Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

dobre ukludnite sa chatovat mozete inde :) cibula tu mas banner:
http://img1.imagetitan.com/img1/1/42/cibula.jpg

no ja len chcem aby sa nam darilo a skoncili by sme na najhorsom 2 mieste popripade aj tretom!len ma zaujima preco sa do temy nikdy nezapoji aj Enkidu :idea:
seabrook tu ide ooto ze cibulka si tu chce zviknut a naucit sa tu robit veci oka? :wink:a seabrook pekne si mu tam dal to ciesielko :) :roll:

Thanks Seabrook hnednsi ho tam dam ....no jo snad sa bude darit no ........ideme teda na t prve miesto :D HEHE medik vidim ze poznas uz aj moje prave PRIEZVISKO :D

s jedenastich zapasov som mal len 2 body :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :? sakra ja som vam to vravel stale ked je vela zapasov tak sa mi nedary asi sa zastrelim ked spravim este jeden taky vykon :!: :evil:

proč se nezapojuju do témata? protože jednoduše nechci moc překážet :D ....a taky nemam co říct, se stydim se přijít když mi poslední dobou nevycházej tikety, prostě vám nosim smůlu :?

medik911: uklidnim tě, nejsi dneska jedinej kterýmu z 11 zápasů nevyšlo skoro nic....já měl jenom o půl bod víc, jestli to bude takhle pokračovat tak se asi...oběsim....ale ne, to byste zase tipovali ve třech, prostě budu dál jenom do počtu... :roll:

Caw hosi ja sopm zisskal tusim 6 bodév dnes ale nebolo to bohvieco , totalny vybuch a co vi ako ??

[quote="Cibula1210"]Caw hosi ja sopm zisskal tusim 6 bodév dnes ale nebolo to bohvieco , totalny vybuch a co vi ako ?? medik to bude v pohode raz si hore a raz zasa dole , ale tusimmto nebnolo bohvieco ako spom pozeral an tabulku :cry:

ale s 9 miesta na 20 :oops: sakra ani dnes mi nevijdu mozno jeden bod!
a Enkidu nesi do poctu nikto tu neje do poctu kes si takto budes vraviet stale tak sa ti nikdy darit nebude!cibula mal si dnes 6 bodoov?????? :shock:

NE E MAL SOM 5 BODOV LEN :(

no pockaj ved v tabulkach si mal len 4 body :!: sa tam niekedy pozri oka?A ked najdes chyby tak napis im ta oka?
:)

Hm no jo uz som an to prisiel ......no dnes zase najuspesnejsi , dufam ze dlho vydrzi toto novacikovske statie .....ale inak stale nic moc.Cakal som od seba viac :(

dnes to citim na vela bodov musime dnes nahrabat kopu bodov inak sme strateny nie? :(

sakra stale sme posledny dnes skvely vykon enkidu tak zaco sa hanbis???Len ze sme mali len 11 bodov a velmi nam to nepomohlo a aj ja som to dosral som si myslel ze budem mat viac :( a Enkidu :poklona: :poklona: :poklona: len tak dalej keby sme sa este aj mi tak netrapili :)

Ty kokso , jaky vybuch . Sa tu normalne aj hanbim ukazat za ten predvedeny vykon :oops: , Enkidu -CONGRTULATIONS, medik aj tebe , seabrook tebe tez super vyslo .........

díky hoši, ale nemam rád když mě někdo moc chválí :D , ne, dneska mi to prostě vyjímečně vyšlo, ale na to myslet nesmim, musim se snažit takhle pokračovat... 8)

Cibula1210: nesyť se tak za tvůj výkon, nebylo to tak špatné, to já když sem přišel sem tak sem utipoval poprvý úplnou nulu :? ....dneska ti to určitě vyjde 8)

no, a já zas dneska skoro nic...je to prostě vo náhodě :cry:

nO DNES KAZDY PO dva bod z troch moznych , celkom uslo ale uvidi sa dnes na to mnozstvo zapasov , dufam ze kazdy chytime aspon po 8 bodov no ne ??? bolo by treba !!!

8 bodov??? :shock: :shock: :shock: :shock: tolko si nepametam kedy som uz mal mne by tak stacilo aspon 6 ale dnes vsetci po 2 skara mohol mat niekto znas aj tri ale uz nic tak co dnes treba fakt zabrat :)

he he uvidis to najvac kricim ze by sme mali mat 8 bodov a najvac vybuchnem :oops: , hm no chalani zabereme a ideme an boddy ...Jouuuuuuu

Inak chalani co keby sme sa vzdy dohodli na nejaku hodinu a spolu preriesili zapasy a potom mozno sa nazbiera aj viac bodov

no to je dobry napad ale musi sa zistit ci tu mame vsetci SKYPE alebo ICQ :wink: ked zisitis nieje problem ale napad to je fakt dobry :)

Vies co Medo , ono by neboloo ani treba SKYPE ANI ICQ ale naprikklad ja by som napisal jeden zapas dal by som tip a povedal by som precoa potom by ste pisali aj vi ostatny a nakoniec by sme sa zhodli stacilo by to byt aj tu an tonmto webe.

Ozik ocuj MEDO podla coho a vlastne boduje lebo aj co som pozeral tak sme dnes ziskali 7 bodov dokopy a ti si naĂşial ze mame 5.Podla coho sa boduje tiiim ??
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS