Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

hmmm, tak podávejte vyrovnaný výkony, já v těch svých raději pokračovat nebudu, dnešní výsledek už rozhodně opakovat nechci....SORRY, dneska sem to opravdu podělal!!!! :oops: :cry:

chlapci dufam ze tato prestavka nam pomoze sa dostat uz stejto krizy ktoru pomalicky prekonavame
dufam ze sa doskytnu skvele vysledky u nas vsetkych a bolo by dobre keby sme este zabodovali o popredne priecky to su :wins: :winner2: :winner3: :biglol: este nieje nic stratene ved sa skoncilo iba 16 kolo polovicka za nama a mi sme sa konecne vysvihli uz na predposledne misto :cool: prajem vam vsetkym aby sa vam darilo ale hlavne nech sa dary timu :) :thumbsup2:

ale uz je odohranych 17 kol :wink:

no to je jedno ci 17 alebo 16 hlavne je ze sme uz preposledny a ideme vyssie a vyssie

kedze nam pekne nasnezilo tak sa idem lyzovat :roll: a do piatku nebudem. natipoval som dopredu, co nebyva mojim zvykom :D a dufam ze aj bez mojej pritomnosti pojdeme na vyssie priecky, medik maj to tu pod kontrolou :)

Ou takt o bude tazke ale pokusim sa :D takze do roboty a neflakat sa :D

oo Enkidu skvley vykon :cool: :cool: :cool: a vdaka tebe sme prvi za dnesok skvela praca aj nasmu GM ktoremu sa dari zatial ked natipuje do predu.torchu som sklamany z mojho vykonu ale hlavna vec ze sa zadarilo timu :cool:

dakujem za všetky gratulacie :D (moj pukus o slovencinu) ...ale nenechám se unést na vavřínech a budu se snažit ten výkon zopakovat 8)

Hm no darilo sa nam uplne :( az dva body , to so domrvil , sorry chalani , ze 0 bodov ......HAMBA Mi !!!!!!!!!!! :(

sak sa hrali 2 zapasy tak co by si chcel??ja som tiez mal az nula bodov som chcel zmenit Rangers ale sral som nato a vypomstilo sa to ale dnes treba dotiahnut na druhe miseto ok??? :)

dospel som k zaveru ze nas GM musi tipovat o tyzden dopredu lebo inak to je snim :( takze ked is to precitas tak na to nezabudni :)

sorry hoši, dneska sem to úplně podělal.....4 body z 12 zápasů je bída..... :? :cry:

chlapci ospravedlnujem sa za tieto strasne vysledky ale ta prestvaka mi velmi neprospela tesi ma hlavne to ze cibula mal dnes 3 body a ze uz stracame na prvy tim iba 5.5 boda cize je tu este realna sanca

Thanks Medik .Sak raz za rok by sa mohlo zdarit no nemyslis :) ale dnes v noci vybuchnem uvidis to

Co som vravel , dnes v noci vybuchnem a bolo to tak ,....sorry hosi :(

dnes vnoci vybuchol kazdy:( je to velmi zle lebo sme mali prvenstvo uz nadosah

no ved prave sakra , ale este musime zaboduvat a pokusi a o neco

no jo rozhodne sa asi pozajtra lebo tam je vela zapasov dne sby tiez mohlo nieco vist ne?

no je to asi pravda ze ked natipujem dopredu tak sa mi dari viacej mozno skusim aj na buduci tyzden :) ale inak lyzovalo sa mi vyborne :D

no aspon nieco ze ti ide:D a chlapci treba v poslendych kolach zabrat oka? :wink: ja som riskoval teraz na zajtra som dal same x-ka len styri 1 :cool:

medik tebe sa este asi nestalo ze ked zmenis svoje tipy tak budes mat viac bodov :lol: sice vcera to bolo len o 0,5 bodu ale aj to je nieco, tak mas prisne zakazane menit svoje tipy :!: :)

no ok no ale uz ma to sere:( stale ale predsa raz mi to vyjst musi ne?dnes nedavajte to iste musime mat kazdy rovnake aby sme mali body urcite ok? :wink: to j rozkaz :!:

..dnes nedavajte to iste musime mat kazdy rovnake.. :eek2: :hmm: :eek2:

tomu som nepochopil cepi :shock: :?: nedavajte to iste a musime mat vsetci rovnake???nedava to zmysle a este preco do nasej temy??? :shock:
a chlapci dnes velmi riskujeme bud 2 body alebo nic mali ste dat niekto pre istotu xko lebo 0 bodov pre tim by znamenalo pre IC KO :?

medik911 píše:tomu som nepochopil cepi :shock: :?: nedavajte to iste a musime mat vsetci rovnake???nedava to zmysle a este preco do nasej temy??? :shock:
a chlapci dnes velmi riskujeme bud 2 body alebo nic mali ste dat niekto pre istotu xko lebo 0 bodov pre tim by znamenalo pre IC KO :?
cepi len skopiroval medika lebo on to tak divne napisal a ja som sa tiez cudoval ze je to trosku odporujuce si :D
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS