek
ved aj ja som prekvapeny ako malo bodov mam, zase a zase a zase :mf:

maro nam ponukol teaser ako to bude vyzerat vo FF :scare: :D
hlavne treba makat, wild ty si ma dnes vyslovene sklamal, a to si chcel vecer aj presne vysledky davat :lol:
možno to bolo tým, že nedával presné výsledky...:D a len na tie bol v "tranze "... :D
nechapem to, maro mal 2x tak bodov ako ja a mne sa zdalo, ze mame podobne tipy, ja som bol asi v agonii a nie v tranze alebo maro menil tipy
maro nic nemenil, hned ked som vstal a videl vysledky tak som vedel ze ten nas dnes potiahol na 100% len som dufal po tom tvojom vyroku ze sa na to pozriem a bude to este lepsie a ono nic :D
WildCelt píše:nechapem to, maro mal 2x tak bodov ako ja a mne sa zdalo, ze mame podobne tipy, ja som bol asi v agonii a nie v tranze alebo maro menil tipy
nexapem proc ta ironie.. ja som rovnako dobrej tiper ako ty..
on si robi srandu zo seba a nie z teba
hosi jen zadnae nepokoje v timu, vsichni jsme si rovni tahame za jeden provaz.. at klidne v game 7 da i medik 25 b aby jsme vyhrali.. vsem je to jedno :wave:
medik a 25b :?: medik tomu ani ty sam neveris co ? :D ale mne by sa to podarit mohlo :sarcasm: :lol:
tak ja zapad vobec nesledujem, vobec nevim o co bije, vim ze je tam prvni ditrojt, jinak nic..
detroit? tak to si sa trosku sekol :D
25 bodov je premna nič... kebyže poviete 30 tak vtedy sa nad tym začnem zamýšlat !!:D a vidiš maro,reaguješ tak preto lebo snami nekomunikuješ na skypu !!!:D
Inač znova som v :oslava:
ty si raz prepijes pecen :slap: :D
čoskoro janči čoskoro... aj ja sa toho bojím... :jupi:
aby si zvladol dohrat aspon do konca sezony :giggle:
tak uvidíme po dnešnom večery... lebo vážne ma tažký večer... :D
:slap:
jakej skype...
ja o nicem nevim..
asi sem stale jen skusebni plejer
dnes to bola divoka jizda, nastastie Wild to este ako tak zachranil a na hlavnych konkurentov sme stratili minimum ale berme to ako varovanie :!:
tak na skypu máme tajne stretnutia na ktorých riešime neskutočné veci by sis a čudoval :D mohol by si aj ty niekedy dojst.
to ste vcera pekne odflakli, esteze ja jediny som si dal zalezat a nad tipmi poriadne popremyslal :cepi:
hej bolo to vidiet :D
dnes som dal take tipy :slap: ze ked mi to vyjde, ziskame ale 20 bodovy naskok :D
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES