Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

No tak priprava zatial nieje zla ja som vo forme WildCelt tiez Seabrook sa rozbieha ale sere ma Medik kde sa zasa stratil.

Takze som sa dozvedel velmi zlu spravu WildCelt nas musi na 3 mesiace opustit z osobnych dovodov.Bude to velke oslabenie :( .Takze to musime nejak poriesit.Dufam ze sa aspon Medik ozve.

Hladame nahradu na 3 mesiace kto chce nech posle SS GM Seabrookovi alebo mne ja to Seabrookovi oznamim

Tak to uz sme mohli cakat :? pred kazdou sezonou musime mat niejake problemy uz sa to stava pravidelne :lol:

Tak uz sa to konecne vyriesilo :) medik ze nema komp ale do zaciatku sezony pride :roll: a namiesto WildCelta pride navratilec Canesman ktory podpisal zmluvu na jednu sezonu. Tak vytaj znova unas :D

zdrawim chlapci, som rad,ze som sa vratil do timu,v ktorom som prezil uspesnu sezonu, v tomto time som spokojny, su tu dobri fanusikovia a vladne tu priatelska atmosfera :D

Napiste definitivnu supisku aj poradie!
A nezabudnite ani na hlavneho sponzora, a toho si dajte do podpisu!

chlapi,akeho budeme mat hlavneho sponzora??? :D

Zdravim ta Canesman :)

Vynovil som banner ked uz je ta NHL :roll:

jj,vyzera to fajn...chalani, ten sponzor-siemens by nebol zly!

canesman píše:jj,vyzera to fajn...chalani, ten sponzor-siemens by nebol zly!
Toho sme mali mi, pred nedávnom ale nakoniec sme sa rozhodli pre konkurenta O2 :cool:
Ale inak bol to vcelku fajn sponzor, nebol problem, takÄľe odporucam :wink:

ano a presiel od vas ku konkurencnemu-lepsiemu timu :D

canesman píše:ano a presiel od vas ku konkurencnemu-lepsiemu timu :D
veru nie :D mi sme s ním vypovedali zmluvu! Mi diktujeme a sponzory sa musia podradi» narozdiel od inych tímov :lol:

"mi" mozno diktujete,ale naozaj to tu diktujeme mY :lol: :wink:

Tak oficialne predstavujem nasho noveho sponzora
Obrázek
ktory nam ponukol najvyssiu sumu ale vysku kontraktu klub nezverejnil.

yes,takze mame siemens, :cool:

som spokojny dufam ze nas budu sponzorovat aj v pripade zlych vysledkov :D

Vysledky od 1 po 6 kolo


1. kolo Seabrook (1), Medik911 (1) a Kuko (1) - Canesman (0) spolu 2 body (odohrali sa 3 zapasy)
2. kolo Medik911 (5), Canesman (3) a Kuko (3) - Seabrook(2) spolu 8 bodov (odohralo sa 10 zapasov)
3. kolo Seabrook (2), Kuko (2) - Canesman (1), Medik911 (1) spolu 4 body (odohralo sa 5 zapasov)
4. kolo Seabrook (9) , Kuko (8] - Canesman (5) , Medik911 netipoval spolu 17 bodov (odohralo sa 14 zapasov)
5. kolo Canesman (1) , Kuko (1) - Seabrook (0) , Medik911 netipoval spolu 2 body (odohral sa 1 zápas)
6. kolo Kuko (5) , Seabrook (2) - Canesman netipoval , Medik911 netipoval spolu 7 bodov (odohralo sa 5 zapasov)



Gold: Kuko 4x / Seabrook 3x / Medik911 2x / Canesman 1x
Silver: Canesman 3x / Seabrook 2x / Kuko 2x / Medik911 1x
Bronze: Canesman 1x / Seabrook 1x / Kuko 0x / Medik911 0x


Kuko - 20 Bodov v 38 zapasoch / uspesnost (52,6%) / medzi jednotlivcami 4
Seabrook - 16 Bodov v 38 zapasoch / uspesnost (42,1%) / medzi jednotlivcami 13
Canesman - 10 Bodov v 33 zapasoch / uspesnost (30,3%) / medzi jednotlivcami 31
Medik911 - 7 Bodov v 18 zapasoch / uspesnost (38,8%) / medzi jednotlivcami 34


1. Drexel Dragons - 48 bodov
2. Evil Insiders - 44 bodov
3. Best Bibbers Gold - 40 bodov
... Ice Cats - 40 bodov
5. Tippers of the Dark Side - 37 bodov
... Blue Angels - 37 bodov
7. Steelers - 32 bodov

Vyborne vyhodnotenie :cool: len skoda ze sme tipovali len dvaja :? ale kuko to zachranil :)

Vdaka Seabrook nezachranil som to sam skoda za sa Medik nepokusil natipovat zapasy dopredu lebo vynechal dost a uz aj Canes zacal :( takto bude tazke dostat sa na 1 miesto

fakt pekne vyhodnotenie,mozno ho pouzijem ako predlohu na nase vyhodnotenia,kedze som nikde nevidel copyright :lol:
inak,dari sa vam dobre,kedze medik teraz par razy netipoval,vidno,ze kukove druhe miesto v tipovani pripravnych zapasov nebola nahoda. :cool: .a seabrook ako skuseny GM ho vyborne doplna

Vdaka Kajo kludne ho mozes pouzit :D .No dufam ze to fakt nebola nahoda to druhe miesto a ze co najviac pomozem timu tak ako ty svojemu.Aj ked si myslim ze ma onedlho trhnes tak ako v pripravnych zapasoch lebo si len bod za mnou :? a ak sa este dostanes do formy :? . Ale hlavne ze IceCats v rebricku pomalicky stupaju uz sme ''iba'' 4 body za vami :)

uz som ju aj pouzil,s mensimy zmenami :)
no,darit sa vam moze,kludne mozte byt aj druhi,co by som vam aj doprial,hlavne po to ako vam odisiel skvely tiper wildcelt,ale jasne ze az za nami :D

kajo píše:uz som ju aj pouzil,s mensimy zmenami :)
no,darit sa vam moze,kludne mozte byt aj druhi,co by som vam aj doprial,hlavne po to ako vam odisiel skvely tiper wildcelt,ale jasne ze az za nami :D
Wild sa este vrati nepovedal posledne slovo v tomto time :)
K tomu druhemu miestu bral by som ho :) mozno :lol: :D

Cas mojho navratu sa neuprosne blizi. :D
Uz sa neviem dockat navratu do tymu Ice Cats. Ved moznost ucinkovania v inom tyme ako je Ice Cats neexistuje. :wink:
Pozorne sledujem vase vykony hosi. Hlavne Kuko sa dostava do formy z pripravy. Vidim, ze Seabrook znova nasadil staru taktiku. Nechat ostatnym naskok. :lol:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG