Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

fuuha, tak drzime sa aj bez medika :cinka: predvcerom sme zvladli tazky zapas s ST no a vcera sme sice doplatili na absenciu medika v zapase s MB :bitka3: , no moc nechybalo a mohli sme siahat aj na vyhru :roll: ale to, v co som tajne dufal vyslo, dotiahli sme to aspon do toho nastavenia a to nam este umoznuje dnes bojovat o vitazstvo v konferencii :cool:

dnes zaverecny zapas, hrame s BA, musime vyhrat :buchac: nic viac spravit nemozeme, zaruci nam to 2. miesto a mozeme dufat v zakopnutie byckov s oceliarmi :razzi:

kopa zapasov, tak hor sa na ne :groupwave:

GO GO GO CICINKI
Aniž bych se chtěl kohokoliv dotknout, tak si dovolím tvrdit, že neprofesionální přístup medika a jeho dětinské kecy nás připravili o body, protože jsme hráli v oslabení ... jinými slovy, dost mě to sere ... ale chápu, že je medik malý dítě :thumbsdown: co se neumí chovat a vybíjí si kecy na druhých tady na fóru, za co je právoplatně potrestán
ale tomu by uz mal byt koniec :yes: pretoze dalsi prehresok medika uz bude jeho posledny na tomto fore :!: michalov pripad je zdvyhnutym varovnym prstom pre vsetkych, ludia, ktori sa staraju o HF boli dost zhovievavi, ale dufam, ze tomu uz bude koniec, vsetko treba tvrdo trestat, pretoze po dobrom to vacsinou nejde...

samozrejme, ze aj mna to serie Pavle, no co uz, musime sa s tym vysporiadat sami, je to skoda, ze je medik taky konfliktny typ, pretoze je dobry tiper a byva s nim aj sranda, ale ako som uz pisal, zalezi to teraz na nom, ci sa bude chciet s nami zabavat alebo sa tu s niekym hadat, v time bude, ale ak schyta dalsi ban, nie je o com, nemusim to ani riesit, v time proste bude musiet skoncit, kedze dostane STOP na HF

je to na tebe medik :)

a odkaz pre vsetkych, hadkam je na HF koniec, kto chce viest "duchaplne" diskusie s niekym, tak SS alebo ICQ ci Skype
bavit sa mozeme na HF o hocicom, ale tak ako sa ma
pavel: medik ti odkazuje ze to nieje tak ako si to myslis ty...
ja si tiez myslim ze si sa vyjadril dost hrubo na jeho adresu ale az tak strasne ho vynit nemozme :roll: neviem ake boli presne detaily toho konfliktu ale medik si len zastaval wilda a vedenie HF pred niektorymi trochu sprostejsimi osobami :) Takze si nemyslim ze spravil nieco moc zle... skoda ze je taky ze sa da tak lahko vyprovokovat :) ale co uz aspon dufajme ze sa mu to viac nestane
No nebudeme to tu dalej riesit :arrow: ale musime sa sustredit na dnesny zapas :!: smola pre nas ze akurat teraz mame najtazsie zapasy.... :|
Jak jsem psal ... nikoho jsem se nechtěl dotknout ... ale vše jde řešit s lehkostí a trpělivostí ...

Můžu doporučit si přečíst nějakou knihu o asertivitě ... z osobních zkušeností, ať moc nečtu, tak jednu kratší knížku o asertivitě jsem přečetl hned třikrát a můžu říct, že takovým lidem, co se neudrží a nadávají do leckoho a lecco a ještě k tomu sprostě, tomu se jenom směju ... prostě takoví lidi se neumí ovládat a je mi jich opravdu líto ... takže opravdu pokud mohu doporučit, nějakou knížku o asertivitě a vytočíte jakéhokoli "debila" s lehkostí vámi vlastní :good: ... a osobně mohu říct, že pak sem tam i takové "konflikty" vyhledávám, protože se člověk pobaví a svým způsobem může nabrat určité ego, pokud si myslí, že ho nemá, ale pokud už provozuje takovouto komunikaci na takové úrovni, tak o ego by nemělo být nouze :lol2:
Chlapci z IC gratulacia k prvemu miestecku..
tazko sa vyhrava so superom ktory hra so srdcom..
dali ste do tych subojov srdiecko aj ked ste boli len traja.. :good:
taktiez gratulujem :thumbsup: a zaroven som sklamany :thumbsdown: (z toho ze ste s nami vyhrali)

gratulujem aj Seabrookovi a Wildceltovi, ktorym toto kolo individualne vyslo skvele :good:
:yahoo: napokon sme to dokazali :clap:
samozrejme dikes z gratulacie :thumbsup:
o to viac to tesi ze sme to dohrali iba traja :cool: musi to tesit aj medika :) urcite mu spadol kamen zo srdca :lol: aspon vidis pavel ze netreba hned panikarit a lamat palicu nad medikom :bitka3: v pohodicke sme to uhrali aj traja :cinka: :lol: s tou nasou formou :frajer2:
aj to vitazstvo v jednotlivcoch potesi :yes: skoda ze wild si uz areka nestihol vychutnat, ku koncu zapasu som mu pomahal vytvarat sance a pomoct ziskat este nejaky bodik zatial co pavel hral osobku na areka :D
este ze je dnes to volno tak to treba trochu osalvit :oslava:
fuuha

FB zanikli a predomnou je najtazsie rozhodnutie, co posobim v KTL :neja: k dispozicii je tiper, ktory je uz dlhodobo u mna No1 medzi tipermi konkurencie, no zial nedostupnymi, ale to sa teraz zmenilo :roll: uz raz, ked bol k dispozicii som dlhsie vyckaval a premarnil sancu a nerad by som to prepasol znova :!: no zrejme by som musel velmi vela obetovat :unsure: :sad2:

...
uf rozmyslas ci vyhodis medika :D :D ?
nuz canesman stoji za to :)
Ak ti smiem poradiť, tak ak o neho ozaj máš záujem, tak to stojí aj za ten menší trest.Zisk kvalitného tipéra a dobrého kolegu, za to stojí.A z dlhodobého hľadiska, sa aj ten terajší možný trest bude zdať malou cenou, za zisk tipéra číslo 1.V budúcnosti sa tá šanca na jeho zisk, nemusí dlhšiu dobu zopakovať. :smile03:
hovorite o nom ako by on nemal ani na vyber a zalezalo len od toho ci wild chce alebo nie, ja tajne dufam ze sa ujme postu GM a povedie tim dalej ale je to na nom :|
janik píše:ovorite o nom ako by on nemal ani na vyber a zalezalo len od toho ci wild chce alebo nie, ja tajne dufam ze sa ujme postu GM a povedie tim dalej ale je to na nom :|
To má a to som písal aj do vašej témy.Tým GM som myslel jeho, že by sa ním mohol stať, keby chcel.Chester má v srdci DD a ja myslím, že sa tam aj skôr či neskôr vráti a tak by sa z toho dôvodu, toho postu zrejme nechcel ujať.Lebo by sa tým vzdialila možnosť skorého návratu do DD.Ale kto vie.Ale je to na nich a ich rozhodnutí, kam nasmerujú dalšie kroky.

Wild má jedinečnú šancu na zisk canesmana a ak ten bude chcieť, tak sa môžu dohodnúť a Wild získa svôjho obľúbeného tipéra.
je v hre i mozna vymena medzi tymito timami :D
maro píše:uf rozmyslas ci vyhodis medika :D :D ?
nuz canesman stoji za to :)
Ale marečku :D ved Wildak má na mysli teba, ako toho kvalitneho tipera :lol: Ved vy dvaja si tak ohromne rozumiete :lol3:
heh ahaaaa.
no to by bol hviezdni tiim.. :frajer2: :frajer2:
maro píše:uf rozmyslas ci vyhodis medika :D :D ?
nuz canesman stoji za to :)
to pises, lebo chces medika :fucker:
Derryl píše:Ale marečku :D ved Wildak má na mysli teba, ako toho kvalitneho tipera :lol: Ved vy dvaja si tak ohromne rozumiete :lol3:
ved mi spolu vychadzame dobre, ze marecku :cosi: :moj: :pivo3:
Škoda, že se teď nepočítalo kolo ... takových pěkných 16 bodíků :roll:
Pavel N. píše:Škoda, že se teď nepočítalo kolo ... takových pěkných 16 bodíků :roll:
akoze nepocitalo, pocitalo :thumbsup:
preco vsetci hned pisete o canesmanovi, ja som nikoho nemenoval :D

vsetci ma tu teraz bombarduju otazkami :roll: :ja_neviem:
WildCelt píše:

vsetci ma tu teraz bombarduju otazkami :roll: :ja_neviem:
Kto konkrétne? :D :lol:
zdar konkurenti..
uf takyto pohlad sa nevidi casto.., ale mohol by ..


haddiho divizia
1. Obrázek Mighty Bulls - 64
2. Obrázek Steelers C - 56
3. Obrázek Strong Crocodiles - 51
4. Obrázek Prievidza turtles - 49
5. Obrázek Ice Cats - 48

:D :D :D
no trosku :D ste nam usli :oslava:
Wild ... jaktože jsme teď tak dole? Nechápu, jak se to teď počítá ... předtím byly body za výhry/remízy/atd. ... teď je to jinak? :?
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS