Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

canesman píše:
Joe S. píše:mohli ste pockat chvilu :(
nebodaj si mal zaujem byt u nas?
na hostovanie, preco nie, ved som to uz dakde pisal :wink:

Super chlapci dnes nam to vyslo skvele......len tak dalej :taptap: :ejha:

Caute chalani nechcel som moj koniec sezony oznamovat takto po Wildovi ale ja som nemal moc casu.Tych dovodov mam fakt vela nechcem to tu rozoberat.Dufam ze sa vam bude darit a vyhrate to este :cool:

PS:Wild cakal som ze zostanes s Icecats no to som este nevedel ze hras za Best Bibbers no co uz nech sa ti dari :)

v pohode,ak mas dovody...nejako to zvladneme,aj ked budes chybat :)

kuko píše:...

PS:Wild cakal som ze zostanes s Icecats no to som este nevedel ze hras za Best Bibbers no co uz nech sa ti dari :)
Rad by som, ale uz nebolo cesty spat :( Hlavne nech sa dari tebe :) a snad si este spolu zatipujeme :wink:

no chalani dnes to celkom dobre dopadlo ne??Ale aj tak musime zabrat lebo skoncime vvvvelmi nizko a to ja nechcem a verim ze ani vy...

chlapci nemohli bi ste niekto spravit tomimu banerik????

no tak chlapci nejako tu nikto nepise sa trochu zobudte nemam tu co pisat a nudim sa :(

ahoj medik,ako sa mas??

ahoj canes super a ty?Co porabas?

uz som 7.v individualnej tipovacke :D

Tha dobre ti ja som 22 ale stale sa zlepsujem ale dobre natom je ze od 12 miesta ma deli ""iba""10 bodikov :D

veru,je to tam dobre napratane,rovnako aj v tabulke timov,stracame len 5 bodov na 1.miesto

hej ale dohnat 5 bodov je velmi tazka vec!!!!!!ja som dnes neziskal ani bod som ale debil

sory pani ale vcera mi nesiel net v praci a ked som prisiel domov tak uz sa mi nechcelo zapinat comp bo som bol strasne unaveny fakt sorry a mohol by mi dakto spravit ten baner? este raz sorry

no dufam ze sa to uz nestane :wink: banner ti spravim vecer ked budem mat cas :roll:

tomi,no newadi,ale zatial si ani raz neprispel k timovym bodom,treba zabrat,nebudu premie :D

no Chlapci nejako sa nedari !!!!velka skoda stracame uz vela bodov!ako vravi canes nebudu premie :lol:

no a generalny sponzor-siemens dal ultimatum po tom,ako sme stratili jednu z hviezd timu, mozno aj najvacsiu,ze musime zabrat :lol:

no viete pani prisiel som do noveho timu musim si zvyknut na herny system a snad sa bude darit
musite brat ze som novy a zoznamujem sa :D
ale nie myslim si raz som myslim bodoval

neviem to az tak presne,je to mozne :)

Mozne je vsetko!!!!A canes po dlhom skumani tvojich tipov som dosiel k zaveru ze vacsinou davas no skoro vzdy na domace muzstva :!: :!: Mozes mi vysvetlit tvoje myslenie na tipovanie????
neber to slovo myslenie vazne len som nevedel ake slovo tam mam dat :wink:

wow,uz som 5. :shock: ...kto by to bol povedal,po mojom "skvelom" zaciatku,ked som tapal kolo 25.-30. miesta

medik911 píše:Mozne je vsetko!!!!A canes po dlhom skumani tvojich tipov som dosiel k zaveru ze vacsinou davas no skoro vzdy na domace muzstva :!: :!: Mozes mi vysvetlit tvoje myslenie na tipovanie????
neber to slovo myslenie vazne len som nevedel ake slovo tam mam dat :wink:
medik ty si klasaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

medik911 píše:Mozne je vsetko!!!!A canes po dlhom skumani tvojich tipov som dosiel k zaveru ze vacsinou davas no skoro vzdy na domace muzstva :!: :!: Mozes mi vysvetlit tvoje myslenie na tipovanie????
neber to slovo myslenie vazne len som nevedel ake slovo tam mam dat :wink:
hm...tak ja newiem,bo mi to skoro vzdy vyjde! a preco by som to nerobil???ved predsa vzdy je vacsia sanca,ze vyhra domaci,ako host....hm,ci si to myslel ako narazku ci co,nechapem?ked sa mi teraz takto dari sa ani enchystam zmenit taktiku...len aby som to nezariekol :lol:
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG