Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

medik911 píše:Ne ne Maro ty si náááš :D doktora potrebuje každý tííím !: )
si mi pripomenul nasho doktora z Blue Angels :)
ach jaj a ty si mi pripomenul zasa tie cele stare časy :( kele doktor open , eman... :(
jaaaj maro maro, preco mi to stazujes :D
:D všetko bolo už dohodnuté a on teraz začal toto robit ?:D
keby som vedel, tak mu pohrozim vyhadzovom uz v 1. kole :slap:
dufam, ze sa rozlucime peknym vysledkom
???
medik nesleduje situaciu na prestupovom trhu :?: :D
Dako ma z toho vynechávaju a nechu mi podávať informácie.. :D
No tak konečne som v diani prestupovom aj ja :D
Ta GM sa nezdááá no ale teší ma opatovná spolupráca s Canesom a jančim. :good:
nj FB invazia do IC :lol:
Ďalší špehovia !:D
dnes nas caka nabity finis kola, mame dobru vychodiskovu poziciu a velku sancu na skvely vysledok, tak zabojujme, naposledy v tejto zostave :serus:

prestup canesa sa trosku skomplikoval, este k tomu mi odisiel aj monitor a zda sa, ze sa neplanuje vratit, takze snad sa to da vsetko co najskor doporiadku

ale som rozhodeny, vid tip EDM na vyhru v CHI, na to som pozeral ako puk, ze co som to tipol, to som musel nejako zle vidiet, este statsie, ze tuto sezonu hraju ako tipujem :hehe:

tipujeeeeeeeeeeem, ze Wild vyhraju SC :jupi:
No tak 4 body a 7 bodov je v celku pekný náskok, tak snád sa nam vydarí aj ten záver ktorý je stále najtažši..
sakra wildo to stale ti musi niečo odchadzat , ešte pamatam z minulých rokov :D ... tak ale verime v tvoje schopnosti že všetko bude OKA !
No nemyslíš si že je to až moc scifi ?:D
jeste vam nazbiram 20b .. apak :ahoj:
doufam ze me aspon v tom PO draftu vemete :D
tak dufam že tych 20 bodov aj nazbieraš aby si mal dôstojnú rozlúčku ! :)
No ked vsunieš nejakú obáločku wildíkovy :D tak všetko môže byť reálne :D
Víťaz 4. (tabuľkového) kola základnej časti

Ice Cats
Seabrook (GM), kuko, medik911, WildCelt


ch jááj :-(
vyzera to na zasah vyssej moci :panika:
Wildo klobúk dolu,tak toto bol parádne kolo opäť v tvojom podaní, kde si 1 v individuálke i 1 ako tím,k tomu najviac bodov zo všetkých gratulujem :klobuk: Samozrejme gratulace patrí i kolegom tvojim ,bez ktorých by človek sám nič aj 1 flekom neuhral. :klobuk:
WC :klobuk:
IC :klobuk: :yahoo:
Super výkon, počas celého kola ,nakoniec sme ešte skončili aj na 1 celkovom mieste paráda, tieto tabuľkové kolá nám idú .. :)
Inač , ak Maro skončil ( skončil ?) tak som rád , že som sním mohol byť v tíme :) a držím mu palce do dalších bojov :thumbsup:
pokracujeme do zvysku sezony v nezmenenej zostave
bem sa na to, ako som pisal milosovi, je moj vzor a preto vyhlasujem, ze ostavam v IC na vecne veky a uz nikdy z tohoto timu nikam neodidem, pokial tu bude :D alebo neodide milos :D
tak jsem rad ze ostavam... Pred pO si spravme chut ve 4 kole..
sakra ale na to že sme 2 najlepší tím (momentálne ) tak je tu aj tak chabá diskusia ! :evil:
v 3. kole sme dosiahli dalsi velky vysledok pre IC :tlap: a niekolko vylepseni nasich historickych statistik :klobuk:

ako som uz pisal, pokracujeme v nezmenenej zostave a dufam, ze vas ta vasa :antry: klinicka smrt :antry: namotivuje k lepsim vykonom, lebo pamatajte, wildikovi to nebude stale sypat :waa:

vstup do 4. kola nam vdaka nasej novej posile :giggle: vysiel, vyhrali sme prvy zapas, co je dobre, vieme ako to bolo v 2. kole, tak zaberme aj dnes, vela zapasov a derby s MB, sme na dobrej ceste do playoff, mozeme tipovat uvolnene a pokusit sa o dalsi posun v historickych tabulkach...
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS