Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Jak jsme na tom s podpisy GM? :roll:
dosť zle zatiaľ.Ak nenájdete do 2 dní medika a Seabrooka, nedostanete licenciu do 1 kola. :-( Držím palce nech ich v nejakej zapadlej krčmičke objavíte :D .Ponúknite nálezcovi ,že mu za odmenu dáte 2 sudy domácej slivovice.. :smile03: Tomu neodolá ani ich najlepší kamarát. :D
medik sa den co den ukazuje na facebooku a aj tu som ho dnes videl. :roll:
tak uz je to dost kriticke :D este robim aj poobede, takze som dost mimo, tak som to poriesil ultimatom, dnes musi medik podpisat, inak hladam nahradu :ja_neviem:
WildCelt píše:tak uz je to dost kriticke :D este robim aj poobede, takze som dost mimo, tak som to poriesil ultimatom, dnes musi medik podpisat, inak hladam nahradu :ja_neviem:
samozrejme ku*va medik musi podpisat ale seabrook tam nenapises aniz a gutu vsetko mam ja ne seru na taky system
no dalo to zabrat s Wildom sa dohodnut na zmluve :) ale nakoniec sme nasli spolocnu rec... :yes: a navyse sme cakali na medika ako sa to vyvinie kedze mam v klauzule naj plat z hracov...preto take oneskorenie
ale kazdopadne som READY na novu sezonu :smile03:
neviem co to medik pisal :D ale to boli rokovania :buch: mam dost

ved ja vam dam, ake ciele do sezony...
chalani koncim, mozno sa niekedy vratim, sorry, mozete ma nenavidiet
bez wilda skoncim aj ja!!!!!!!!!
ach jaj :roll:
Hergot chlapi kašlete na to, vždyť je to blbost kvůli tomuhle končit!
matejko skoncil lebo nikto iny nema jeho zmysel pre humor, janik skoncil lebo mal pocit ze komisii stupla moc do hlavy a sikanuje, wild chce skoncit lebo dvaja zo 77 ludi neboli spokojny s tym ako vedie KTL a medik chce skoncit lebo konci wildcelt
:eek2:
aj by som sa zasmial keby to nebolo do placu :thumbsdown:
:scare: tak co uz mi ine zostava, ked konci wild aj medik tak ja tiez :yes:
takze vyhlasujeme predaj klubu, arabski sejkovia hlaste sa :D

ale fakt aby sa koli kktine rozpadol cely tim...fakt sa musim na tom iba smiat...
Wilde,máš stále velkou podporu většiny účastníků KTL !! Určitě zůstaň!
Je za tebou pořádný kus práce.Stojíme za tebou a je nás dost !!
vo co de chalani? jedem, jsem nažhavený ... zítra večer začíná NHL ... :good:
Potvďte mi Mediku a Seabrooku na QIP/ICQ žádosti ;-) Díky

Příští zastávka pohár KTL :cool: :box:
tak na uvod by sme si mali asi urcit kto bude prat suspenzory :unsure: no tak asi najmladsi :ja_neviem: :D
S, fantasticky uvod, to aby som ti zacal pripravovat novy lukrativny dlhodoby kontrakt, az do konca kariery, takze na takych cca 50 rokov :lol2:
super :good: len tak dalej, ukaz preco si pre IC nepostradatelny :frajer2:

medikovi sa tie tresty hromadia, prvy den nenatipoval, trest ho neminie, asi bude aj sprchy drhnut :D

boss asi caka ake tempo nasadia superi :scare:

a ja :oops:
no vies ak niekto hovori ze sa zacne cca 13teho a clovek nema PC tak to aj caka ze to bude nejakeho 13 a nie 8... este ze nahodou som sa na druhz den pozrel na HF a co nepozeram uz sa tipuje. :-(
vyhovorky :D

tak zatial to je taky lepsi priemer ak neratam mna s medikom, ktori sme silne podpriemerni :lol:

hlavne, ze sa drzime stale nad ciarou :yes: chcelo by to v uvodnom kole zapisat nejake bodiky :frajer2:
ja davam take tipy ake nedavate vy lebo niekedy sa stane ze netrafite a pak vas podrzim ja :-D
Jsem po výýýýborném víkendu, kde jsem nabral hodně sil, takže na zítra už mám z dřívějška natipováno a pak se do toho pustím ... zatím to byl jednom takový rozjed na jedničku, ale začnu pomalu řadit :wink:
ja som si dovolil po dobrom zaciatku dokonca aj jeden den vynechat :oops: dufam ze ja sa obidem bez trestu... este ze boli len 2 matche aj tak neviem ci by som aj jeden z nich trafil.... :) ale tiez uz zacinam naplno...a nebudem to nechavat na poslednu chvilu a potom na to zabudut :eek2:

:groupwave: :!: GO Ice Cats :!: :groupwave:
dnes 9 zapasov
7-9 zapasov, to su nase dni, dufam, ze to potvrdime :cinka:
dufam, ze uz sa chytim :scare:
dsneska to umna tipujem na 6 bodov xD
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS