Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ICE CATS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

wild ale zasa zacinas?:-D :-D ok no musime ist do tohto kola v plnej sile a ist za uspechom ako WILD pvoedal uz by sme mali blizko postupu tak to by bolo velmi dobre tka pome chalani dotoho :-) :clap:
akoze za velkeoh GM WC( wildcelt) s IC rozbehli akos a patri kedze sme podpisali velmi pekne zmluvy na velke peniaze tak treba podavat take vykony aj v nasledujucom obdobi chlapci ! :cool:
:eek2: cez ICQ mi ludo poslal nazor ohladom kuka..

ludo (10:29)
skoda boha ja si myslim ze ho zobrali za drogy do basy :ee: ja som mu to hovoril ze raz zle dopadne :fnuk:
pani je to doma
chcem sa podakovat wildceltovi ze ma zase dotiahol na tuto stranku aj ked to sice s problemami ale stiham... a tiez dakujem medikovi ze mi vzdy napise ked je umna moja mila a pyta kto to je ten ludo... :) tiez chcem podakovat mojej rodine. ci uz to je mama otec sestra babka....ze tiez nemozem zabudnut na moje pani ucitelky ze ma naucili pisat to ze mi tam skoci obcas dake to y/i inac ako by malo nemozu oni ale ja pretoze som bol akurat vtedy chory a nestihol som sa to doucit... co uz taky byva zivot ze medo? :D
chalani dufam ze som vam trosku pomohol ktomu prvemu miestu a tiez dufam ze si to zopakujeme coskoro znova :clap: :clap: :clap: :champions: ice cats

lol medik ty si star :cool:
akoze kua :-D sak a co jej na to hovoris predsa tvoj frajer ne :-D :-D :!: to steba ma vist hned ako prva odpoved:-D potom som dalej velky big boss fanusikovskeho taboru Evil Outsiders .ale sorry no neivm ze je tam tvoja zena a kde to vlastne kvasis v Blave???
inac neboj sa nestava sa to y/i len a len tebe stava sa to vela ludom mne anie nie :-)
Wildovi dakujem aj ja ze ta tu spet dotiahol vidno ze chce pre IC spravit co najviac :-)
hm a mimochodom pozdravuj ju nabuduce :-D ked uvidis ze ti napisem a to ti veru napsiem :-)
Ked si zacal to dakovanie dakujem mamke,tatkovi,bratovi(sestre nie) ze som v takej skvelej rodine.Dakujem Billovi Gatesovi boze to je meno za to ze vitvoril Microsoft .Dakujem tomu clovekovi ktory vymislel internet , dakujem asi arekovi neviem presne ci on ze mi poslal email s touto adresou skvleeho fora . dakujem dalej aj opravarom ktory mi opravili moj skvely PC .Dakujem vsetkycm ludom ktory ma pzonaju a drzia mi pri vsetkom hoci je to dobre alebo zle palce a podporuju ma potom sa chcem este podakovat vsetkym Adminom ,Moderatorom a vlastne vsetkym uzivatelom ktory pomahau tomuto foru drzat si smrnc a stale sa zlepsovat.dakujem potom aj BIg S ze ma zobral do tohot skveleho timu a dal mi sancu napriek tomu ze som nepredvadzal presvedcive vykony. dakujem aj dalsim ludom ktorych som zabudol spomenut.
dakujem preto lebo sme zvitazili 1Miesto v 3 kole juchuchu a somstastny tka ze sa vpiatok zrezem do komy
TO TOmi993: jasne ze si pomohl k vitazstvu toto je hlavne timove a stale ked jeden podla zly vysledok (ja ) si to potiahol alebo wild alebo Big S . sme podla mna velmi dobri tim ktory ma na 1 priecku celkovo pokial sa nic blbeho nestane ak z Kukcom :'( cest jeho [amaitke na HF do kedy sa nevrati ;-) a to verimz ebude skoro tak uz asi koncim ta hura do toho :
GO ICE CATS GO
tento prispevok bol venovani vsetkym ktory ma poznaju aj nepoznaju vsetkym ktory ma kritizuju aj podporuju pretoze ja budem stale ja :-) a nikto nemeni to aky som
:modlenie: amen
:-D presne tak amen :-D
Tak aj ja sa pridam ku dakovackam :D

Samozrejme v prvom rade chcem podakovat 3 cicinkam. Seabrookovi, medikovi a Tomimu :good: Som strasne rad, ze si ma S zobral do tohto skveleho timu, ked ho zakladal, a ze mozem byt jeho sucastou. medikovi, pretoze mat ho v time je proste :cool: A som rad, ze som si spomenul na Tomiho a posilnil :!: tym nas tim (tu zmluvu na 2. kola si nedostal len tak :wink: ) A samozrejme aj kukovi, ktory vedel tiez do topicu hodit par :cool: viet. Z fora by som este rad spomenul Derryla, bez ktoreho by som teraz urcite tieto slova nepisal a na HF nebol :thumbsup: janikovi, ktory sa skvele stara o KTL, ostatnym clenom komisie, adminom a v neposlednom rade ostatnym uzivatelom, timovym konkurentom :twisted:
Dalej by som rad podakoval tim, ktori ma podporuju, mojim blizkym, mojmu fanklubu v Skotsku a vsetkym ostatnym, ktori ma podporovali a podporuju :groupwave: . Tiez by som rad podakoval tim, ktori ma naucili ratat do 2 a abecedu az po X :D

To je asi tak vsetko, ak som na niekoho alebo nieco zabudol, ospravedlnujem sa :roll:

A samozrejme verim, ze aj v dalsom kole budeme pokracovat vo vykonoch ake sme doteraz predvadzali :cinka:

GO GO ICE CATS GO :super:
Hmm zatial favoriti na dbne tabulky..Vyzera to ze toto kolecko buxde kolo novacikov..
ano mas pravdu ale to je stoho oslavovania oslavli sme to torchu moc tak musime dat to back bunky a ist dotoho vuidis o 2dni ;-)
halo de ste sa podeli???????
Ejha :lol: to je ale dakovačiek :D Este mohol medo a aj samotny velky a cteny :D GM Ciciniek :D Wild povedat mam Vás šeckýýýýýýýýýýýýých :D taaaaaaaak strasne moc rád :cry:
A keby som tu nedotiahol Wilda, ktori je mimochodom dost tvrdohlavy :D a opovaz so mnou nesuhlasit :D a na niektore veci taaaaaaaak strasne moc lenivy :D (aj toto forum by bolo ukratene o skveleho človeka, ktori nie, ze ma rad NHL ale on ju priam žere :yahoo: )
Wild je skratka duša a srdco timu :good: a tak ako aj on aj u mna je priam nemozne posobit v inom time!
Vdaka ti Derryl za tieto pekne slova, ktore pohladili moju tipersku dusu :smile03: A niekedy, ked sa silno povypravame :D vydiskutujeme si i tu moju tvrdohlavost a lenivost :shock: :roll:

Oslavy boli asi az moc divoke :oslava: kedze nam dost usiel uvod 4. kola :? No nastastie sme sa v posledny den dost dvihli :thumbsup: Co povzbudilo aj mna, kedze sa mi moc nedari, povazoval som to za nejaky impulz a dost som si veril pred sobotnym bohatym programom :buchac: Ale uplne som zabudol dotipovat zapasy :shock: a som z toho totalne sklamany, nechapem ako sa mi to mohlo stat :neja:
Wild: kokos :shock: co si žurku robil :bitka3: ze dva matche natipoval :shock:
Ale aj tak viem jedno :D zapas Minnesoty vs. Detroit by si tipoval uplne opacne :lol:
Ale sme Vás rozštvrtili :D 51:19 na strely :D
Musime sa aj o tejto teme bud na skype alebo icq silno :D povypravat :D
Podme Ice Cats:) Tak aby ste skoncili 2. ;) :P
Aj ked s oneskorenim, pekne Vianoce S, medik a tomi :) Uzite si este dnes volno a nacerpajte sily :cinka: , vela sil, lebo vela stracame :( Ale k tomuto sa este urcite neskorsie vyjadrim, teraz este oddychujte a cerpajte tie sily :oslava: :D
Chystam pre cicinky prekvapko :wink: :roll: Len este neviem kedy vas prekvapim, to ta moja Derrylom spominana lenivost :D
WildCelt píše:Chystam pre cicinky prekvapko :wink: :roll: Len este neviem kedy vas prekvapim, to ta moja Derrylom spominana lenivost :D
Zeby navrat strateneho Kukonátora :lol: To mi hned ako prve zišlo na um :D
:pivo2: :pivo2: :pivo2:
mily jezisko wild sice oneskorene ale predsa pisem uz som prestal na teba verit ale ako si sa ozval ze mas darcek tak tu je kratky zoznam co by som si zelal pod stromcek a ak mi to splnis budem tipovat ako blazen ;)
zoznam/upozornenie:vobec nie som skromny!/:
- nová škoda octavia RS! http://parkoffka.ru/media/4/20060212-10.jpg
- XEH SAMSUNG Plazma TV 42"(107cm) http://eshop.zdomu.eu/?Mode=Bin&StiPLPictStiId=77335
- SE k850i http://www.unwiredview.com/wp-content/u ... ficial.jpg
- Rbk shaft 7k http://www.spomax.com/shopimages/champi ... 000042.jpg
- RBK 7K Pump Sr Hockey Skates http://www.kempshockey.com/skates2006/r ... mp2006.jpg
- tiez by som rad siel na dovolenku rad by som siel Mauricius http://www.rivieratours.co.yu/images/RI ... US_240.jpg
- a tiez by som sa rad usadil najlepsie niekde v bratislave aby som to nemal daleko do roboty cize River Park mi vyhovuje http://reality.etrend.sk/images/0407/18_river02.jpg viem viem ze uz je tam malo bytov ale kedze ty si jezisko tak ti verim ze sa ti to podari zohnat
- a posledne co ma teraz napada je tak ze by si mi mohol zabezpecit vylet na turnaj Super Six nech si tych nasich chlapcov pozrem Live
S pozravom Tomino
clovece ty si taky skromny :lol:
inak ja mam na kuka tel. cislo :D
snazim sa ... :frajer2:
Neboj tominko, vsetko bude :yes:
Zalezi len na tom, kedy mi posles peniazky :hufi:
penizaky ti posle vtedy lked mu das cislo tvojho konta :-) a samozrejme aj hesielko
čo si to za jeziska ??? :cry: :cry: :cry:
presne a dufam z enebude to prekvapenie zasa dlasie hnsune nechutne balenie Whiskas :-D
3354 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES