Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Kua wilde ...!!! dakujem pekne a teraz sa mi prestane darit !!! :-(.. ale vies vodcovia su stale tii co nepodavaju najlepsie vykony ale su priemerny ale stale je nejaky vojak najlepsi :-D
číči ... od neděle do soboty jsem mimo ČR ... prosím, když bych nestíhal tipovat, hoďte mi zprávu na QIP, měl bych být každý večer bez problémů na netu na hotelu :wink:
citite aj vy z toho posledneho medikovho prispevku, taku raznost :respect: akym raznym tonom to napisal :evil: paaani, to by bol vodca, ten by nam nic nedaroval a dostal by z nas vsetko co v nas je :yes: :yes: :yes: :cool: :D
chces to HEJ?? ja som dal ponuku nemenovanej osobe..!!
prave s anato idem pozriet ci prislaodpoved!!!
odpoved negativna:-( ale mame aspon sponzora povedal ze aspon nim by cel byt :-D
Obrázek
wohohou

co sa to deje, Wild vyhrali :shock: dokonca v riadnom hracom case :-O
IC jediny s plnym bodovym ziskom v DR :scare:
a wildik je prvy v jednotlivcoch :slintac:

zrejme mi to zbavenie sa funkcie pomohlo :roll: :D
S :haha3: nestihol nestihol :D :eek2:
:D mne to nevadi... aj tak tieto obednajsie zapasy v amerike vzdy vychadzaju inak ako chcem :)
ale myslel som ze prvy je o osmej :roll2:
sak medik ti da :D ak este nedostal tu chripku z ukrajiny :neja: medicek vela vitaminkov papaj :oslava:
ako to ze si sa zbavil funkcii a kto je teraz GM :? :shock:
a vidis uz sa mi nedari elbo si opovedal ze som vas tahal sakra stebou wilde a davam si pozor len mam križe domrdane
vy, pan moj :poklona2:
no co kamosi :D ako sa maate ?? ...som vass novy sponzor hahaa ...takze to vydim nasledovne: ked budu vykony bude aj alkohol a moznoo aj premie ! :pivo2:
haaa a sponzora som vybavil ja hahaha a nie ty wilde haha:-D alee kuko je tu po dlhej dobe tak o privitajte neee
kuko zdraviim ta :smile03: dufam ze nam aj takto pomozes s motivaciou... k lepsim vykonom lebo to co sme dovadzali v 1.kole :oops: ale teraz nam to celkom ide
nebojsa seabrook ked budem mat cas vzdy tu dobehnem ....noo skoda ze na tipovanie nemam moc casu ...ale tento tim nesmie nikdy upadnut !!!...
do kedy tu budem ja tka nezanikne:-)
wilde vymyslel si to dost na P., kua rovno ked mame huuuuuf bodov xD tak nehrame ziaden zapas :-(xD
dnes je sviatok :slintac:
:oops:
len 1 jedina vyhra z 12 zapasov proti MB :!: :shock: vcera sme s nimi zase prehrali, takze budu pokuty, ja som nedotknutelny a za tu 0 ma skor treba lutovat :moj: tak pojdeme podla abecedy, zacneme od M... :D
mal som najviac bodov ticho tam :)
ups, asi som na ICQ nastval medika :?

asi sa budem musiet spakovat, uz rokujem s KH, michal to potvrdi
ponukam za Wilda lukrativnu nabidku 100 milionov dolarov :D pytate sa skade mame tolko penazi???sme sejkovia z Indie :D
len sranda je, ze tie bubaky nukas vlastne mne ako GM, tak ich asi vezmem a zoberiem si ich do KH :D
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS