Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

no tak teraz vtom mam fakt velky zmatok.. :shock: :dup:

to je jedno,na lm aj tak seru vsetci...ale myslim,ze v nej este figuruje tim BB silver,nie??ved ho nik neodhlasil

canesman píše:to je jedno,na lm aj tak seru vsetci...ale myslim,ze v nej este figuruje tim BB silver,nie??ved ho nik neodhlasil
minimalne ja osobne robim iba individualne hodnotenie a tie timy su iba, aby to bolo farebnejsie :D

no tak toto-ved ty nie si timovy hrac :P

canesman píše:no tak toto-ved ty nie si timovy hrac :P
jasne, ide o to, ze kazdy tim ma uz ine zlozenie :P

Joe S. píše:
canesman píše:no tak toto-ved ty nie si timovy hrac :P
jasne, ide o to, ze kazdy tim ma uz ine zlozenie :P
Mate si to tam vyriešiť, mate bordel v tíme :lol: na to ako sa Vám darí by ste v tom mohli mat jasnejsie :D
To náš tím je pokope jak pre NHL tak aj pre LM!
A tĂ­m BB silver ste uĹľ davno mali odhlasiĹĄ a nejako sa dohodnuĹĄ aby ste tipovali v tom istom zloĹľeni jak pre NHL tak aj pre LM!

chlapci,treba zabrat a urobit zdrcujuci trhak :lol: ...ja sa pomaly blizim do prvej 10 :cool:

ano aj ja sa uz stale posuvam vyssie len skoda ze mi nevysiel ten zaciatok... :oops:

nie nevisiel,len si netipoval :wink:

No vies ja som chcel len som nemal intak..A Mal zamna tipovat Badhed ale vidim aky je debo :D :D :D

zmen si podpis,medik,nevidiet ti sponzora,da nam pokutu :lol:

ja bi som si zmenil velmi rad len ked zmenim ta ajtak nepojde
:oops:

daj si to tam takto bez medzier:
Obrázek
lebo sponzor uz nam poslal upomienku :D

spokojny este nejake dotazy???

chlapci musime kurna trochu zabrat..uz sme 3. :(

ved to..akosi tu nik nepise...treba zabrat,hosi :)

canesman píše:akosi tu nik nepise...
lebo sa sustredime na tipovanie :D

Seabrook píše:
canesman píše:akosi tu nik nepise...
lebo sa sustredime na tipovanie :D
sori za off topic ale k tomuto sa da napisaĹĄ len jedno :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: inak uĹľ mate Wild Celta vyfĂşknuteho :D

Derryl píše:
Seabrook píše:
canesman píše:akosi tu nik nepise...
lebo sa sustredime na tipovanie :D
sori za off topic ale k tomuto sa da napisaĹĄ len jedno :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: inak uĹľ mate Wild Celta vyfĂşknuteho :D
derryl nemaju vsetko je s ich suhlasom :wink: nerobime nic za niekoho chrbtom

janik píše:
Derryl píše:
Seabrook píše: lebo sa sustredime na tipovanie :D
sori za off topic ale k tomuto sa da napisaĹĄ len jedno :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: inak uĹľ mate Wild Celta vyfĂşknuteho :D
derryl nemaju vsetko je s ich suhlasom :wink: nerobime nic za niekoho chrbtom
ja v to nepochybujem, len pred nedavnom sa písalo, že Wild Celt spravi velky návrat :lol:

Co uz aj take veci sa stavaju.... :(

Nebojte sa odisiel sa iba rozohrat, kedze u nas na farme su pre neho slabe podmienky :D
WildCelt sa chcel vratit do tymoveho tipovania a nasmu timu sa pomerne dari :roll: mame dobre vztahy s BB ktori ponukli nemalu ciastku a nedalo sa jej odolat, tak odisiel na hostovanie a iba do konca tipovacky na tomto fore.

Lenze SEABROOK si zabudol ze tipovacka na tomto fore bude etse nikto nevie ako dlho :wink: Takze ked nahodou nebude nove forum fungovat tak tam bude na vzdy??? 8)

pre mna za mna, nech sa tipuje aj naveky tu :lol: už som si zvykol, alebo možno nám to eman daruje pod stromček ako vianočny darček :lol: a možno pribalí aj nejake suveníry k tomu :haha:
Matejko: to, čo si napísal si sa vyjadril jak naši politici :lol:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES