Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

chlapci, ja sa vám velmi ospravedlnujem, včera ked som odchádzal z domu, tak mi blbol net, stále vypadával, ale normálne mi nakoniec naskočila stránka a dal som odoslať tipy, ale zrejme znova vypadol net, čo som už nestihol skontrolovať ... smutnejšie je to o to, že ak by sa tipy odoslali, mal by som dnes plný počet bodov :) .... nič to však nemení na tom, že ste to zvládli super aj bezo mňa a v tabuľke stále stúpame! ...
Vader píše:
Tibor píše:Dnes aj bez canesa dalsia vyhra len tak dalej
Možná to není to na škodu, občas bychom měli někoho z tipování vynechat, aby měli soupeři aspoň nějakou šanci. :jn: :jn:
fajn nápad, ale čo ked zistíme,že v 3 máme lepšie výsledky ako ked sme komplet. :lol2: :jn:
canesman píše:chlapci, ja sa vám velmi ospravedlnujem, včera ked som odchádzal z domu, tak mi blbol net, stále vypadával, ale normálne mi nakoniec naskočila stránka a dal som odoslať tipy, ale zrejme znova vypadol net, čo som už nestihol skontrolovať ... smutnejšie je to o to, že ak by sa tipy odoslali, mal by som dnes plný počet bodov :) .... nič to však nemení na tom, že ste to zvládli super aj bezo mňa a v tabuľke stále stúpame! ...
canesman píše:nevadí, jedna chyba, žiadna chyba :wink:
No mohol si mať 7 bodíkov ,ale stane sa. :wink: Potešilo ma,že si napísal ospravedlnenie i s vysvetlením. :) :wink: Ja i ty sme si volno už teda vybrali,na rade su Vader a Kovi :-D No vyšlo to pekne,snad to aspon takto bude pokračovať aj v odvetnej časti kola. :wink:
ach, dnes sme mali smolu, náš výkon nebol zlý a stačil by na väčšinu tímov, náš súper však podal výkon kola ... klesli sme o jedno miesto v tabulke, ale nevadí, toto kolo je ešte dlhé, tak poďme stúpať vyššie :)
http://www.icecats.estranky.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

:thumbsup:
dakujeme za tento link mediček ,je to velmi zaujímavé čítanie. :) Už som čítal pár vecí,hoci rozhovor s WildCeltom ,držitelom zlatého klbka tebou :wink: a dalšie ...No je to aj dosť zaväzujúce,ísť v týchto šlapajach,pokúsime sa nadviazať na vašu slávnu éru spolu s canesom a chalanmi :)
dnes najtesnejšia prehra o 1 bodík :roll: je to škoda mohli sme byť 1.Teraz máme 2 prehru po sebe a tabulka je velmi vyrovnaná.Bude to ešte napínavé až do konca,na 1 miesto máme stratu 2 body a na 8 miesto náskok 3 body.Tak podme chalani,treba tú šnúru prehier zlomiť a opäť poriadne zabodovať. :wink:
:shock: :cry: :cry: :cry:
Vader píše::shock: :cry: :cry: :cry:
no je to nepríjemná seria prehier.Ale nič není stratené,zabojujeme a zlomíme to,len si musíme nadalej veriť. :box: :cinka:
Konecneeee :box: :klobuk:
Vader píše::shock: :cry: :cry: :cry:
po dnešku to vyzerá trošku ináč však? :wink: Po sérii prehier prišla opačná šnúra výhier.Do konca ešte 4 dni ,tak skúsme zabojovať a získať z nich čo možno najviac bodíkov. :wink:
canes klobúk dolu :klobuk: parádne ti to šlape opäť,keby sa ti uložil ten 1 den,čo máš N tak atakuješ 1 miesto.Ale aj tak je to skvelé a držím palce nech ich tam hore poriadne popreháňaš. :wink:
Sorry, cestoval jsem a počítal jsem s tim, že mám ještě furt natipováno dopředu.
Vader píše:Sorry, cestoval jsem a počítal jsem s tim, že mám ještě furt natipováno dopředu.
canesman píše:nevadí, jedna chyba, žiadna chyba
Vader píše:

Možná to není to na škodu, občas bychom měli někoho z tipování vynechat, aby měli soupeři aspoň nějakou šanci. :jn: :jn:
ja viem,že ty si chce dať súperovi dnes šancu,ked si videl,že tiež tipuje len v 3 ludoch :-D .Sú tam 2 kočky tak si chcel zahrať gavaliera :giggle: Tak si nenatipoval a nechal rovnovážny stav :wink:

Kovi to dnes parádne rozhodol to bolo super predstavenie v jeho podaní. :klobuk:
chlapci, konečne sme tam, kam patríme, čiže na čele konferenie :-D .... do konca zostávajú 3 kolá, náskok máme minimálny, rozhodnúť môže každý jeden deň :) ... bola by veľká škoda premárniť takúto šancu, myslím že by to bol skvelý a comeback a vysvedčenie pre tento tradičný tím a aj pre teba, tibor, výhra hneď v 2. kole po návrate! ... tak si to nenechajme újsť!
canes určite sa pokúsime aby sme to do konca dotiahli. :wink: To by bola škoda premrhať,ked sme sa po tom trápení pred časom opäť posadili na víťaznú vlnu. Verím,že aj chalani dajú zo seba všetko čo je v nich pre čo najlepší výsledok. :)

Ale ja osobne som už vyhral teraz takú malú výhru.To,že sa mi podarilo dať dokopy takto výborný tým chalanov čo tipujú pravidelne,povzbudzujú sa,doplnajú jeden druhého a na výsledkoch sa to hned prejaví.Není to len čisto o nahádzaní tipov ,ale je vidieť,že nás to baví,že sa vieme povzbudiť.Nastúpili sme do hry so stratou 1 kola,v tom druhom nám tesne uniklo 1 miesto v tomto o neho bojujeme opäť a stratu na súperov z play off sme už dá sa povedať vymazali.O Ice Cats sa opäť píše a v pozitívnom svetle a s tým sú dúfam aj bývalý členovia medik,janík a další spokojný.A ja sa vám chcem za to kolegovci(canes,Kovi i Vader) touto cestou podakovať. :wink:
Tie xka inac padli dneska :-D
Kovi81 píše:Tie xka inac padli dneska :-D
áno bolo to super :klobuk:
No dnes remíza aj po pp,ale aj ten 1 bodík sa môže na konci sa ukázať ako rozdielový. Red Devils prehrali takže už nás nemôžu predbehnúť,nanajvýš bude delené miesto :) Takže už nemôžme byť horší ako 2 ,čo by bol tiež pekný výsledok z tohto kola,ale ked je šanca aj na to 1 miesto bol by hriech sa o neho nepokúsiť no nie? :wink: :box:
canesman gratulujem k zvoleniu do ASG za našu konferenciu Chrisom.Jenoznačne zaslúžené,od návratu do KTL predvádzaš skvelé výsledky ,si ťahúnom tohto tímu pri jeho comebacku a tak mám z toho velkú radosť,že si ťa vybrali :) :oslava:

Stretneš sa tam aj s bývalými členmi ICE CATS janikom a medikom tak budete opäť na tejto akcii v jednom tíme.Gratulujem aj vám kolegovia,zabavte sa a pokúste sa vybojovať výhru pre našu konferenciu. :klobuk:
Ďakujem Tibor :) ... chlapci, dnes ide fakt do tuhého, náskok je minimálny, navyše posledný zápas máme s nebezpečným tímom drakov, čiže žiadna prechádzka to určite nebude :) ... dnes radšej nedávajme súperovi šancu tým, že budeme tipovať v 3 :D ... bolo by to zajtra príjemné vianočné ráno, pohľadom na 1. miesto v tabuľke tímov, kde tento tím určite patrí! ... tak snáď to vyjde :) ... týmto vám chcem zapriať aj šťastné a veselé, borci ;) .... neprežente to s vianočným punčom :-D
canes zle si si všimol nášho posledného súpera. :wink: My nehráme proti drakom, ale proti bývalému tímu Koviho z ktorého k nám prišiel pred týmto kolom BB QUALITY .Na tom,ale,že to bude nebezpečný súboj to ale nič nemení,chalani sa v NHL dobre vyznajú a nič zadarmo nám nedajú. :box: :cinka: Ale dúfam,že sa na konci budeme smiať my a vstúpime takto do Vianočného dňa na 1 mieste. :) Aj ja vám chalani chcem popriať šťastné a veselé Vianoce a s punčom to kludne prežente ale až zajtra ked bude po tomto kole :-D :
tak ako sanka dolu sefe, pekne vam to ide odkedy ste zacali tipovat pod IC, urcite vsetci byvali clenovia z toho maju radost :)
canesman píše:Ďakujem Tibor :) ... chlapci, dnes ide fakt do tuhého, náskok je minimálny, navyše posledný zápas máme s nebezpečným tímom drakov, čiže žiadna prechádzka to určite nebude :) ... dnes radšej nedávajme súperovi šancu tým, že budeme tipovať v 3 :D ... bolo by to zajtra príjemné vianočné ráno, pohľadom na 1. miesto v tabuľke tímov, kde tento tím určite patrí! ... tak snáď to vyjde :) ... týmto vám chcem zapriať aj šťastné a veselé, borci ;) .... neprežente to s vianočným punčom :-D
Tak až sa zobudíš do Vianočného rána canesman zistiš,že je príjemné -sme to dokázali. :yahoo: :jupi: Sme na 1 mieste :) Nie my ale náš súper nám chcel dať šancu nastúpil len v 3 ludoch a totálne ten den pokazili :-D Chalani canesman,Vader i Kovi je to paráda :) :oslava: A teraz už si môžme toho vianočného punču dopriať kolko chceme.Máme pár dni volna do štartu 4 kola,tak si to môžme dovoliť. :-D
janik píše:tak ako sanka dolu sefe, pekne vam to ide odkedy ste zacali tipovat pod IC, urcite vsetci byvali clenovia z toho maju radost :)
Dakujem janík :) je to vdaka chalanom a ako pristupujú k tipovačke i,že sa môžem spolahnúť na canesa. :) Jeho skúsenosti a tipérske schopnosti, sú pre tento tím velmi dôležitým stavebným kamenom úspechu v týchto 2 kolách,ktoré už su za nami. :jupi: Sme radi,že sme vás nesklamali a nevidíte ICE CATS sa motať niekde na konci ligy. :klobuk:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES